Επιχειλιος ερπητας (ερπης) ?

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

lab_rat

Member
Ξερει κανεις καμια καλη ιδεα για την καταπολεμιση των συμπτωματων του ερπη εκτος των κλασσικων με τα patch κ την κρεμα??
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

max_os

New Member
Απ: Επιχειλιος ερπητας (ερπης) ?

ιος φίλε μου. Ιος.
Και αν σου σκάσει μία δύστυχώς θα τον έχεις. Βέβαια η δερματολόγος μου λέει ότι υπάρχουν ισχυρές αντιβιώσεις ή τελος πάντων ισχυρά φάρμακα που πρέπει να κάνεις μακροχρόνια θεραπεία.
Θα έχεις πιθανότητα να μην τον ξαναβγάλεις.
Αλλά επειδή δεν που διαβεβαιωση το 100% της επιτυχίας δεν τα πήρα.
κανα δύο φορές τον χρόνο τον βγάζω , όταν στεναχωριέμαι πολύ. Επίσης μια - δύο φορές τον έβγαλα μετά από πολύ κούραση μέσα στον ήλιο.
Του έχω πάρει τον αέρα που λέμε μόλις αισθανθώ ότι πάει να σκάσει πριν βγει η φουσκαλίτσα βάζω αλοιφή - ΟΧΙ αυτοκόλητο_ συνεχώς για δύο μέρες. Μετά ψοφάει - τελος.
 

lab_rat

Member
Απ: Επιχειλιος ερπητας (ερπης) ?

Μάχος είπε:
ιος φίλε μου. Ιος.
Και αν σου σκάσει μία δύστυχώς θα τον έχεις. Βέβαια η δερματολόγος μου λέει ότι υπάρχουν ισχυρές αντιβιώσεις ή τελος πάντων ισχυρά φάρμακα που πρέπει να κάνεις μακροχρόνια θεραπεία.
Θα έχεις πιθανότητα να μην τον ξαναβγάλεις.
Αλλά επειδή δεν που διαβεβαιωση το 100% της επιτυχίας δεν τα πήρα.
κανα δύο φορές τον χρόνο τον βγάζω , όταν στεναχωριέμαι πολύ. Επίσης μια - δύο φορές τον έβγαλα μετά από πολύ κούραση μέσα στον ήλιο.
Του έχω πάρει τον αέρα που λέμε μόλις αισθανθώ ότι πάει να σκάσει πριν βγει η φουσκαλίτσα βάζω αλοιφή - ΟΧΙ αυτοκόλητο_ συνεχώς για δύο μέρες. Μετά ψοφάει - τελος.
Κ εγω ετσι το παλευω εδω και χρονια! Βοηθανε και οι βιταμινες B-complex αν το προλαβεις.. Τωρα ομως δε το προλαβα, αρρωστησα και βρηκε την ευκαιρια να εμφανιστει! Οποτε ψαχνω κανα tip εστω για να μην ειμαι σα να χω φαει μπουνια :-\
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα