Η hdc σε θεσσαλονίκη & αθήνα για προσωπικές συναντήσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Οι συναντήσεις θα πραγματοποιηθούν στη Θεσσαλονίκη στις 24 Οκτωβρίου 2016 και στην Αθήνα από 25 έως 27 Οκτωβρίου 2016 από το Διευθυντή Συντονισμού & Διαχείρισης Ασθενών κ. Θεόδωρο Φιούρη.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να αποταθείτε στα τηλέφωνα 211 800 8485 (χωρίς κανένα πρόθεμα) ή στο 00357 22 345 245.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Θα τις ριξουν Νικο. Αυτα με τις πιεσεις δεν εχουν κανενα νοημα ουτε τα πιστευω. Αν υπαρχει ανταγωνισμος οι τιμες πεφτουν διαφορετικα μενουν ιδιες η αυξανονται. Απλα αν το κανουν τωρα θα ειναι σαν να τους αναγκασε ο Γεωργιου με τη μειωση.
 

naruto

Well-Known Member
Kαλο που ειναι ερχετε στην Ελλαδα για consulations η HDC αλλα
ο κ Φιουρης ειναι σε θεση
-να μου κανει πυκνομετρηση στη δοτρια?
-να μου μετρησει το παχος τριχας?λεπτη με χοντρη τριχα εχουν τεραστια διαφορα
-να μου κανει πυκνομετρηση στην αραιωμενη μου ληπτρια για να ξερω ποσα grafts θα χρειαστω για να την ομογενοποιησω με τα υπολοιπα?
-να μου εξετασει τα μαλλια μου για να δει ποσο εχουν επηρεαστει απο την Α.Α. κ ποσο περιπου θα προχωρησει?ο Γε@#$ιου κανει καποιες εκτιμησεις στα consulations πχ ποσο θα κατεβουν οι γεφυρες,ποσο θα ανοιξει το crown κλπ
Πολυ αξιοπιστη κλινικη η HDC αλλα οσο δε σημετεχει γιατρος στα consulations τους γιατρος χανει ποντους στα ματια μου
Το να με δει 5-10 λεπτα ο κ.Φιουρης και να μου πει χ αριθμο grafts,y αριθμο ευρω,δεν ειναι consulation
 

imouthis

Active Member
Kαλο που ειναι ερχετε στην Ελλαδα για consulations η HDC αλλα
ο κ Φιουρης ειναι σε θεση
-να μου κανει πυκνομετρηση στη δοτρια?
-να μου μετρησει το παχος τριχας?λεπτη με χοντρη τριχα εχουν τεραστια διαφορα
-να μου κανει πυκνομετρηση στην αραιωμενη μου ληπτρια για να ξερω ποσα grafts θα χρειαστω για να την ομογενοποιησω με τα υπολοιπα?
-να μου εξετασει τα μαλλια μου για να δει ποσο εχουν επηρεαστει απο την Α.Α. κ ποσο περιπου θα προχωρησει?ο Γε@#$ιου κανει καποιες εκτιμησεις στα consulations πχ ποσο θα κατεβουν οι γεφυρες,ποσο θα ανοιξει το crown κλπ
Πολυ αξιοπιστη κλινικη η HDC αλλα οσο δε σημετεχει γιατρος στα consulations τους γιατρος χανει ποντους στα ματια μου
Το να με δει 5-10 λεπτα ο κ.Φιουρης και να μου πει χ αριθμο grafts,y αριθμο ευρω,δεν ειναι consulation

Μόνο στην DHI τα έχω δει αυτά και μπράβο τους... (Τουλάχιστον στην Ελλάδα)
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Μόνο στην DHI τα έχω δει αυτά και μπράβο τους... (Τουλάχιστον στην Ελλάδα)

Nαι μπραβο τους αλλα εχουν και τα πιο μετρια αποτελεσματα απο ολους τους αλλους για να μην μιλησουμε κατω του μετριου.
 

tasos33

Well-Known Member
αυτα ο φιουρης τα κανει, αν εχεις αποκτησει και την εμπειρια μεσα στην κλινικη τοσα χρονια αλλα και τα εκατονταδες consulation που εχει δεν ειναι κατι τρομερο, αυτο που δεν μπορει να "δει" ειναι το τεχνικο κομματι και πως θα το συνδυασει με αυτο που βλεπει, πχ γωνια φυτρωσης κτλ


Kαλο που ειναι ερχετε στην Ελλαδα για consulations η HDC αλλα
ο κ Φιουρης ειναι σε θεση
-να μου κανει πυκνομετρηση στη δοτρια?
-να μου μετρησει το παχος τριχας?λεπτη με χοντρη τριχα εχουν τεραστια διαφορα
-να μου κανει πυκνομετρηση στην αραιωμενη μου ληπτρια για να ξερω ποσα grafts θα χρειαστω για να την ομογενοποιησω με τα υπολοιπα?
-να μου εξετασει τα μαλλια μου για να δει ποσο εχουν επηρεαστει απο την Α.Α. κ ποσο περιπου θα προχωρησει?ο Γε@#$ιου κανει καποιες εκτιμησεις στα consulations πχ ποσο θα κατεβουν οι γεφυρες,ποσο θα ανοιξει το crown κλπ
Πολυ αξιοπιστη κλινικη η HDC αλλα οσο δε σημετεχει γιατρος στα consulations τους γιατρος χανει ποντους στα ματια μου
Το να με δει 5-10 λεπτα ο κ.Φιουρης και να μου πει χ αριθμο grafts,y αριθμο ευρω,δεν ειναι consulation
 

aeratos28

Just aeratos
εδώ λέμε ότι είναι μ@λ@κι@ αυτό ότι δεν γίνονται τέτοιες μετρησεις στη δοτρια,δεν σε βλέπει γιατρός στο consultation και κατά γενική άποψη θεωρείται φάουλ και εσύ john το μόνο που βρήκες να πεις σε αυτό είναι για την dhi..δηλαδη άκυρο εντελως.. σε μετρανε στα πάντα πισω και ψάχνει το αλλά..για να μην τα λέμε συνέχεια,εδω στο φόρουμ οι μόνοι που έβαλαν τα grafts που έπρεπε ήταν no94 ,raphael2012,dim74..εγώ δεν τους βλέπω καθόλου μέτριους αυτούς..τώρα αν εσύ μένεις σε επεμβάσεις που χρειάζονται 3000-4000 grafts και βάζουν τελικά 1500 δεν φταίει καμία εταιρία,ο ίδιος φταίει που δεν διαθέτει λεφτα να γίνει όπως πρέπει..και κλείνουμε την συζήτηση γιατί είναι άσχετη με το θεμα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

sign

New Member
Παντως κατα τη γνωμη μου σε τετοιες συναντήσεις θα πρεπει να μιλησεις οποσδηποτε με τον γιατρο που θα σου κανει την μεταμοσχευση, καμια εταιρια δε μπορει να ειναι σοβαρη κατα τη γνωμη μου αν δε συναντηθεις με το γιατρο που θα στη κανει
αν λογω αποστασης επειδη και οι καλυτερες εταιριες μετομοσχευσης μαλλιων ειναι στο εξωτερικο δε μπορεις να συναντηθεις με το γιατρο τοτε αναγκαστικα θα πρεπει να επικοινωνησεις με το γιατρο μεσω skype η τουλαχιστον με αρκετες πολυ καλες καθαρες φωτο, οποσδηποτε με το γιατρο
 

pithikas

Well-Known Member
Οι συναντήσεις θα πραγματοποιηθούν στη Θεσσαλονίκη στις 24 Οκτωβρίου 2016 και στην Αθήνα από 25 έως 27 Οκτωβρίου 2016 από το Διευθυντή Συντονισμού & Διαχείρισης Ασθενών κ. Θεόδωρο Φιούρη.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να αποταθείτε στα τηλέφωνα 211 800 8485 (χωρίς κανένα πρόθεμα) ή στο 00357 22 345 245.
Aπό που το έκανες copy paste αυτό;
 

piros75

Well-Known Member
Πάντως και εγώ όταν επισκέφτηκα την DHI για τη δικιά μου μεταμόσχευση και τους εξήγησα πως με θέλω (προσδοκίες) μου εξήγησαν ότι χρειάζομαι περί τα 2.500 μοσχεύματα (μόνο για μπροστά Α και Β ζώνες). Το ότι ξεκίνησα με 1400 μοσχεύματα ήταν καθαρά δικιά μου επιλογή, άρα θα συμφωνήσω με τον aerato.
 

pithikas

Well-Known Member
Πιστεύεις πως θα στη κάνουν δώρο τη 2η μεταμόσχευση, που τόσο έχεις ανάγκη, Tζον Τζον;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Flosk

Well-Known Member
Ναι πιθηκα ετσι χαριζουν τα χιλιαρικα οι κλινικες.. δεν μπορουσαν να βαλουν ενα καινουριο μελος να το ανεβασει κ να εξαφανιστει, απο τον John περιμεναν..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Πιστεύεις πως θα στη κάνουν δώρο τη 2η μεταμόσχευση, που τόσο έχεις ανάγκη;

Στην κυπρο εχω παει για την μεταμοσχευση μου το 2012 και το 2016 παρεα με τον Σαλονικιο να κανει την δικια του.Ο Κ.φιουρης με εχει το θαρρος και με εστειλε mail να ενημερωσω στο φορουμ για τις συναντησεις που θα κανει τις επομενες μερες.
Απο μονος μου λες να ενημερωσα?Ετσι στο ασχετο?
 
Μπλουζα