Επιλογη κλινικης

jamtome

New Member
Καλησπερα , ποια ειναι η αποψη σας για την anastasakis hairclinic?Μιλησαμε μεσω mail και μου ειπαν οτι θελουν να με δουν πρωτα με επισκεψη η οποια χρεωνεται.Το θεμα μου ειναι οτι εγω ειμαι απο το Ηρακλειο Κρητης και 8ελω να ανεβω Αθηνα αποκλειστικα για αυτο το λογο.Οποιος μπορει να με κατοτοπισει για την συγκεκριμενη αλλα και γενικα για τις υπολοιπες hairclinics που υπαρχουν στην Αθηνα θα του μουνα ευγνώμων :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Καλησπερα , ποια ειναι η αποψη σας για την anastasakis hairclinic?Μιλησαμε μεσω mail και μου ειπαν οτι θελουν να με δουν πρωτα με επισκεψη η οποια χρεωνεται.Το θεμα μου ειναι οτι εγω ειμαι απο το Ηρακλειο Κρητης και 8ελω να ανεβω Αθηνα αποκλειστικα για αυτο το λογο.Οποιος μπορει να με κατοτοπισει για την συγκεκριμενη αλλα και γενικα για τις υπολοιπες hairclinics που υπαρχουν στην Αθηνα θα του μουνα ευγνώμων :)

Ενα αποτελεσμα εχουμε δει μονο απο anastasakis και μας ειπε οτι του εριχνε τοπικ και μετα τον εβγαζε φωτογραφιες τις οποιες ανεβασε fb.
Advanced hair clinic και Dhi οι αλλες επιλογες σου. Επισης ο anastasakis προτιμαει strip. Διαβασε στο φορουμ να ενημερωθεις πριν επιλεξεις τι θα κανεις.
 

NikosV

Member
Φιλε jamtome μπορεις να πας να σε δουν στην Advanced hair clinic στο ηρακλειο κρητης Λασιθίου 27 & Πλατεία Κορνάρου, Ηράκλειο, Κρήτη – (+30) 2810 222303
 

dimitris50423

Well-Known Member
Φιλε jamtome μπορεις να πας να σε δουν στην Advanced hair clinic στο ηρακλειο κρητης Λασιθίου 27 & Πλατεία Κορνάρου, Ηράκλειο, Κρήτη – (+30) 2810 222303

Σωστα. Εχουν ανοιξει κλινικη και στο Ηρακλειο οποτε μπορεις να παρεις γνωμη και απο εκει.
 

tasos33

Well-Known Member
Ο Αναστακης εκτος απο υπεροψια και αλαζονεία τελευταια εχει παρουσιάσει αρκετά αξιοπρεπή αποτελεσματα, τα προβαλλει στο φβ.

Πολλα δε εξ αυτών ειναι κατα πολυ ανώτερα της dhi, η αλήθεια ειναι πως το εχει παρει πολυ σοβαρά το ολο θέμα και θα βελτιωθει περισσοτερο.

Αν αρπάξει την ευκαιρια εχει τα φοντα να γινει πολυ καλυτερος απο τις υπολοιπες ελληνικες κλινικες οι οποιες εχουν εγκλωβιστει στις αδυναμιες τους και παραμενουν στάσιμες.


Καλησπερα , ποια ειναι η αποψη σας για την anastasakis hairclinic?Μιλησαμε μεσω mail και μου ειπαν οτι θελουν να με δουν πρωτα με επισκεψη η οποια χρεωνεται.Το θεμα μου ειναι οτι εγω ειμαι απο το Ηρακλειο Κρητης και 8ελω να ανεβω Αθηνα αποκλειστικα για αυτο το λογο.Οποιος μπορει να με κατοτοπισει για την συγκεκριμενη αλλα και γενικα για τις υπολοιπες hairclinics που υπαρχουν στην Αθηνα θα του μουνα ευγνώμων :)
 

Akis-multi

Well-Known Member
Ο Αναστακης εκτος απο υπεροψια και αλαζονεία τελευταια εχει παρουσιάσει αρκετά αξιοπρεπή αποτελεσματα, τα προβαλλει στο φβ.

Πολλα δε εξ αυτών ειναι κατα πολυ ανώτερα της dhi, η αλήθεια ειναι πως το εχει παρει πολυ σοβαρά το ολο θέμα και θα βελτιωθει περισσοτερο.

Αν αρπάξει την ευκαιρια εχει τα φοντα να γινει πολυ καλυτερος απο τις υπολοιπες ελληνικες κλινικες οι οποιες εχουν εγκλωβιστει στις αδυναμιες τους και παραμενουν στάσιμες.
Μ
Έχετε και έχουμε όλοι τη δυνατότητα να δούμε αληθινά αποτελέσματα μέσα από το φόρουμ και το δικό μας και του εξωτερικού, και σεις κοιτάτε του facebook και του youtube?? Μη παραμυθιάζεσαι ρε tasάρα σα παιδάκι ολόκληρος άντρας είσαι..
 

tasos33

Well-Known Member
Μ
Έχετε και έχουμε όλοι τη δυνατότητα να δούμε αληθινά αποτελέσματα μέσα από το φόρουμ και το δικό μας και του εξωτερικού, και σεις κοιτάτε του facebook και του youtube?? Μη παραμυθιάζεσαι ρε tasάρα σα παιδάκι ολόκληρος άντρας είσαι..
Δε παραμυθιαζομαι Ακη, μπορω κι διακρινω αρκετα, στα περισσοτερα αποτελεσματα του ανεβαζει και βιντεο με βούρτσα, δε το λες και λιγο αυτο.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ο Αναστακης εκτος απο υπεροψια και αλαζονεία τελευταια εχει παρουσιάσει αρκετά αξιοπρεπή αποτελεσματα, τα προβαλλει στο φβ.

Πολλα δε εξ αυτών ειναι κατα πολυ ανώτερα της dhi, η αλήθεια ειναι πως το εχει παρει πολυ σοβαρά το ολο θέμα και θα βελτιωθει περισσοτερο.

Αν αρπάξει την ευκαιρια εχει τα φοντα να γινει πολυ καλυτερος απο τις υπολοιπες ελληνικες κλινικες οι οποιες εχουν εγκλωβιστει στις αδυναμιες τους και παραμενουν στάσιμες.

Επειδη δεν τον εχω παρακολουθησει ειναι καθαρα απο τοπικ αυτα που ανεβαζει; οταν θα δουμε αποτελεσμα του στο φορουμ θα εχουμε καλυτερη γνωμη.
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Εφοσον θα κανεις εντος Ελλάδος μμ πηγαινε Αναστασάκη με κλειστα μάτια αυτη τη στιγμη που μιλαμε ειναι 0 πιο «Φορμαρισμένος»... ξερεις καποιες φορες ειναι και το timing που παιζει το ρολο του!
 

jamtome

New Member
Ειχα λιγο και στο μυαλο μου την επιλογη SMP και νομιζω ειναι απ τους λιγους που κανει.Γενικα εχω μια περιεργη ιστορια κανει ηδη μια εμφυτευση και θελω να παω καπου να με πουν τι ειναι το καλυτερο να κανω για το μελλον.Απλα φοβαμαι οτι θα με πουν κανε εμφυτευση για να παρουν τα χρηματα χωρις αυτη να ειναι η καλυτερη λυση.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Βέκρης ή Αναστασάκης για FUE ????????

Μεχρι να δουμε δουλειες του Αναστασακη και τι αποτελεσματα δινει, Βεκρης.
Η πλειοψηφια των αποτελεσματων στο φορουμ ειναι καλυτερα και απο το site της ahc. Λιγα αποτελεσματα εχουν χρησιμοποιησει στο site τους.
Οποιος κανει Αναστασακη καλο θα ειναι να κανει παρουσιαση γιατι ο πρωτος που εμφανιστηκε δεν ηταν ευχαριστημενος.
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Τι παρουσιαση να δεις απο αποτελεσμα του Αναστασακη συνονοματε;
Οταν προ 2 ετιας πηγα να κανω εγω παρουσιαση εγινε της πουτανας απο haters!Οπου τελικα ξενερωσα και ζητησα να κλειδωσουν το νημα μου ισως τελικα να ητανε αυτος ο σκοπος τους!
Εγω πλεον μπαινω στο forum για ενημερωση επειδη γουσταρω τις μμ και μου αρεσει να παρακοκουθω τις εξελιξεις γιατι ποτε δεν ξερεις τι θα γινει ειμαι ακομη 36-37 ετων!Αααα και επισης διασκεδαζω πολυ οταν ανεβαζω φωτο επονυμων και σχολιαζουμε με τα υπολοιπα μελη μεχρι εκει πλέον!
 

dimitris50423

Well-Known Member
Τι παρουσιαση να δεις απο αποτελεσμα του Αναστασακη συνονοματε;
Οταν προ 2 ετιας πηγα να κανω εγω παρουσιαση εγινε της πουτανας απο haters!Οπου τελικα ξενερωσα και ζητησα να κλειδωσουν το νημα μου ισως τελικα να ητανε αυτος ο σκοπος τους!
Εγω πλεον μπαινω στο forum για ενημερωση επειδη γουσταρω τις μμ και μου αρεσει να παρακοκουθω τις εξελιξεις γιατι ποτε δεν ξερεις τι θα γινει ειμαι ακομη 36-37 ετων!Αααα και επισης διασκεδαζω πολυ οταν ανεβαζω φωτο επονυμων και σχολιαζουμε με τα υπολοιπα μελη μεχρι εκει πλέον!

Δημητρη αυτο που λες θα εχεις παρατηρησει οτι γίνεται στην πλειοψηφία των περιστατικων που προέρχονται απο ελληνικες κλινικες. Και σε καποιες αλλες περιπτωσεις.
Και στο δικο μου νημα πανηγύρι γινοταν. Καποιοι προχωρανε αλλοι σταματανε. Θα δουμε και απο εκει καποια στιγμη.
 

tasos33

Well-Known Member
Δημητρη αν θυμαμαι καλα εσυ ησουν η περιπτωση που με το καλημέρα εγραφε... Ο καλύτερος γιατρος και τι τελειος γιατρός και και και??

Δημητρη αυτο που λες θα εχεις παρατηρησει οτι γίνεται στην πλειοψηφία των περιστατικων που προέρχονται απο ελληνικες κλινικες. Και σε καποιες αλλες περιπτωσεις.
Και στο δικο μου νημα πανηγύρι γινοταν. Καποιοι προχωρανε αλλοι σταματανε. Θα δουμε και απο εκει καποια στιγμη.
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Οχι φιλε μου δεν εγραψα ποτε κατι τετοιο ισα ισα που απ την πρωτη στιγμη ειχα πει οτι για αποτελεσμα δεν μπορω να πω κατι γιατι ειχα 15 ημερες που ειχα κανει την μμ ειχα ξεκινισει την παρουσιαση λεγοντας ποσο θετικη εμπειρια ητανε η δευτερη μμ μου σε σχεση με την απελπιστικη μμ που ειχα κανει στον Γκουρα...και στη ερωτηση γιατι στον Αναστασακη ειπα οτι τον επελεξα βαση βιογραφικου ,καταρτησης ,ενημερωσης και λογο ηλικιας γιατι για εμενα παιζει ρολο οχι μονο στις μμ αλλα γενικα σε ολα τα εππαγγελματα καποιος να ειναι σε παραγωγικη ηλικια(πρωσόπικη αποψη πάντα) και οχι στην δυση της καριερας του και τοτε εγινε πανικος απο haters και lovers αλλον Ιατρων και Κλινικών!
 

tol

Well-Known Member
Οχι φιλε μου δεν εγραψα ποτε κατι τετοιο ισα ισα που απ την πρωτη στιγμη ειχα πει οτι για αποτελεσμα δεν μπορω να πω κατι γιατι ειχα 15 ημερες που ειχα κανει την μμ ειχα ξεκινισει την παρουσιαση λεγοντας ποσο θετικη εμπειρια ητανε η δευτερη μμ μου σε σχεση με την απελπιστικη μμ που ειχα κανει στον Γκουρα...και στη ερωτηση γιατι στον Αναστασακη ειπα οτι τον επελεξα βαση βιογραφικου ,καταρτησης ,ενημερωσης και λογο ηλικιας γιατι για εμενα παιζει ρολο οχι μονο στις μμ αλλα γενικα σε ολα τα εππαγγελματα καποιος να ειναι σε παραγωγικη ηλικια(πρωσόπικη αποψη πάντα) και οχι στην δυση της καριερας του και τοτε εγινε πανικος απο haters και lovers αλλον Ιατρων και Κλινικών!
Φιλε Δημητρη, τωρα που εχει καταλαγιασει/κατακατσει ο κουρνιαχτος, θα μπορουσες να μας πεις τις εντυπωσεις/εμπειριες σου απο τη μεταμοσχευση στον Αναστασακη;

Χωρις παρουσιαση και χωρις φωτογραφιες ποια ειναι η τελικη εικονα; Θα εμπιστευοσουν ξανα το γιατρο; Ανταποκριθηκε στις προσδοκιες σου;

Νομιζω θα ηταν χρησιμο για τα νεα παιδια του forum να διαβασουν ειλικρινα και χωρις παρωπιδες τις σκεψεις/αποψεις σου για τις ικανοτητες του συγκεκριμενου γιατρου.
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Ο Αναστασακης ειναι μια τιμια επιλογη και το λεω με το χερι στην καρδια...
Εγω εχω να απολογηθω για 2 πραγματα το πρωτο ειναι που δεν ειχα καλη ενημερωση σε οτι αφορα την εξελιξη της FUE και αν γυριζα το χρονο πισω θα εκανα εννοιτε FUE και ΟΧΙ FUT και ο λογος πιστευω ειναι απο ολους αντιληπτος , και το δευτερο λαθος οτι εφοσον με επερνε οικονομικα «τεμπέλιασα» και δεν «ξεβολεύτηκα» να παω εξωτερικο οπου θα ειχα λύση το θεμα μου με την πρωτη μμ και δεν θα ειχα χρειαστει να κανω δευτερη!Γιαυτα απολογουνε στο forum γιατι οταν ξεκινησα την παρουσιαση μου σε αυτα τα 2 θεματα ήμουν απολυτος και δεν θα επρεπε!
Τωρα οσο αφορα την κατασταση μου αυτη τι στιγμη θα χρειαστω ακομη μια μμ πισω και παραθετω φωτο
Εκει που με διορθωσε ο Αναστασακης δλδ επενασχεδιασμo Hairline και πικνωση α’ ζώνης ειμαι ειλικρινα πολυ καλα και παραθετω φωτο και για αυτο.
Επομένως για να απαντησω και στον φιλο που με ρωτησε ΝΑΙ ειναι μερα με τη νυχτα αυτο που ειχα απο τον Γκουρα σε σχεση με αυτο που μου εδωσε ο Αναστασακης Αλλα για να ειμαι και παλι ειλικρινης την επομενη θα την κανω σε top στο εξωτερικο(ΟΧΙ Κύπρο ή Τουρκια) ετσι για την εμπειρια και επειδη πιστευω οτι εφοσον καποιος μπορει ειναι καλο να δινει το top στον εαυτο του
Υ.Γ
Στερνή μου γνώση να σε είχα πρώτα!
 

Συνημμένα

  • 374EE139-22FF-4DA0-85AD-03572D7BC3E1.jpeg
    374EE139-22FF-4DA0-85AD-03572D7BC3E1.jpeg
    604.8 KB · Προβολές: 202
  • DFB39384-2AF0-4D5F-A2CA-D381206BF8A5.jpeg
    DFB39384-2AF0-4D5F-A2CA-D381206BF8A5.jpeg
    1.3 MB · Προβολές: 188
  • D71BC309-AE10-4ED7-8C38-A874F17B4BFC.jpeg
    D71BC309-AE10-4ED7-8C38-A874F17B4BFC.jpeg
    24.9 KB · Προβολές: 192
  • 04BC4984-C4C1-40B8-94AE-8DA7296A5C7F.jpeg
    04BC4984-C4C1-40B8-94AE-8DA7296A5C7F.jpeg
    146.7 KB · Προβολές: 197
  • D594129B-F15D-491F-BA26-5A42B7EB6DE6.jpeg
    D594129B-F15D-491F-BA26-5A42B7EB6DE6.jpeg
    254 KB · Προβολές: 191
  • 7F93A125-A1DE-4C03-856F-57985ACB10B7.jpeg
    7F93A125-A1DE-4C03-856F-57985ACB10B7.jpeg
    386.4 KB · Προβολές: 192
  • EE7A769A-0193-4ABC-9F9A-7F6FD6465BB2.jpeg
    EE7A769A-0193-4ABC-9F9A-7F6FD6465BB2.jpeg
    408.7 KB · Προβολές: 186
  • 62293CF1-671C-438E-BD30-EAAE9CE251C1.png
    62293CF1-671C-438E-BD30-EAAE9CE251C1.png
    2.5 MB · Προβολές: 194
  • A2D622E8-0460-4D9B-B7B6-44573E725B5F.png
    A2D622E8-0460-4D9B-B7B6-44573E725B5F.png
    2.8 MB · Προβολές: 198
  • 19338DAA-58DC-4F3D-9E42-3D79AEA9A3D2.jpeg
    19338DAA-58DC-4F3D-9E42-3D79AEA9A3D2.jpeg
    907.1 KB · Προβολές: 229
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα