ΘΕΡΑΠΕΙΑ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απ: ΘΕΡΑΠΕΙΑ

Είναι δυνατον ρε παιδια παίρνω ΦΙΝΑ εδω και 10 μέρες και η τριχοπτωση εχεί μειωθει κατα παρα πολυ,να σημειωσω οτι εχω και σμηγμ. Δερματιτιδα η οποια εχει μειωθει και αυτη παρα παολυ με τα σαμπουαν που εχω στην υπογραφη μου και το καθημερινο λουσιμο...shedding μεγαλο δεν εχω δει ακομα...λετε η μειωση της τριχοπτωσης να οφειλεται στην ελλατωση της σμηγμ. Δερματιτιδας?
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΘΕΡΑΠΕΙΑ

πάρα πολύ πιθανό-μελέτες σχετίζουν απόλυτα την ΣΔ με την ΑΑ ;)
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΘΕΡΑΠΕΙΑ

ποια side ρε αρχηγόπουλο;!

όσο για 'μένα το ξανάγραψα-τα αποτελέσματα που πήρα από τοπική ντουτα,μινοξ. & revivogen απείχαν πολύ από εκείνα που είχα με φινα,οπότε και ξανάρχισα.. :-[
 
Απ: ΘΕΡΑΠΕΙΑ

ειμαι λιγο πιο χαλαρος τα πρωινα και εχω μια μικρη αραιωση στο σπερμα...αλλα οταν παω να "παιξω" μονος μου μιας και δεν εχω καποια κοπελα αυτη την περιοδο :'( :'( δεν εχω προβλημα στυσης ουτε χαλαρωσης...θα επανελθουν αυτα μετα απο κανα μηνα συνεχιζοντας στο ιδιο μοτιβο τη φινα ε?
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: ΘΕΡΑΠΕΙΑ

georgehairs είπε:
ειμαι λιγο πιο χαλαρος τα πρωινα και εχω μια μικρη αραιωση στο σπερμα...αλλα οταν παω να "παιξω" μονος μου μιας και δεν εχω καποια κοπελα αυτη την περιοδο :'( :'( δεν εχω προβλημα στυσης ουτε χαλαρωσης...θα επανελθουν αυτα μετα απο κανα μηνα συνεχιζοντας στο ιδιο μοτιβο τη φινα ε?

georgehairs εισαι άπαιχτος ;D ;D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΘΕΡΑΠΕΙΑ

georgehairs είπε:
ειμαι λιγο πιο χαλαρος τα πρωινα και εχω μια μικρη αραιωση στο σπερμα...αλλα οταν παω να "παιξω" μονος μου μιας και δεν εχω καποια κοπελα αυτη την περιοδο :'( :'( δεν εχω προβλημα στυσης ουτε χαλαρωσης...θα επανελθουν αυτα μετα απο κανα μηνα συνεχιζοντας στο ιδιο μοτιβο τη φινα ε?
έτσι-όπως τα λες,
ειδάλλως κατεβάζεις λίγο την δόση ;D
 
Απ: ΘΕΡΑΠΕΙΑ

ANAR είπε:
[quote author=georgehairs link=topic=1570.msg28080#msg28080 date=1267641905]
ειμαι λιγο πιο χαλαρος τα πρωινα και εχω μια μικρη αραιωση στο σπερμα...αλλα οταν παω να "παιξω" μονος μου μιας και δεν εχω καποια κοπελα αυτη την περιοδο :'( :'( δεν εχω προβλημα στυσης ουτε χαλαρωσης...θα επανελθουν αυτα μετα απο κανα μηνα συνεχιζοντας στο ιδιο μοτιβο τη φινα ε?

georgehairs εισαι άπαιχτος ;D ;D
[/quote]

ενοεις στο οτι δεν εχω κοπελα η στα "sides" 8) 8)
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΘΕΡΑΠΕΙΑ

Μαγκες.....και σημερα και προχτες που λουστηκα βλεπω να εχω ενα τυπου shedding.....
ενω δλδ εδω και 2-3 μηενς στο λουσιμο δεν επεφτε τριχα......τωρα βλεπω να πεφτουν μερικες.....
παιζει καμμια εποχιακη τριχοπτωση????? το εχει παρατηρησει κανεις αλλος?????
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα