Η (ίσως) πιο ζόρικη περίπτωση εβα

andy.k

Active member
Bruno, εγω χωρίς να σε ειρωνευομαι, πιστεύω πως θα εχεις πολύ καλό αποτέλεσμα, αλλά αυτό για το 3μηνο και τετράμηνο από τη μμ ξέχασε το...επειδή πηγές Βεκρη κ αν περνεις μινοξ όπως σου συνεστησαν θα κρατήσεις κάποια μοσχεύματα, ένα 30-40?%, αλλά τα υπόλοιπα θα πέσουν και θα βγουν(όσα βγουν) μετά τον 3ο μηνα και ως τον 6-7ο...μέχρι δε να πάρουν μήκος και να δείξουν...καλό 9μηνο...άρα μη περιμένεις τπτ πριν το 6μηνο-7μηνο κανενός...ακόμα και ο Δημήτρης που άλλαξε τρέλα η εικόνα του...πήγαινε στο τρίμηνο του, σελ 9 στο νημα του αν δε κάνω λαθος, και δες ποσό αραιά ήταν τα μαλλιά του σε σχέση με τώρα...μη περιμένετε θαύματα στους 3-4 μήνες...απλά ενδείξεις έχουμε σε αυτή τη φάση των 3-4 μηνών.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Παίδες το χέσαμε το νήμα του nucky. Αλήθεια φίλε τι σκέφτεσαι να κάνεις τελικά? Άσχετα τώρα, για την φίνα επειδή το κεφάλαιο ειναι τεράστιο, θα σας δώσω σύντομα ενα ωραίο review με πολλά και διάφορα ευρύματα προσωπικής χρήσης. Τέλος, επειδή κάπου το πήρε το μάτι μου, ο Γεωργίου ποτέ απο κανέναν ασθενή δεν ζήτησε να πάρει φινα, πχ ο Χάσον και άλλοι αν δεν παίρνεις δεν σε χειρουργούν. Στην προτείνει αν θες, αλλά είτε πάρεις είτε οχι, δεν επηρεάζει το αν θα σε δεχτεί ή οχι.
 

bruno1989

Active Member
Συμ
Bruno, εγω χωρίς να σε ειρωνευομαι, πιστεύω πως θα εχεις πολύ καλό αποτέλεσμα, αλλά αυτό για το 3μηνο και τετράμηνο από τη μμ ξέχασε το...επειδή πηγές Βεκρη κ αν περνεις μινοξ όπως σου συνεστησαν θα κρατήσεις κάποια μοσχεύματα, ένα 30-40?%, αλλά τα υπόλοιπα θα πέσουν και θα βγουν(όσα βγουν) μετά τον 3ο μηνα και ως τον 6-7ο...μέχρι δε να πάρουν μήκος και να δείξουν...καλό 9μηνο...άρα μη περιμένεις τπτ πριν το 6μηνο-7μηνο κανενός...ακόμα και ο Δημήτρης που άλλαξε τρέλα η εικόνα του...πήγαινε στο τρίμηνο του, σελ 9 στο νημα του αν δε κάνω λαθος, και δες ποσό αραιά ήταν τα μαλλιά του σε σχέση με τώρα...μη περιμένετε θαύματα στους 3-4 μήνες...απλά ενδείξεις έχουμε σε αυτή τη φάση των 3-4 μηνών.
Φωνών ρε φίλε αλλά στο τετράμηνο έχεις ενδείξεις ότι πάει κάτι να γίνει. .
 

bruno1989

Active Member
Bruno, εγω χωρίς να σε ειρωνευομαι, πιστεύω πως θα εχεις πολύ καλό αποτέλεσμα, αλλά αυτό για το 3μηνο και τετράμηνο από τη μμ ξέχασε το...επειδή πηγές Βεκρη κ αν περνεις μινοξ όπως σου συνεστησαν θα κρατήσεις κάποια μοσχεύματα, ένα 30-40?%, αλλά τα υπόλοιπα θα πέσουν και θα βγουν(όσα βγουν) μετά τον 3ο μηνα και ως τον 6-7ο...μέχρι δε να πάρουν μήκος και να δείξουν...καλό 9μηνο...άρα μη περιμένεις τπτ πριν το 6μηνο-7μηνο κανενός...ακόμα και ο Δημήτρης που άλλαξε τρέλα η εικόνα του...πήγαινε στο τρίμηνο του, σελ 9 στο νημα του αν δε κάνω λαθος, και δες ποσό αραιά ήταν τα μαλλιά του σε σχέση με τώρα...μη περιμένετε θαύματα στους 3-4 μήνες...απλά ενδείξεις έχουμε σε αυτή τη φάση των 3-4 μηνών.
Συμφωνώ ρε φίλε αλλά είναι λαθος να κοιτάξω πως πήγε ο Δημήτρης για να κρίνω πως θα γίνω και εγώ και ο καθενας. Στον κάθε ένα είναι διαφορετικό. Πρέπει οποίος πάει με το παράδειγμα του Δημήτρη να σκεφτεί . Είναι ίδια η τρίχα μου? Είναι ίδιο το πρόβλημα μου? Έχω ίδιο dna με αυτόν? Άρα ο κάθε λογικός άνθρωπος δεν παίρνει έναν άλλο για εικόνα του πως θα είναι μετά. Απλά αν έχουν ίδια στοιχεία υπάρχει κάποιο ποσοστό να μοιάζουν λίγο τα αποτελέσματα
 
Μπλουζα