Η hdc στην αθήνα για προσωπικές συναντήσεις

Flosk

Well-Known Member
Οι συναντήσεις θα πραγματοποιηθούν στη Θεσσαλονίκη στις 27 Απριλίου, και Αθήνα στις 28 - 30 Απριλίου 2015 από το Διευθυντή Συντονισμού & Διαχείρισης Ασθενών κ. Θεόδωρο Φιούρη.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Flosk

Well-Known Member
Ο φίλος μου( που κάποια στιγμή είχα αναφέρει) έκλεισε για Αύγουστο και υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να επαναλάβω και γω στο crown μου μαζί του. Αν εγκρίνει ο Μ*ρας τόσο κοντινά μμ χωρίς κίνδυνο να ξεμεινω στο μέλλον απο μοσχεύματα θα πάω μάλλον μαζί του. Έχω μεγάλους ενδοιασμούς αλλα απο την άλλη με τρώει..
 
Τελευταία επεξεργασία:

Flosk

Well-Known Member
Ο Φιουρης μου είπε πως δεν έχω πρόβλημα αλλα του είπα πως θέλω και την έγκριση του Μ*ρα. Μου ζήτησε να ξαναανεβασω αυτήν την ανακοίνωση μετά παλι σαν χάρη και του είπα πως θα φάω ντομάτες απο τα παιδιά στο φορουμ γιατι θα θεωρηθώ βαλτός και γέλασε. Παρ´ολα αυτά το κάνω γιατι του ζήτησα και γω να προσέξει πολύ τον φίλο μου το καλοκαίρι σαν δικιά μου χάρη και μένα σε περίπτωση που προχωρήσω και γω.. αισθάνομαι αβολα λίγο τώρα και ζητάω συγνώμη απο όλους αλλα έτσι μου βγήκε.
 

gkast

Active Member
Δείξε καμία φώτο δηλ πόσες φορές θα στο πούμε πως είσαι σήμερα .....
Εαν δεν κάνεις update .....τότε πραγματικά θα φας ντομάτες .....
 

Flosk

Well-Known Member
Καλά ρε Gkast, μην δαγκώνεις..θα ανεβάσω τώρα με φλας γιατι ειναι βράδυ και αύριο με φως ημέρας.
 

poseidonas77

Well-Known Member
α ρε μαγκες σας ζηλευω..μακαρι να μου δωθει και εμενα η ευκαιρια να μπω σε αυτο το f@@@αεροπλανο και να παω να φτιαξω το μαλι.....
 

poseidonas77

Well-Known Member
δεν εχω σταθερη δουλεια και δουλευω με μαυρα..δυστυχως ειμαι θυμα της κρισης και εγω...προσπαθω να τα μαζεψω εαν τα καταφερω δηλαδη......
 

poseidonas77

Well-Known Member
σε ευχαριστω φιλε μου..οσο βλεπουμε δικα σας καλα αποτελεσματα εδω μεσα παιρνουμε κουραγιο
να ελπιζουμε...:)
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Flosk περνεις και μιζες τωρα?Ετσι εεε μου πηρες την δουλεια μεσα απτα χερια ρε σκυλε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Flosk

Well-Known Member
Ασε με ρε John και ειμαι σε αναμμενα καρβουνα. Για ενα καθαρο κουτελο ζουμε..
 

Flosk

Well-Known Member
Να σου πω δεν κανονιζεις και συ ενα consultation μπας και κανεις και συ crown πλακα πλακα ..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Δε κανω τιποτα,γοητεια ειναι το crown ρεεε..
Τελευταια γνωρισα μια κοπελια και επεσε φιλι και πηγε να με χαιδευψει το κεφαλι με τοππικ στο crown.
Μονο καρπαζια δεν εφαγε ασεεεε? TRAGIC
Εχουμε και μεις τις ανυσυχιες μας......
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ρε κολησε αυτη,ασε να σου χαιδεψω τα μαλλακια γιατι δεν μαφηνεις?
Την ειπα ειμαι βουδιστης δεν κανει να με ακουμπαν στο κεφαλι θεωρητε προσβολη.
Το πιστεψε γιατι ξερει οτι παω Ασια ταξιδια.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ναι ρε bro.
Λιγο Κρασι,λιγο θαλλασα και την Φινα μου.
Χαχαχαχα....
Ουτε καν καπνιζω.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Οχι.Οσοι μας ξερουν μας ξερουν.Καθαρο κουτελο οπως ειπες.
Αλλιως ο kapa θα μας εριχνε κοκκινη καρτα σιγουρα.
 
Μπλουζα