Επιλογή Κλινικής

leodary

New Member
Χαιρετώ το forum, μετά από αρκετά χρόνια υπομονής αποφάσισα να προχωρήσω σε μεταμόσχευση.
Έχω επισκεφτεί 6 κλινικές στην Αθήνα και κλείνω σε 2 όμως θα ήθελα τη γνώμη σας: ποια θεωρείτε,για εσάς προσωπικά, τις καλύτερες κλινικές που θα προτείνατε σε έναν φίλο σας;

Υ.Γ. μια χάρη, επειδή σε πολλές συζητήσεις που έχω διαβάσει εδώ χάνεται κάποια στιγμή το ζητούμενο ( και έχω μπερδευτεί να είμαι ειλικρινής) δε θα ήθελα να επεκταθουμε πόσο χρονών είμαι, αν είναι καλό να ακολουθήσω κάποια αγωγή κλπ. Υπάρχουν πολλές σελίδες που αναλύονται τα συγκεκριμένα.

Σας ευχαριστώ πολύ!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dlazaros

Well-Known Member
Χαιρετώ το forum, μετά από αρκετά χρόνια υπομονής αποφάσισα να προχωρήσω σε μεταμόσχευση.
Έχω επισκεφτεί 6 κλινικές στην Αθήνα και κλείνω σε 2 όμως θα ήθελα τη γνώμη σας: ποια θεωρείτε,για εσάς προσωπικά, τις καλύτερες κλινικές που θα προτείνατε σε έναν φίλο σας;

Υ.Γ. μια χάρη, επειδή σε πολλές συζητήσεις που έχω διαβάσει εδώ χάνεται κάποια στιγμή το ζητούμενο ( και έχω μπερδευτεί να είμαι ειλικρινής) δε θα ήθελα να επεκταθουμε πόσο χρονών είμαι, αν είναι καλό να ακολουθήσω κάποια αγωγή κλπ. Υπάρχουν πολλές σελίδες που αναλύονται τα συγκεκριμένα.

Σας ευχαριστώ πολύ!
Να σε βοηθήσω λοιπόν. Όταν θέλεις γνώμη για τον καλύτερο μηχανικό αυτοκινήτου, δεν θα σε ρωτήσω τι μάρκα είναι? Ποιάς χρονολογίας? Τι πρόβλημα έχει? Πως θα σε κατευθύνω στον σωστό δρόμο όταν δεν θέλεις να επεκταθείς? Πολύ απλά πας σε όλες τις κλινικές που πήγες και αποφασίζεις με βάση τα δικά σου κριτήρια και την διαίσθηση σου. Αμα θέλεις γνώμες απο μέλη εδω θα πρέπει να βάλεις φωτογραφία για να δούμε που και πόσο είναι το πρόβλημα σου καθώς υπάρχει κλινική που ταιριάζει καλύτερα σε συγκεκριμένα προβλήματα, δεν είναι όλες για όλα. Να μας πείς την ηλικία σου για να καταλάβουμε που βρίσκεσαι στην εξέλιξη της νόσου και εαν προδιαγράφεται η τελική μορφή. Επίσης θα μας πείς αμα παίρνεις ή δεν θέλεις να πάρεις θεραπεία για να σε συμβουλέψουμε σωστά αν πας να χτίσεις παλάτια στην άμμο. Σκληρές αλήθειες και οχι γλυκά ψέματα όπως σου τα έχουν προφανώς περιγράψει οι κλινικές που σε θέλουν πελάτη.
 

aeratos28

Just aeratos
Δεν θα θέλαμε
Υ.Γ. μια χάρη, επειδή σε πολλές συζητήσεις που έχω διαβάσει εδώ χάνεται κάποια στιγμή το ζητούμενο ( και έχω μπερδευτεί να είμαι ειλικρινής) δε θα ήθελα να επεκταθουμε πόσο χρονών είμαι, αν είναι καλό να ακολουθήσω κάποια αγωγή κλπ. Υπάρχουν πολλές σελίδες που αναλύονται τα συγκεκριμένα.

να επεκταθούμε και εμείς ,υπάρχουν πολλές σελίδες,που όλοι μας έχουμε πει τη γνώμη μας για κλινικές -γιατρους κτλ..μην λέμε συνέχεια τα ίδια,γτ χάνετε η ουσία.
 

tamaliamoupiso

Well-Known Member
Θα πρότεινα Βρυωνίδου και Μάρα στην Κύπρο ανάλογα το διαθέσιμο ποσό και Τυρκάλα στη Θεσσαλονίκη. Αν είχε αρκετά χρήματα ο φίλος μου να διαθέσει θα του πρότεινα να περιμένει την συμβουλευτική με τον Lorenzo στην Ελλάδα.
 
Μπλουζα