Θεραπεία τύπου 'smp' στην κλινική 'd*i αθηνών'

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alkis_

New Member
Το smp γίνεται για να δωσει ξυρισμένο look, όσοι θέλουν να το κάνουν σε μακρυά μαλλιά καλύτερα να βάλουν toppik. Επίσης παρατηρώ οτι έχουν πολύ καλύτερα αποτελέσματα στο εξωτερικό δυστυχώς
 

aggelos88

Active Member
Εκανα κι εγω smp σε περιοχη norwood 6αρι. Η πιο πολυ αραιωση ειναι μπροστα κανα 4 ποντους μεσα και πισω στο μπιφτεκι.
Πισω μου εκλεισε το μπιφτεκι σχεδον εντελως δεν φαινεται τιποτα αλλα μπροστα ο οργανισμος πεταξε τα περισσοτερα στιγματα.

Ο τεχνικος μου ειπε οτι ολη η περιοχη ηθελε ενα 4ωρο εγω εκανα μονο 2ωρο , το θεμα ειναι οτι δεν εχω τοσα χρηματα για πεταμα γιατι μου πηρε 700 ευρω. Ειναι πανακριβο αλλα κανει δουλεια, αν ειχα λεφτα μονο με smp και ξυρισμενο look θα ειχε λυσει το θεμα μια και καλη.

Δεν μπορω να εξηγησω γιατι ειναι τοσο ακριβο, βρηκα τα ιδια μελανια στο ιντερνετ με 50-70 ευρω και η δουλεια του τεχνικου δεν ειναι τπτ σπουδαιο. Απλα κανει στιγματα
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εκανα κι εγω smp σε περιοχη norwood 6αρι. Η πιο πολυ αραιωση ειναι μπροστα κανα 4 ποντους μεσα και πισω στο μπιφτεκι.
Πισω μου εκλεισε το μπιφτεκι σχεδον εντελως δεν φαινεται τιποτα αλλα μπροστα ο οργανισμος πεταξε τα περισσοτερα στιγματα.

Ο τεχνικος μου ειπε οτι ολη η περιοχη ηθελε ενα 4ωρο εγω εκανα μονο 2ωρο , το θεμα ειναι οτι δεν εχω τοσα χρηματα για πεταμα γιατι μου πηρε 700 ευρω. Ειναι πανακριβο αλλα κανει δουλεια, αν ειχα λεφτα μονο με smp και ξυρισμενο look θα ειχε λυσει το θεμα μια και καλη.

Δεν μπορω να εξηγησω γιατι ειναι τοσο ακριβο, βρηκα τα ιδια μελανια στο ιντερνετ με 50-70 ευρω και η δουλεια του τεχνικου δεν ειναι τπτ σπουδαιο. Απλα κανει στιγματα

Τι εννοείς μπροστά ο οργανισμός πέταξε τα περισσότερα στίγματα? Μπορείς να μου πεις αν παρατηρείς ξεθώριασμα καθόλου στο μελάνι ή οποιαδήποτε αλλαγή του αρχικού χρώματος?
Βάζεις καθόλου τοπικά στο κεφάλι? thx
 

aggelos88

Active Member
Το μελανι την πρωτη βδομαδα ειναι πολυ εντονο αλλα μετα σταθεροποιειτε για 3 χρονια. Ειναι σαν ξυρισμενο look.
Και ναι ο οργανισμος πεταει μια ποσοτητα σε καθε εναν διαφορετικη.

Τωρα οποιος δεν εχει θεμα με τα χρηματα ειναι μια καλη λυση να κανει, αλλα ξαναλεω 700 ευρω ειναι παρα πολλα
για ενα απλο tatoo
 

aggelos88

Active Member
Τοπικα δεν βαζω καθολου εδω και 4 χρονια , δεν εκαναν τιποτα ετσι κι αλλιως οσο εχανα με τα τοπικα χανω και χωρις αυτα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Thx aggele, κάποια στιγμή όταν το αποφασίσω θα μιλήσω μαζί τους να δω τι τιμή θα μου δώσουν...
 

FreeThinker

Well-Known Member
Το μελανι την πρωτη βδομαδα ειναι πολυ εντονο αλλα μετα σταθεροποιειτε για 3 χρονια. Ειναι σαν ξυρισμενο look.
Και ναι ο οργανισμος πεταει μια ποσοτητα σε καθε εναν διαφορετικη.

Τωρα οποιος δεν εχει θεμα με τα χρηματα ειναι μια καλη λυση να κανει, αλλα ξαναλεω 700 ευρω ειναι παρα πολλα
για ενα απλο tatoo

Πραγματικα 700 ειναι παρα πολλα για τατου... 1/5 κοστους μιας μεταμοσχευσης θα μπορουσε να ειναι
 

geok

Member
Ενημερωτικά, μπορεί να γίνει κάλυψη με τατου μόνο crown ?
Εαν τα μαλλιά δεν είναι πολύ κοντά δηλαδη δεν θα έχει κάλυψη?
 

sotos_pr

New Member
Παιδιά καλησπέρα. Βλεπω ότι παει καιρός που δεν υπαρχει απαντηση στο θεμα. Επειδή ενδιαφέρομαι κ εγώ για γεμισμα crown υπαρχει καποιος αλλος που να εχει κανει Αθήνα να μου στείλει μήνυμα αν δεν θέλει να θεωρηθεί διαφήμιση; Ευχαριστώ πολυ!
 

John E

Member
Υπαρχει καποιος αλλος που εκανε αυτη την τεχνικη? ενδιαφερομαι και εγω για smp και θα ηθελα να δω καποιο αποτελεσμα , γιατι οσο καλη μπορει να γινει η δουλεια αλλο τοσο ασχημη μπορει να βγει επισης!
 
Μπλουζα