Θα ήθελα την έμπειρη γνώμη σας για τη περίπτωση μου!

Stratos

Well-Known Member
Φίλε μου εμένα μου ανοίγει κανονικά. Βέβαια ίσως φταίει το ότι το γκρουπ είναι κλειστό και πρέπει να σε εγκρίνουν πρώτα. Εναλλακτικά δοκίμασε να γράψεις "Hair Loss Conquerors" στην αναζήτηση να το βρεις χειροκίνητα. Είναι το γκρούπ με περίπου 5.000+ μέλη τη δεδομένη στιγμή που μιλάμε


4.000 ευρώ. Στην 2η σελίδα του νήματος γράφω μερικές πληροφορίες περί τι περιλαμβάνεται μέσα. (σχεδον όλα εκτος απο αεροπορικά δηλαδή)


Αδερφέ μου είναι κάτι που με προβληματίζει ιδιαίτερα και εμένα η τώρα κατάσταση. Προς το παρόν όλα εντάξει φαίνονται και μπορούμε να πάμε και να ερθούμε. Προσωπικά θα ταξιδέψω από Ολλανδία όπου κατοικώ μόνιμα, και μάλλον θα πρέπει να κάνω αυτο-περιορισμό για 10 μέρες αφού επιστρέψω. Το οποίο είναι οκ για μένα μιας και έτσι κι αλλιώς δουλεύω απο το σπίτι.
καλή επιτυχία φίλε, όλα να πάνε καλά. ενημέρωσε όταν πας για το πως είναι η κατάσταση στην πόλη.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mpiliak0s

Member
καλή επιτυχία φίλε, όλα να πάνε καλά. ενημέρωσε όταν πας για το πως είναι η κατάσταση στην πόλη.
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε Στράτο. Θα κάνω ξεχωριστό νήμα για τις ημέρες που θα είμαι εκεί με τις πρώτες φώτο της επέμβασης και μετά.
 
Μπλουζα