Ινδια μεταμοσχευση

bolt

New Member
Καλησπερα σε ολους..ειμαι νεο μελος αλλα σας διαβαζω καιρο και οι αποψεις σας ειλικρινα βοηθανε.Εμαθα πραγματα που ουτε γιατρος δε θα τα ξερε..Επειδη τον τελευταιο καιρο ψαχνω για μεταμοσχευση..αλλα δυστυχως δεν εχω τοσο μεγαλη οικονομικη δυνατοτητα..εψαξα λιγο μεταμοσχευσεις σε ασθενεστερα κρατη(οχι οτι το δικο μας δεν τεινει να γινει..)και βρηκα τις μεταμοσχευσεις στην ινδια πολυ οικονομικες...εχετε καμμια γνωμη?
http://hairlossindia.com/


επισης
http://hairhospi.com/index.html


επισης
http://hairhospi.com/index.html
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

crossfire

Well-Known Member
ή μην κανεις καθολου ή κανε σε κορυφαια κλινικη με λιγοτερα grafts.
Τι θεραπειες κανεις?
Ποσο χρονων εισαι?
Τι norwood εισαι?
 

horhitto4

Member
κατσε ρε φιλε crossfire...ειναι χιλια τα εκατο σιγουρο οτι οπου και να πας αν δεν ειναι πανακριβη η μεταμοσχευση δεν θα ειναι και καλη??/για ινδια εχω ακουσει και εφω ξανα....εχουμε καποιο παιδι με αποτελεσματα απο το φορουμ απο εκει??εχεις ακουσει κατι εσυ???καλα ειναι και στου διαολου τη μανα αλλα αυτη εχουνε και αλλα οικονομικα δεδομενα....γνωριζετε επισσης αν υπαρχει καποια που να κανει προσφορες??
 

Flosk

Well-Known Member
καλημερα φιλε..δεν νομιζω να σε συμφερει γιατι τα εισητηρια θα ειναι ακριβα και θα πληρωσεις το ιδιο κοστουμι στο τελος..
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
http://m.youtube.com/watch?v=7jK-jZo6xjY
Long time ago ένα η δυο χρονια περίπου ένα μέλος έκανε μεταμόσχευση Τουρκία για να διορθώσει τσαπατσουλιες ελληνικών σούπερ μάρκετ μεταμόσχευσης .
Εμεινε ευχαριστημένος με το αποτέλεσμα,οι τιμές εκεί ειναι 2-3φορες κάτω από τις δικές μας.
ψαξτο καλά όμως γιατί ήταν ένα μέλος (όχι fake user)αλλά μια αναφορά μόνο στο φόρουμ από τον συγκεκριμένο γιατρό
 

horhitto4

Member
αυτο που λες για τις τιμες καπα ισχυει και δε ξερω και γιατι ..λες και εμεις ειμαστε σε τοσο καλυτερη μοιρα απ τους τουρκους και εχουμε και τοσο καλη αναπτυξη....βασικα μηπως μπορεις να με μεταφερεις στο συγκεκριμενο thread για να θυμηθω λιγο το παληκαρι και το αποτελεσμα του??γιατι δειλα δειλα εχω αρχισει να ριχνω ματιες και εγω προς ανατολη μερια....παντα ματιες γιατι λεφτα δεν εχω μαζεψει.....το θυμαμαι και εγω αλλα δε μπορω να το βρω...
 

bolt

New Member
http://www.hairlossgr.com/forum/thread-1813.html?highlight=ozgur
Τα καλυτερα νομιζω ειναι του ozgur...Eχω στειλει mail και photo μου και μου απαντησε παλαιοτερα 3 ευρω to graft + εξοδα ταξιδιου και ξενοδοχειου δικα μου.Μου ειπε οτι χρειαζομαι 2500 με 3000 grafts,... ειμαι norwood 3 vertex .32 ετων ..και χρησιμοποιω minoxidil ..λουζομαι με Freezyderm..και εννιοτε παιρνω vit solgar skin hair and nails..ως απαντηση στο φιλο απο πανω..
Ο δευτερος στην ινδια (Dr madhu)που ανεφερα εχει παντως καλες συστασεις λιγο που το ψαξα σε ξενα forum..
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
horhitto4 είπε:
αυτο που λες για τις τιμες καπα ισχυει και δε ξερω και γιατι ..λες και εμεις ειμαστε σε τοσο καλυτερη μοιρα απ τους τουρκους και εχουμε και τοσο καλη αναπτυξη....βασικα μηπως μπορεις να με μεταφερεις στο συγκεκριμενο thread για να θυμηθω λιγο το παληκαρι και το αποτελεσμα του??γιατι δειλα δειλα εχω αρχισει να ριχνω ματιες και εγω προς ανατολη μερια....παντα ματιες γιατι λεφτα δεν εχω μαζεψει.....το θυμαμαι και εγω αλλα δε μπορω να το βρω...

τα θέματα των μεταμοσχευσεων έχουν διαγραφεί όλα λογο μηνυσεων των σουπερ μαρκετ από ένα σημείο και μετά.νομιζω δεν υπάρχει πλέον .
όσο γι αυτό που λες με τις τιμές είμαι διακοπές Βουλγαρία και Λουξεμβούργο αυτήν την στιγμή.
Είμαστε τα κορόιδα της Ευρώπης σχεδόν σε όλα τα θέματα
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
horhitto4 είπε:
δωσε πονο ρε καπα...μετα πανε ψωνισε ρουχα απο ελλαδα...για να μας κλαινε οι ρεγγες...

στην Βουλγαρία συγκεκριμένα με 5 ευρώ τον μήνα (για τα δικά τους δεδομένα ειναι 12 ευρώ περίπου έχουν 100αρα σύνδεση σταθερή που δεν μπορώ να περιγράψω με λόγια πόσο γρηγορη ειναι?????????
Στα φόρτε της πιάνει και 90mbbs download και 90 upload.
Την ίδια στιγμή στην χώρα μας πληρώνω 50 ευρώ για ασύρματο απεριόριστο και καλά που έχει όριο τα 30gb και μετά περιμένεις να περάσει ο μήνας
Τώρα μας διαφημίζουν το 4g δίκτυο στο οποίο από ότι βλέπω το απεριόριστο ειναι μόλις 20gb.ειμαστε για κλάματα
 

xxxray

Member
Ό,τι με πλήγωσε πριν χρόνια με σφράγισε για μια ζωή κλείνεις τα σπίτια, κλείνεις δρόμους όμως δεν κλείνεις την πληγή.
ωραίο ταιριάζει στην περίπτωση μας :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Adriano

Well-Known Member
kapa είπε:
horhitto4 είπε:
δωσε πονο ρε καπα...μετα πανε ψωνισε ρουχα απο ελλαδα...για να μας κλαινε οι ρεγγες...

στην Βουλγαρία συγκεκριμένα με 5 ευρώ τον μήνα (για τα δικά τους δεδομένα ειναι 12 ευρώ περίπου έχουν 100αρα σύνδεση σταθερή που δεν μπορώ να περιγράψω με λόγια πόσο γρηγορη ειναι?????????
Στα φόρτε της πιάνει και 90mbbs download και 90 upload.
Την ίδια στιγμή στην χώρα μας πληρώνω 50 ευρώ για ασύρματο απεριόριστο και καλά που έχει όριο τα 30gb και μετά περιμένεις να περάσει ο μήνας
Τώρα μας διαφημίζουν το 4g δίκτυο στο οποίο από ότι βλέπω το απεριόριστο ειναι μόλις 20gb.ειμαστε για κλάματα

Πω ρε φίλε....Και εγώ έχω νόβα και την σέρνομαι-φορθνετ με 54 ευρώ το μήνα.Κλαίω φίλε....
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Adriano είπε:
Πω ρε φίλε....Και εγώ έχω νόβα και την σέρνομαι-φορθνετ με 54 ευρώ το μήνα.Κλαίω φίλε....
οι κεραίες εδώ ειναι όλες πιάτα τα οποία τα παρέχει το κράτος δωρεάν μαζί με την συσκευή και πιάνουν όλοι 100 κανάλια
Μιλάω για την Βουλγαρία την και καλά υποαναπτυκτη χώρα.κοντευουν να μου πέσουν τα μαλλιά με το τι παροχές έχουν εδώ χωρίς να πληρώνουν τίποτα.
 

horhitto4

Member
We do hair transplantation as 1graft 1 euro. If you choose to have transplantation with manuel punch then it is 2 euro. If you decide to have an operation please send us your hair photos taken from different angles.

Thank you

Best Regards
Dr. .......
καπα μπορεις να καταλαβεις τι ενοει λεγοντας οτι χρεωνει 2 ευρω το θυλακα manuel punch ??/τι διαφορα να χει με το 1??
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
horhitto4 είπε:
καπα μπορεις να καταλαβεις τι ενοει λεγοντας οτι χρεωνει 2 ευρω το θυλακα manuel punch ??/τι διαφορα να χει με το 1??
Νομίζω ειναι η χρέωση με κάποιο μηχάνημα μεταμόσχευσης δεν είμαι σίγουρος
 

Georgex6

Well-Known Member
Μιας και πιασατε το θεμα Ινδια
υπαρχει ενας γιατρος ο οποιος ισχυριζεται οτι στη κλινικη του κανει stem cell hair multiplication ισχυριζεται οτι εχει το καταλληλο εξειδικευμενο προσωπικο για να πολλαπλασιασει τα κυτταρα (2 κυκλους κιολας) μεσα σε 18 μερες αναφερει επισης οτι η νομοθεσια στην ινδια τον ευνοει εν αντιθεσει με την ευρωπη που απαγοευεται
ισχυριζεται οτι θα ανοιξει πολλα κεντρα τα επομενα χρονια σε ολο το κοσμο και τολμαει να συγκρινει τον εαυτο του με την Aderans και αποκαλει φιλο του τον dr Lauster τωρα οσον αφορα τιμη ειναι γυρω στις 3000€ απο αποτελεσμα ισχυριζεται οτι δεν εχει σε ολους την ιδια επιτυχια γιαυτο και τη συνδιαζει με τη παραδοσιακη fue

www.hairsite.com/hair-loss/board_entry.php?id=109989
 
Μπλουζα