Εποχιακη τριχοπτωση

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πως μπορουμε να καταλαβουμε αμα παιζει εποχιακη τριχοπτωση η αν χανουμε τριχοπτωση ως τριχοπτωση?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Εποχιακη τριχοπτωση

είναι κάτι σαν "επαγωγή σε άτοπο" ??? ;D

βάζεις κάτω τις πιθανές αιτίες τριχόπτωσης=>αν δλδ δεν παίζει shed λόγω ουσίας και αλλάζουν οι καιρικές συνθήκες,
τότε μάλλον μιλάμε για εποχιακή τριχόπτωση ;)
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: Εποχιακη τριχοπτωση

georgehairs είπε:
Πως μπορουμε να καταλαβουμε αμα παιζει εποχιακη τριχοπτωση η αν χανουμε τριχοπτωση ως τριχοπτωση?

Και γιατί αποκλείεις φίλε georgehairs αυτού του είδους οι "τριχοπτώσεις" να συνυπάρχουν ;
 

GK

New Member
Απ: Εποχιακη τριχοπτωση

Εγώ πάντως παιδιά πραγματικά δεν έχω ιδέα και δεν καταλαβαίνω
Σήμερα συμπληρώνω 30 ημέρες revivogen ( 4 εβδομάδες δλδ και 2 ημέρες) και η τριχόπτωση συνεχίζεται, από ότι βλέπω στην μπανιέρα δλδ... Βέβαια άρχισα και regaine από την τετάρτη.
Τώρα τι γίνεται και τι παίζει δεν ξέρω.
 

Conan

Member
Απ: Εποχιακη τριχοπτωση

GK είπε:
Εγώ πάντως παιδιά πραγματικά δεν έχω ιδέα και δεν καταλαβαίνω
Σήμερα συμπληρώνω 30 ημέρες revivogen ( 4 εβδομάδες δλδ και 2 ημέρες) και η τριχόπτωση συνεχίζεται, από ότι βλέπω στην μπανιέρα δλδ... Βέβαια άρχισα και regaine από την τετάρτη.
Τώρα τι γίνεται και τι παίζει δεν ξέρω.

Πολλες τριχες βλεπεις ή νορμαλ αριθμο?
Υπομονη ρε συ. Ετσι και αλλιως ( παρατηρησε τις κιολας) καποιες θα ειναι και πιο μικρες ή πιο ισχνες ωστε στη θεση τους να βγαινουν καλυτερες
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Εποχιακη τριχοπτωση

Eγω μεχρις στιγμής δεν βλεπω κατι πολυ εντονο το αντιθετο θα ελεγα. ;)
 

GK

New Member
Απ: Εποχιακη τριχοπτωση

Conan είπε:
Πολλες τριχες βλεπεις ή νορμαλ αριθμο?
Υπομονη ρε συ. Ετσι και αλλιως ( παρατηρησε τις κιολας) καποιες θα ειναι και πιο μικρες ή πιο ισχνες ωστε στη θεση τους να βγαινουν καλυτερες

Αριθμό δεν έχω προσέξει, πάντως δεν είναι τρομακτικός διαφορετικά σίγουρα θα το εντόπιζα, στις 2-3 εβδομάδες έγινε λίγο πανικός. Πάντως η αλήθεια είναι ότι αυτές που βλέπω στην μπανιέρα ή είναι ζαβές ή πολύ μικρές, δεν είναι χοντρές δλδ.
 

Conan

Member
Απ: Εποχιακη τριχοπτωση

Ειναι καραμπινατο :eek:fft: αλλα αυτα τα nanocaps χαπια και nanoguard λοσιον για DHT πως τα βλεπεις Κωστα-ANAR ?
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Εποχιακη τριχοπτωση

Conan είπε:
Ειναι καραμπινατο :eek:fft: αλλα αυτα τα nanocaps χαπια και nanoguard λοσιον για DHT πως τα βλεπεις Κωστα-ANAR ?

Tα χαπια δεν εχω κλείσει μηνα ακομα οποτε δεν υπαρχουν συμπεράσματα ;)
Την λοσιον δεν την εχω ξεκινήσει ακομα :tease:

υ.γ Τα χαπια μυριζουν απαίσια μιλαμε δεν υπαρχει αυτη η μυρωδιά αλλα αυτο ειναι φυσιολογικό αποτι γραφει ::)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα