Η ζωή μετά τις μεταμοσχεύσεις(pics) και τί μπορεί να γίνει περαιτέρω.

crossfire

Well-Known Member
Λοιπόν, ευχαριστώ για τον ενδιαφέρον σας μάγκες, και ειδικά για αυτούς που πραγματικά πρότειναν κάτι χρήσιμο και δε πέταξαν τη κακία τους. Για να φωτίσω μερικά παιδιά που με ρωτάνε, όχι δε περίμενα να μου πέσει το μαλλί για να κάνω μμ, και prp είχα κάνει και εσκαγα 50αρια τη φορά, και φίνα πήρα και γενικά όλη αυτή η διαδικασία με γάμησε και οικονομικά και ψυχολογικά. Οπότε για αυτούς που είστε έτοιμοι να κρίνετε και να πείτε τη κακία σας, δήθεν από θέση ισχυρού, άντε και γαμηθειτε, κρύβεστε πίσω από ένα άβαταρ και γράφετε ο,τι σας καυλώσει. Θα μάθετε να μιλάτε και να προτείνετε με όμορφο τρόπο γιατί δε ξέρετε το τρόπο που θα το λάβει ο άλλος. Ήξερα γενικά ότι παρότι πολλοί έχετε γνώσεις, είστε τοξικοί συγκριτικά με τα φόρουμ του εξωτερικού , μην είστε τόσο Βαλκάνιοι ρε αλήθεια.

Εχεις κάποια θεματακια που πρεπει να κοιταξεις και σίγουρα αυτά δεν έχουν σχέση με το μαλλί και ουτε προερχονται από το μαλλί.
Προσωπικά εμένα δεν μου έχει ξανατυχει να προσπαθώ να βοηθήσω κάποιον και να τον προστάτεψω χωρίς κάποιο συμφέρον οικονομικό ή άλλο και να με βρίζει.
Τι να πω.......
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Εντομεταξυ δεν υπήρξε κάποιος που να του είπε κάτι άσχημο η κακοπροαίρετο....φαντάσου να υπήρχε κιόλας τι στόλισμα θα μας έκανε ....
 

Kostas97

Well-Known Member
Λοιπόν, ευχαριστώ για τον ενδιαφέρον σας μάγκες, και ειδικά για αυτούς που πραγματικά πρότειναν κάτι χρήσιμο και δε πέταξαν τη κακία τους. Για να φωτίσω μερικά παιδιά που με ρωτάνε, όχι δε περίμενα να μου πέσει το μαλλί για να κάνω μμ, και prp είχα κάνει και εσκαγα 50αρια τη φορά, και φίνα πήρα και γενικά όλη αυτή η διαδικασία με γάμησε και οικονομικά και ψυχολογικά. Οπότε για αυτούς που είστε έτοιμοι να κρίνετε και να πείτε τη κακία σας, δήθεν από θέση ισχυρού, άντε και γαμηθειτε, κρύβεστε πίσω από ένα άβαταρ και γράφετε ο,τι σας καυλώσει. Θα μάθετε να μιλάτε και να προτείνετε με όμορφο τρόπο γιατί δε ξέρετε το τρόπο που θα το λάβει ο άλλος. Ήξερα γενικά ότι παρότι πολλοί έχετε γνώσεις, είστε τοξικοί συγκριτικά με τα φόρουμ του εξωτερικού , μην είστε τόσο Βαλκάνιοι ρε αλήθεια.
Εσυ ήρθες για αντραλα μου φαίνεται :p
 

bobby

Well-Known Member
Λοιπόν, ευχαριστώ για τον ενδιαφέρον σας μάγκες, και ειδικά για αυτούς που πραγματικά πρότειναν κάτι χρήσιμο και δε πέταξαν τη κακία τους. Για να φωτίσω μερικά παιδιά που με ρωτάνε, όχι δε περίμενα να μου πέσει το μαλλί για να κάνω μμ, και prp είχα κάνει και εσκαγα 50αρια τη φορά, και φίνα πήρα και γενικά όλη αυτή η διαδικασία με γάμησε και οικονομικά και ψυχολογικά. Οπότε για αυτούς που είστε έτοιμοι να κρίνετε και να πείτε τη κακία σας, δήθεν από θέση ισχυρού, άντε και γαμηθειτε, κρύβεστε πίσω από ένα άβαταρ και γράφετε ο,τι σας καυλώσει. Θα μάθετε να μιλάτε και να προτείνετε με όμορφο τρόπο γιατί δε ξέρετε το τρόπο που θα το λάβει ο άλλος. Ήξερα γενικά ότι παρότι πολλοί έχετε γνώσεις, είστε τοξικοί συγκριτικά με τα φόρουμ του εξωτερικού , μην είστε τόσο Βαλκάνιοι ρε αλήθεια.
Φίλε δεν είναι συμπεριφορά αυτή....λυπάμαι που ασχολήθηκαν κάποιοι μαζί σου, αν δε σου αρέσει εδώ ..... άντε γεια όπως θα έλεγε και ο «τιτάνας» Τσουκαλάς.
 

Αthens2021

Active Member
Μαύρισμα όπως λέμε ηλιοθεραπεία η σολαριουμ η κανένα μακιγιάζ;
Μαυρισμα εννοω. Να φαινεται φυσικο οπως το καλοκαιρι σε προσωπο κ κεφαλι . Να μην ειναι με αλλα λογια ενα κεφαλι αδειο κ κατασπρο που παραπεμπει σε παθηση. Στο εξωτερικο πολλοι με αραιωση η ξυρισμα στο κεφαλι το κανουν αυτο, προφανως με σολαριουμ τους χειμερινους μηνες...στην Ελλαδα το σολαριουμ ειναι αλλιως στη σκεψη μας βεβαια (οτι ειναι για γυναικες η bodybuilding κτλ)
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Φίλε δεν είναι συμπεριφορά αυτή....λυπάμαι που ασχολήθηκαν κάποιοι μαζί σου, αν δε σου αρέσει εδώ ..... άντε γεια όπως θα έλεγε και ο «τιτάνας» Τσουκαλάς.

Δεν μπορεί να σε διαβάσει πλέον.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Μαυρισμα εννοω. Να φαινεται φυσικο οπως το καλοκαιρι σε προσωπο κ κεφαλι . Να μην ειναι με αλλα λογια ενα κεφαλι αδειο κ κατασπρο που παραπεμπει σε παθηση. Στο εξωτερικο πολλοι με αραιωση η ξυρισμα στο κεφαλι το κανουν αυτο, προφανως με σολαριουμ τους χειμερινους μηνες...στην Ελλαδα το σολαριουμ ειναι αλλιως στη σκεψη μας βεβαια (οτι ειναι για γυναικες η bodybuilding κτλ)
Ούτε παρηγοριά στον άρρωστο δεν είναι αυτό σαν λύση....ένα καλο smp είναι πιστεύω....
 

bobby

Well-Known Member
Από την ίδια IP όχι, από άλλη ναι
Δεν καταλαβαίνω πάντως την συμπεριφορά μερικών... μπήκε στο φορουμ για να αναζητήσει πληροφορίες- βοήθεια και μας λέει να πάμε να Γ.... και δεν του είπε και κάνεις τίποτα....
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εγώ τον κατάλαβα από την πρώτη στιγμή πάντως ότι είναι εριστικός.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

F1ght3r

Well-Known Member
Εγώ μόλις έγραψε αυτά που έγραψε έτοιμος ήμουν να του ευχηθώ να του πέσουν όλες η τρίχες του σώματος του, αλλα κρατήθηκα γιατί δεν ήθελα να γίνω και κακός.
 

vag25

Well-Known Member
Ενταξει ας μην φτανουμε στο αλλο ακρο. Δεν ηταν καλο το ποστ του, αλλα ανεφερε στην αρχη οτι τον επηρεαζει πολυ ψυχολογικα ολο αυτο.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα