Η hdc σε θεσσαλονίκη & αθήνα για προσωπικές συναντήσεις.

Flosk

Well-Known Member
Δεν προσέχεις τι διαβάζεις μάλλον.

Αν δεν τον είχαν δει μερικα ατομα απο εδω μέσα θα νόμιζα οτι χρήστης γιάννης γιάννης είναι ο ίδιος ο φιούρης έτσι όπως μηλάει ΓENIKA για αυτην την κληνική .

Flosk αυτη την φόρα δεν εκανες εσύ την συγκεκριμένη ανακοίνωση όπως έκανες παλίοτερα , ο φιούρης αυτη την φόρα τόπε στον γιαννη γιαννη να την κάνει, φαίνετε αυτον τον καιρό να είναι πιο κοντά σε αυτον απο οτι σε εσένα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Flosk

Well-Known Member
Sven διεκρινω υφος και υπονοουμενο.. Σου θυμιζω πως ειχα ζητησει συγνωμη οταν εκανα την αναρτηση και ειχα εξηγησει και το λογο. Δες εδω..
http://www.hairlossgr.com/threads/Η-hdc-στην-αθήνα-για-προσωπικές-συναντήσεις.10063/

Αν σε ευχαριστει σου ζηταω συγνωμη κ δευτερη φορα σε προσωπικο επιπεδο ειλικρινα δεν εχω προβλημα. Πιστευω ομως πως ενοχληθηκες με το σχολιο που σου εκανα επειδη θεωρησα πως αυτα που ειπες στον Γιαννη ειναι αδικα. Θεωρω εξισου αδικο να κατηγορεις και μενα με τον ιδιο τροπο επειδη σου εκανα ενα σχολιο ομως.
 

Stripar

Established Member
Οταν κάποιος παει Κύπρο και κάθεται εκεί μια βδομάδα αν πλήρωνε 50 *7 ίσον 350 ευρωπουλα δεν τα λες και λιγα,και πλήρωνε και τα εισητήρια αλλα 150 μια 500/αρα επιπλέον ειναι σημαντικό ποσον, στον Ερντογάν πχ τα πληρωνεις κανονικά.

Θέλω να πιστεύω ότι 500 euro , ακόμα και στις μέρες μας ΔΕΝ θεωρείται περιουσία για μιά τόσο σημαντική αισθητική επέμβαση.

Και επειδή πάρααααα πολλοί βλέπουν το δέντρο και όχι το δάσος:
Η HDC δέν χαρίζει ούτε ένα Graft , άν έχεις συμφωνήσει για 3000 grafts και σου βάλουν 3200 , θα σε βάλουν να πληρώσεις την υπόλοιπη διαφορά.

O Erdogan σου χαρίζει και 200-300 graft , τουλάχιστον σε 3 περιστατικά που ξέρω προσωπικά , αυτό έπραξε.

Συνεπώς , απο οικονομικής απόψεως μία ή αλλη είναι.

Το θέμα είναι πού αισθάνεται κανείς μεγαλύτερη σιγουριά...
 

mikegad

Well-Known Member
Εχω την εντυπωση πως και στην κυπρο εχει περιπτωσεις που εχουν βαλει λιγα παραπανω grafts δωρεαν.
Οχι τοσο συχνα οσο αλλου αλλα ειμαι βεβαιως πως εχω διαβασει στο παρελθον τετοια περιστατικα.
Αν δεν βαριεμε αυριο μπορει να να ψαξω παλια νηματα γιατι τωρα ειμαι απο το κινητο
 

ANAR

Well-Known Member
Αφου μιλαμε για την hdc και αυτα που παρεχει στους πελατες της να πω και εγω την εμπειρια μου.
Με το που κατεβαινεις απ το αεροπλανο υπαρχει ανθρωπος της κλινικης εκει και σε περιμενει και σε μεταφερει κατευθειαν στο δωματιο....εγω με την γυναικα μου εμενα στο studio στο απενατι απεναντι κτιριο απ τα διαμερισματα....ολα πεντακαθαρα και το δωματιο τα παρειχε ΟΛΑ...το ιδιο και στους χωρους της κλινικης ολα λαμπουν και φυσικα ολο το προσωπικο στην κλινικη φιλικοι και εξυπηρετικοι.

Θα κλεισω ραντεβου με τον Θοδωρη για καφε και να δουμε και την εξελιξη μου στην μεταμοσχευση.
 

hijikos

Active Member
Καλησπερα! Γνωριζετε αν μπορει η συγκεκριμενη κλινικη να υπογραψη εγγυηση φυτρωσης σε υπευθυνη δηλωση ?
Ωστε να ειμαστε καλημενη κατα καποιο τροπο?
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Καλησπερα! Γνωριζετε αν μπορει η συγκεκριμενη κλινικη να υπογραψη εγγυηση φυτρωσης σε υπευθυνη δηλωση ?
Ωστε να ειμαστε καλημενη κατα καποιο τροπο?
Οχι και ουτε ξερω καμια κλινικη που να δινει χαρτι εγγυησης αποτελεσματος....μονο ενας τυπος που εβγαινε καποτε στην τηλεοραση ελεγε για γραπτη εγγυηση αποτελεσματος, ηταν για την medi jenesse...
 

mikegad

Well-Known Member
Χαρτί δεν νομίζω να δίνουν αλλά το πολυδιαφημίζουν οι πιο πολλές κλινικές πλέον
Ενδεικτικά αντιγράφω από κάποιο site.(Δεν έχει σημασία πoιο ,πάνω κάτω τα ίδια λένε)


"Εγγύηση Αποτελέσματος
Σε όλες τις μεταμοσχεύσεις FUE δίνεται εγγύηση για δωρεάν συμπληρωματική FUE. Πριν αλλά και μετά από 12 μήνες διενεργείται τριχοσκόπηση στη δέκτρια και στη δότρια περιοχή, κατά την οποία μετρούνται ακριβώς τα τριχοθυλάκια που μεταφέρθηκαν, ώστε να διαπιστωθεί ο ακριβής αριθμός των τριχοθυλακίων που επανα-φύτρωσαν, λαμβανομένης υπόψη μιας μικρής φυσικής απόκλισης της τάξης του 5%."
 
Τελευταία επεξεργασία:

hijikos

Active Member
Αν δν πετυχει εγω πως θα ειμαι καλημενος νομικα?
Μπορει για καποιο λογο να παει κατι στραβα, απλα ρωταω το εξεις να γινει μια υπευθυνη δηλωσει οτι σε περιπτωση μη φητρωσεις επιστροφη χρηματων στο 100%.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

hijikos

Active Member
Συγνωμη που γινομε κουραστικος, αλλα αρκετα παιδια απο μεσα εδω που εχουν κανει μμ και δν πετυχε το μονο που εισεπραξαν ηταν απογοητευση!
 

FreeThinker

Well-Known Member
Ρε ποια hdc και μαλακιες μου λετε? BERGMAN CORD μονο! Μενεις σε διαμερισμα 200 τμ με ΟΛΑ τα κομφορ (σα βιλα ειναι) και το βραδυ σου παρεχουν ΔΩΡΕΑΝ ρωσιδες πορνες στο δωματιο σου (αν και παιζει να τις συμπεριλαμβανουν στην τιμη της μμ στο τελος). Οποτε μη νομιζετε, υπαρχουν και πολυ καλυτερα αν το ψαξετε λιγο
 

Cloud

Member
Ρε ποια hdc και μαλακιες μου λετε? BERGMAN CORD μονο! Μενεις σε διαμερισμα 200 τμ με ΟΛΑ τα κομφορ (σα βιλα ειναι) και το βραδυ σου παρεχουν ΔΩΡΕΑΝ ρωσιδες πορνες στο δωματιο σου (αν και παιζει να τις συμπεριλαμβανουν στην τιμη της μμ στο τελος). Οποτε μη νομιζετε, υπαρχουν και πολυ καλυτερα αν το ψαξετε λιγο
Ξέρεις αν μπορώ να πάρω το πακέτο χωρίς τη μεταμόσχευση?
 

tasos33

Well-Known Member
Ρε ποια hdc και μαλακιες μου λετε? BERGMAN CORD μονο! Μενεις σε διαμερισμα 200 τμ με ΟΛΑ τα κομφορ (σα βιλα ειναι) και το βραδυ σου παρεχουν ΔΩΡΕΑΝ ρωσιδες πορνες στο δωματιο σου (αν και παιζει να τις συμπεριλαμβανουν στην τιμη της μμ στο τελος). Οποτε μη νομιζετε, υπαρχουν και πολυ καλυτερα αν το ψαξετε λιγο
Και οχι μονο αυτο.....σε κανουν και σαν τον καραφωτη
Και νεα μαλλια και ρωσσιδακια δώρο καi celebritiliki....μάγκες αυτο δεν ειναι κλινική......bollywood ειναι
 

FreeThinker

Well-Known Member
Ξέρεις αν μπορώ να πάρω το πακέτο χωρίς τη μεταμόσχευση?
Νομιζω οτι οι ρωσιδες πορνες εργαζονται ως νοσοκομες τα πρωινα και ειναι αυτες που κανουν τη μεταμοσχευση στη bergman. θα πρεπει να συνεννοηθεις μαζι τους.
 

tasos33

Well-Known Member
Πάντως αυτο που ξεκινάμε απο τον φιουρη και τα consulation kαι καταλήγουμε στον καραφωτη με τις ρωσίδες πόρνες μας ξεπερνά ολους
 

FreeThinker

Well-Known Member
Η καραφλα θελει και λιγο χιουμορ. Ουτως η αλλως οι μισες συζητησεις στο φορουμ για γελια ειναι!
 

tasos

Active Member
.......ντροπή,άλλαξε το σε παρακαλώ ! Δεν υπερασπίζομαι την κλινική σε καμμία περίπτωση, αλλά τα κορίτσια που δουλεύαν εκεί !
 

dimitris50423

Well-Known Member
ας ριξει μια διαγραφη ολα τα μηνυματα ο cvial εκτος απο την ανακοινωση του Γιαννη να τελειωνει το θεμα.. τα υπολοιπα μηνυματα δεν προσφερουν κατι σε κανεναν..
 
Μπλουζα