Η ζωη με Covid-19

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
Φίλε tol, μην τουσ ακους :p

Εγω ειμαι καλο παιδι, φιλε Aldo...μονογαμικος οσο δεν παει. Απο τα 22 με μια και μοναδικη γυναικα...σχεδον 30 χρονια...γειτονισσα στο χωριο της μητερας μου...την ειχα βαλει στο ματι απο τα 18 (αυτη τοτε ηταν 14).
 

vlafo

Well-Known Member
Εγω ειμαι καλο παιδι, φιλε Aldo...μονογαμικος οσο δεν παει. Απο τα 22 με μια και μοναδικη γυναικα...σχεδον 30 χρονια...γειτονισσα στο χωριο της μητερας μου...την ειχα βαλει στο ματι απο τα 18 (αυτη τοτε ηταν 14).
Φίλε tol και εγώ μονογαμικός έγινα από τη στιγμή που παντρεύτηκα.
Πάντως είσαι πραγματικά άνθρωπος μιας άλλης εποχής και αυτό εκλείπει σήμερα.
Τι να πω δεν υπάρχουν αυτά σήμερα.
 

Aldo

Well-Known Member
Εγω ειμαι καλο παιδι, φιλε Aldo...μονογαμικος οσο δεν παει. Απο τα 22 με μια και μοναδικη γυναικα...σχεδον 30 χρονια...γειτονισσα στο χωριο της μητερας μου...την ειχα βαλει στο ματι απο τα 18 (αυτη τοτε ηταν 14).
Απο τα 18 μεχρι τα 22 (που περιμενες να ενηλικιωθει ) θελουμε να ξερουμε τι εκανες :p :p , αστειευομαι, να ειστε καλα να εχετε ο ενας τον αλλον φιλε!
 
  • Like
Reactions: tol

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Φίλε tol μια παρατήρηση μόνο
Πρέπει να φοράς και λίγο toppik εκτός αν βάφεις το μαλλί...
Να δούμε και μια φώτο σε εξωτερικό χώρο παρακαλώ...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
Απο τα 18 μεχρι τα 22 (που περιμενες να ενηλικιωθει ) θελουμε να ξερουμε τι εκανες :p :p , αστειευομαι, να ειστε καλα να εχετε ο ενας τον αλλον φιλε!
Δεν ντρεπομαι, φιλε Aldo, ας με χαρακτηρισετε, οπως θελετε...

Φοιτητης στο Καποδιστριακο, κολλημενος με το ποδοσφαιρο (ατομικες προπονησεις, καθε Σαββατοκυριακο στην Αρκαδια για παιχνιδι) και με μια ξεπερασμενη, ουτοπικη, ρομαντικη νοοτροπια..."η πρωτη γυναικα...να ειναι και η μοναδικη".

Τουλαχιστον...εκπληρωσα την επιθυμια μου...το αν στερηθηκα/δεν εζησα κατι διαφορετικο, ειλικρινα δε με απασχολησε ποτέ.
 

Jumanji

Active Member
Tol συγγνώμη φιλε αλλα σε χαρακτηρισε ασχημα ο φιλος για τα μαλλια σου,τα οποια παρεπιπτόντως ειναι σε εξαιρετικη κατάσταση!θα μπορουσες να στειλεις για απαντηση μια φωτο απλη του κεφαλιου σου γιατι ειναι φορουμ για τριχόπτωση!μην περιμενεις επιβεβαιώση απο εμας λες και είμαστε κοριτσακια στο ινσταγκραμ!μπραβο σου που ασχολεισαι με το σωμα σου αλλα δεν χρειάζεται να το βλέπουμε σε καθε φωτο!φιλικα εντελως!
 

Aldo

Well-Known Member
Τουλαχιστον...εκπληρωσα την επιθυμια μου...το αν στερηθηκα/δεν εζησα κατι διαφορετικο, ειλικρινα δε με απασχολησε ποτέ.
[/QUOTE]
Η άγνοια κάποιες φορές φίλε Tol είναι ευτυχία, δεν είναι απαραίτητο να τα ζήσουμε όλα :)
 
  • Like
Reactions: tol

tol

Well-Known Member
Φίλε tol μια παρατήρηση μόνο
Πρέπει να φοράς και λίγο toppik εκτός αν βάφεις το μαλλί...
Να δούμε και μια φώτο σε εξωτερικό χώρο παρακαλώ...
Μα φυσικα john...το εχω γραψει και σε παρελθοντικα σχολια...βαζω λιγο toppik στην Α ζωνη. Επειδη εισαι γνωστης, η συσκευασια των 55 gr με καθημερινη χρηση με βγαζει 5 με 6 μηνες.

Η πραγματικη εικονα του μαλλιου μου, χωρις ιχνος toppik, ειναι αυτη που βλεπεις παρακατω...μια εξωτερικου χωρου με νταλα ηλιο...και μια εσωτερικου χωρου.

IMG_20200714_092300_HDR.jpg


IMG_20200714_092731.jpg
 

Aldo

Well-Known Member
Μα φυσικα john...το εχω γραψει και σε παρελθοντικα σχολια...βαζω λιγο toppik στην Α ζωνη. Επειδη εισαι γνωστης, η συσκευασια των 55 gr με καθημερινη χρηση με βγαζει 5 με 6 μηνες.

Η πραγματικη εικονα του μαλλιου μου, χωρις ιχνος toppik, ειναι αυτη που βλεπεις παρακατω...μια εξωτερικου χωρου με νταλα ηλιο...και μια εσωτερικου χωρου.

Προβολή συνημμένου 30224

Προβολή συνημμένου 30225
Ωραίος ! Η ερυθρότητα στην περιοχή όμως από τι είναι ;
 

tol

Well-Known Member
Tol συγγνώμη φιλε αλλα σε χαρακτηρισε ασχημα ο φιλος για τα μαλλια σου,τα οποια παρεπιπτόντως ειναι σε εξαιρετικη κατάσταση!θα μπορουσες να στειλεις για απαντηση μια φωτο απλη του κεφαλιου σου γιατι ειναι φορουμ για τριχόπτωση!μην περιμενεις επιβεβαιώση απο εμας λες και είμαστε κοριτσακια στο ινσταγκραμ!μπραβο σου που ασχολεισαι με το σωμα σου αλλα δεν χρειάζεται να το βλέπουμε σε καθε φωτο!φιλικα εντελως!
Εχεις δικιο, φιλε μου. Παρασυρθηκα απο τον προσβλητικο τροπο που εγραφε ο φιλος και ανεβασα μια φωτογραφια που θεωρησα (εσφαλμενα) οτι θα ηταν η καλυτερη απαντηση στο ειρωνικο του υφος.

Γι' αυτο το λογο, φιλε μου, μολις διεγραψα τη συγκεκριμενη φωτογραφια. Δε θα επαναληφθει. Καλες γιορτες!
 

tol

Well-Known Member
Ωραίος ! Η ερυθρότητα στην περιοχή όμως από τι είναι ;
Νομιζω η αναλυση των φωτογραφιων, φιλε Aldo. Απο οσο θυμαμαι (οι δυο μμ ειχαν γινει το 2011 και το 2015 και ισως με απατα η μνημη μου) ακομη και τις αμεσως επομενες ημερες των επεμβασεων δεν ειχα καμια ερυθροτητα. Ειχα κανει ακουρευτες συνεδριασεις...εννοω πεζοναυτικο κουρεμα κατω απο την ουλη του strip και τα μαλλια στη δοτρια ανω των 5 εκατοστων. Ετσι, απο τις πρωτες ημερες δεν ηταν εμφανης καμια ερυθροτητα και στις 15 μερες δεν καταλαβαινε κανείς τις επεμβασεις που ειχα κανει.
 
Μπλουζα