Ερωτηση για προιον

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

dimcal

New Member
Εχετε δει αυτο το προιον ? http://www.mexis.gr/ υπο αλλες συνθηκες θα ελεγα αλλη μια μπουρδα που μας πλασαρουν αλλα είχα ενα φιλο που πριν 1 χρονο είχε norwood 3 με 4 και προχτες ειχε φουλ μαλλι και ειπε πως εβαζε αυτο στα μαλλια . Ειναι πανακριβο ομως σαν να κανεις μεταμοσχευση και μου εκανε εντυπωση που το εμπιστευτικε

Το εχετε δοκιμασει ρε παιδια ?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Batist

Member
φιλε μακρια απο τον αλητη τον Μ3ξ1.... το προιον του ειναι μουφα... αν τον ειχα μπροστα μου θα του εσπ@γ@ τα μουτρ@... δεν κανει απολυτως τιποτα, ο φιλος σου ΦΟΡΑΕΙ ΠΕΡΟΥΚΑ και δεν το χεις καταλαβει!!! χαχαχαχα
 

dimcal

New Member
Ακουστε τι εγινε ... Η αυξημενη χρηση ισοτρετινοινης προκαλει αλλοπεκιαση οπως γραφει στα sides και γι αυτο ειχε χασει μαλλον ενα καρο μαλλι οποτε αναγκαστηκε να ψαχνει θεραπιες . Τωρα ισως περασε η δραση της ισοτρετινοινης και γεμισε παλι και νομιζει οτι τα πηρε πισω τα μαλλια απο το φαρμακο αυτο ....

Εγω σας πιστευω το χετε λιωσει το θεμα με τα φαρμακα γι αυτο ρωταω .... αλλα μιλησαμε παλι να ρωτησω πως και τι και μου πε για πιο λογο τα χανε τα μαλλια του . Δεν ειχε αλωπεκιαση αποσο καταλαβα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα