Η Merck κανει αιτηση για τοπικη φιναστεριδη

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Άκης

Administrator
Απ: Η Merck κανει αιτηση για τοπικη φιναστεριδη

Καλό magic810. Στο μετέφερα εδώ, γιατί πιστεύω κολλάει περισσότερο σε αυτην την συζήτηση.
magic810 είπε:
LEE TALKING...... :p ΤΟ μονο που συγκρατησα ειναι οτι αναφερει οτι τοπικα λογω προγεστερονης ειναι δυσκολο να κρατηθει η φιναστεριδη απο το δερμα....εκτος και αν μετεφρασα λαθος....
Σωστά το μετέφρασες, αλλά η απορία μου είναι η εξής. Αυτό το λέει ο Lee πριν ή μετά το Handrox 15% Plus?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

magic810

New Member
Απ: Η Merck κανει αιτηση για τοπικη φιναστεριδη

Δεν ξερω ρε ΑΚΗ εχεις δικιο...απλα αυτο που ελεγα παντα καλυτερα να τελειωνεις μια θεραπεια και μετα να ξαναμπαινεις στο ιντερνετ να ψαχνεις.....γιατι το μονο που κερδιζεις ειναι η ανυπομονυσια.......για τη επομενη καλυτερη θεραπεια....τι να πω???τα χω ψιλοχασει το παιχνιδι... :p
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Η Merck κανει αιτηση για τοπικη φιναστεριδη

καλο ειναι να ψσχνωμαστε συναιχεια εγω τελειωνω με το ρεβιβοτχεν και παρναω σε στο επομενο επιπεδο
 

Άκης

Administrator
Απ: Η Merck κανει αιτηση για τοπικη φιναστεριδη

Γνώμη μου είναι πάντα να κολλάμε σε μία στάνταρ που ξέρουμε ότι κάνει δουλειά και απλώς να προσθέτουμε ή να αφαιρούμε τα υπόλοιπα.
 

Jakard

New Member
Απ: Η Merck κανει αιτηση για τοπικη φιναστεριδη

Άκης είπε:
Γνώμη μου είναι πάντα να κολλάμε σε μία στάνταρ που ξέρουμε ότι κάνει δουλειά και απλώς να προσθέτουμε ή να αφαιρούμε τα υπόλοιπα.

Ακι ηθελα να κανω μια ερωτηση πανω σε αυτο το θεμα . Ειπες αν βαλεις φινα στο ρεγκαιν εχεις τους καλυτερουσ φορεις για να παει στον θυλακα πολυ σωστα κιολας αφου σε αυτους βασιζεται η μινοξ. Βαζοντας ομως φινα ι οτιδηποτε αλλο στην μινοξ η σε οτιδηποτε αλλο δεν αλληωνει ι μια ουσια την αλλη?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα