Επιλογη κλινικης

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλή επιτυχία John_John 1
Ενα άλλο θεμα παλι ειναι οτι εγω δε κάνω δουλειά γραφείου αλλα ειμαι κατασκευαστής και διακοσμητής εσωτερικού χώρου που σημαίνει σκόνη και προστατευτικές μάσκες καμία φορα
Ειναι ρίσκο το σκουφί μετα απο 10 μερες?

Ευχαριστώ!!!
Μια μπαντανα είναι ανάλαφρη στο κεφάλι.
Όταν είχα κάνει την πρώτη μεταμόσχευση η κλινική με είχε δώσει μια μπαντανα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Εγω οταν εκανα στον Γκουρα με τύλιξε με κατι παλιο γαζες και μου εβαλε και ενα σκουφο μαλινο σαν αυτους που βαζουμε στα χιονια και με εδιωξε!ετσι απλα και την επομενη ημερα μου ειχε δωσει οδηγιες μολις ξυπνησω να βγαλω την γαζα και να λουστω με ενα ελαφρι shampoo!
 

Georgie

Well-Known Member
Εγω οταν εκανα στον Γκουρα με τύλιξε με κατι παλιο γαζες και μου εβαλε και ενα σκουφο μαλινο σαν αυτους που βαζουμε στα χιονια και με εδιωξε!ετσι απλα και την επομενη ημερα μου ειχε δωσει οδηγιες μολις ξυπνησω να βγαλω την γαζα και να λουστω με ενα ελαφρι shampoo!
Πω πω φίλε , βετεράνος ακούγεσαι !
Btw είδα σε ενα βίντεο στο YouTube ενα μουσικό που έκανε παλαιότερα μμ στον Βεκρή και χάλασα
Ελπιζω να εχει εξελιχθεί η κλινική απο τοτε !
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Οχι το 2014 εγινε αυτο απλα ο εν λογω πλαστικός δουλευει με δικες του τχνικες και συνθηκες που σε παραπέμπουν σε προηγουμενες δεκαετίες...και ομως φιλε μου ακομη και σημερ εχει τρελη δουλεια σε πληροφορω!!!
Αν δεν εχεις μείνει ικανοποιημενος με αποτελεσματα του Βεκρη τοτε ξεχνα τις ελληνικες κλινικες ειναι μονοδρομος Κυπρος ή Κωνσταντινούπολη!!
 
Μπλουζα