Ερωτηση γ φιναστεριδη

dronald961

New Member
Καλησπέρα είμαι 24 χρόνο παρακολουθώ το φόρουμ αρκετό καιρό αλλά πρώτη φορά γράφω εδώ... είμαι χρήστης μινοξιδιλης τα τελευταία τέσσερα χρόνια... αλλά πλέον έχει αρχίσει κ χάνει την δύναμη της το μπιφτέκι πίσω έχει κάνει την εμφάνισή του κ χρειάζεται τοππικ το τελευταίο μήνα η αραίωση χτύπησε κ μπροστά σε διάστημα λίγο ημερών η αραίωση μπροστά από εκεί π δν υπήρχε έγινε εμφανής...Αν κρίνω από το πατέρα μ θα γίνω σαν τον Βέγγο (χάνω ποιο νωρίς μαλλιά από τι έχασε ο πατέρας μ) χρησιμοποίησα γ 8 μήνες saw palmetto αλλά δν παρατήρησα κάτι αξιόλογο μάλλον τπτ θα έλεγα η αραίωση συνέχισε κανονικα... σκέφτομαι να ξεκινήσω φιναστεριδη έχω διαβάσει τα κλασικά ανησυχητικά... κ ο δερματολόγος μ είχε πει στα 18 όταν τον είχα επισκεφτεί ότι θα ήταν εγκληματικό να πάρω πριν τα 30... θα ήθελα να ρωτήσω λοιπόν πόσοι πήραν από εδώ φιναστρριδη κ κατάφεραν να την αντέξουν γ μεγάλο χρονικό διάστημα πόσοι είχαν παρενέργειες κ αναγκάστηκαν να διακόψουν θα μ προτιμάτε να πάρω σε αυτή την ηλικία? Αύριο θα ανεβάσω και κάποιες φωτο να δείτε την κατάσταση μ!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα