Επειγον! έκλεισα μμ στον γκ..ρα. οχι;

afanas#not

Active Member
Καλησπέρα παιδιά.

Εκανα επέμβαση FUE στον γκουρα πριν από ακριβώς 4 μήνες. Δε βλέπω διαφορα σοβαρή ακομα, εχω ήδη ένα σοκ λος κοντά στο crown (απ την επεμβαση ιςωσ;) βλέπω μόνο κάτι νεα τριχακια να εξέχουν σιγά σιγά (τπτ το ιδιαίτερο).

Είχα κάνει μια επέμβαση 4000 τρίχες hairline κ λίγο crown στην DHI (πολύ μετρια) στα 23. Τώρα είμαι 26 και πήγα στου γκουρα να γεμίσω το μπροστά αφού σε όποιον μίλησα μ πε γκουρας είναι καλός για Ελλάδα, κ ήξερα 1/2 άτομα που είχαν αποτελέσματα καλά απο γκουρα.

Στην επεμβαση ο γκουρας απλά έκανε της τρύπες για τη FUE και οι τεχνικοί του εκει εκαναν το extraction κ έβαλαν τη τρίχα μετά. Γενικά ήταν διαχυτικός, ασχολήθηκε και πήρε και τηλ και όλα. Μ κάνε εντύπωση ότι αρνήθηκε πεισματικά να μ πει ποσά grafts έβαλε πάντως.

Δε ξέρω τι να περιμένω, παραδοσιακα στους 4-7 μήνες βλεπεις τη μεγάλη διαφορά, εγώ μέχρι στιγμής δεν εχω δει τπτ αλλά επειδή είναινωρίς δίνω περιθώρια ακομα. Τώρα αν ήξερα απ αυτά που διαβάζω στο φόρουμ θα πήγαινα η Τουρκία η κάπου άλλου καλύτερα HDC αλλά τώρα εκανα αυτό που εκανα και ας ελπίσουμε ότι θα βγει.

καλή επιτυχία! Αν θέλεις δείξε μας φωτογραφίες πριν/μετά!
 
  • Like
Reactions: tol

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
Καλησπέρα παιδιά.

Εκανα επέμβαση FUE στον γκουρα πριν από ακριβώς 4 μήνες. Δε βλέπω διαφορα σοβαρή ακομα, εχω ήδη ένα σοκ λος κοντά στο crown (απ την επεμβαση ιςωσ;) βλέπω μόνο κάτι νεα τριχακια να εξέχουν σιγά σιγά (τπτ το ιδιαίτερο).

Είχα κάνει μια επέμβαση 4000 τρίχες hairline κ λίγο crown στην DHI (πολύ μετρια) στα 23. Τώρα είμαι 26 και πήγα στου γκουρα να γεμίσω το μπροστά αφού σε όποιον μίλησα μ πε γκουρας είναι καλός για Ελλάδα, κ ήξερα 1/2 άτομα που είχαν αποτελέσματα καλά απο γκουρα.

Στην επεμβαση ο γκουρας απλά έκανε της τρύπες για τη FUE και οι τεχνικοί του εκει εκαναν το extraction κ έβαλαν τη τρίχα μετά. Γενικά ήταν διαχυτικός, ασχολήθηκε και πήρε και τηλ και όλα. Μ κάνε εντύπωση ότι αρνήθηκε πεισματικά να μ πει ποσά grafts έβαλε πάντως.

Δε ξέρω τι να περιμένω, παραδοσιακα στους 4-7 μήνες βλεπεις τη μεγάλη διαφορά, εγώ μέχρι στιγμής δεν εχω δει τπτ αλλά επειδή είναινωρίς δίνω περιθώρια ακομα. Τώρα αν ήξερα απ αυτά που διαβάζω στο φόρουμ θα πήγαινα η Τουρκία η κάπου άλλου καλύτερα HDC αλλά τώρα εκανα αυτό που εκανα και ας ελπίσουμε ότι θα βγει.
Φιλε μου, αν εχεις την καλη διαθεση (φυσικα και δε υποχρεωνει κανενας), μπορεις να ανεβασεις φωτογραφιες απο το πριν, το μετα και το τωρα της μεταμοσχευσης σου;

Θα προσφερες πολλα στα νεα μελη του forum, για να αποκτησουν μια καλυτερη εικονα για τις ικανοτητες του "δηθεν" κορυφαιου γιατρου κ. Γκουρα.

Μεχρι τωρα υπαρχουν καποια μελη που "κραζουν" και ειρωνευονται τον συγκεκριμενο γιατρο, αλλά δεν υπαρχουν απτα στοιχεια και φωτογραφικο υλικο που θα επιβεβαιωνει τις κακιστες κριτικες.

ΥΓ Σου ευχομαι τα καλυτερα...μακαρι να βελτιωθει η τρεχουσα εικονα των μαλλιων σου και να ικανοποιηθουν οι προσδοκιες σου.
 

tasos33

Well-Known Member
Καλη φυτρωση να έχεις.
Παντως πας από τον καλό στον καλύτερο. Λογικά λόγω ηλικίας θα θες και τρίτη μμ σε λίγα χρόνια οπότε μελέτησε για την τρίτη και φαρμακερη.




Καλησπέρα παιδιά.

Εκανα επέμβαση FUE στον γκουρα πριν από ακριβώς 4 μήνες. Δε βλέπω διαφορα σοβαρή ακομα, εχω ήδη ένα σοκ λος κοντά στο crown (απ την επεμβαση ιςωσ;) βλέπω μόνο κάτι νεα τριχακια να εξέχουν σιγά σιγά (τπτ το ιδιαίτερο).

Είχα κάνει μια επέμβαση 4000 τρίχες hairline κ λίγο crown στην DHI (πολύ μετρια) στα 23. Τώρα είμαι 26 και πήγα στου γκουρα να γεμίσω το μπροστά αφού σε όποιον μίλησα μ πε γκουρας είναι καλός για Ελλάδα, κ ήξερα 1/2 άτομα που είχαν αποτελέσματα καλά απο γκουρα.

Στην επεμβαση ο γκουρας απλά έκανε της τρύπες για τη FUE και οι τεχνικοί του εκει εκαναν το extraction κ έβαλαν τη τρίχα μετά. Γενικά ήταν διαχυτικός, ασχολήθηκε και πήρε και τηλ και όλα. Μ κάνε εντύπωση ότι αρνήθηκε πεισματικά να μ πει ποσά grafts έβαλε πάντως.

Δε ξέρω τι να περιμένω, παραδοσιακα στους 4-7 μήνες βλεπεις τη μεγάλη διαφορά, εγώ μέχρι στιγμής δεν εχω δει τπτ αλλά επειδή είναινωρίς δίνω περιθώρια ακομα. Τώρα αν ήξερα απ αυτά που διαβάζω στο φόρουμ θα πήγαινα η Τουρκία η κάπου άλλου καλύτερα HDC αλλά τώρα εκανα αυτό που εκανα και ας ελπίσουμε ότι θα βγει.
 

Massimo

Member
Φιλε μου, αν εχεις την καλη διαθεση (φυσικα και δε υποχρεωνει κανενας), μπορεις να ανεβασεις φωτογραφιες απο το πριν, το μετα και το τωρα της μεταμοσχευσης σου;

Θα προσφερες πολλα στα νεα μελη του forum, για να αποκτησουν μια καλυτερη εικονα για τις ικανοτητες του "δηθεν" κορυφαιου γιατρου κ. Γκουρα.

Μεχρι τωρα υπαρχουν καποια μελη που "κραζουν" και ειρωνευονται τον συγκεκριμενο γιατρο, αλλά δεν υπαρχουν απτα στοιχεια και φωτογραφικο υλικο που θα επιβεβαιωνει τις κακιστες κριτικες.

ΥΓ Σου ευχομαι τα καλυτερα...μακαρι να βελτιωθει η τρεχουσα εικονα των μαλλιων σου και να ικανοποιηθουν οι προσδοκιες σου.

Υποσχομαι ότι προς τον Αύγουστο, Σεπτέμβριο θα ανεβασω φωτογραφίες για να δούμε τα αποτελέσματα. Θα βοηθήσει αρκετούς εδω μέσα σίγουρα.
Όσο για τη Τρίτη επέμβαση ότι σίγουρα θα έρθει (μέσα στα επόμενα 5; 10; χρόνια) θα κοιταχτω για εξωτερικό. Μέχρι τότε θα προσπαθήσω να το τρενάρω.
 
  • Like
Reactions: tol

vlafo

Well-Known Member
Μεχρι τωρα υπαρχουν καποια μελη που "κραζουν" και ειρωνευονται τον συγκεκριμενο γιατρο, αλλά δεν υπαρχουν απτα στοιχεια και φωτογραφικο υλικο που θα επιβεβαιωνει τις κακιστες κριτικες.
Αν και έχω δει τον Αθερίδη-παρεπιμπτόντως έχει κάνει ωραία δουλειά,δεν θέλω να δω τίποτα από αυτόν.
Μιλάμε για ένα γιατρό που δεν σου λέει πόσα g έβαλε στον πελάτη λες και είναι κρατικό μυστικό.'Αρα η λογική λέει ότι σε κλέβει.
Είναι σαν να παίρνεις π.χ το αυτοκίνητο σου από το συνεργείο,να σε χρεώνει και να μην σου λέει τι είχε,απλά στο "έφτιαξα".
Απίστευτα πράγματα,αδιανόητα
 

Massimo

Member
Αν και έχω δει τον Αθερίδη-παρεπιμπτόντως έχει κάνει ωραία δουλειά,δεν θέλω να δω τίποτα από αυτόν.
Μιλάμε για ένα γιατρό που δεν σου λέει πόσα g έβαλε στον πελάτη λες και είναι κρατικό μυστικό.'Αρα η λογική λέει ότι σε κλέβει.
Είναι σαν να παίρνεις π.χ το αυτοκίνητο σου από το συνεργείο,να σε χρεώνει και να μην σου λέει τι είχε,απλά στο "έφτιαξα".
Απίστευτα πράγματα,αδιανόητα
Σ αυτό συμφώνω απολύτως φίλε.
Απ την άλλη βέβαια Ο τυπος έχει κάνει δουλειές σε όλους τους σελέμπριτι (έχω δει Δουλεια που Εχει κάνει στο Βέρτη, στο Ρομπέρτο και σε άλλους) στον υπολογιστή του, με πριν κ μετά και εντυπωσιάστηκα.
 

locococo

Member
Σε
Φιλε μου, αν εχεις την καλη διαθεση (φυσικα και δε υποχρεωνει κανενας), μπορεις να ανεβασεις φωτογραφιες απο το πριν, το μετα και το τωρα της μεταμοσχευσης σου;

Θα προσφερες πολλα στα νεα μελη του forum, για να αποκτησουν μια καλυτερη εικονα για τις ικανοτητες του "δηθεν" κορυφαιου γιατρου κ. Γκουρα.

Μεχρι τωρα υπαρχουν καποια μελη που "κραζουν" και ειρωνευονται τον συγκεκριμενο γιατρο, αλλά δεν υπαρχουν απτα στοιχεια και φωτογραφικο υλικο που θα επιβεβαιωνει τις κακιστες κριτικες.

ΥΓ Σου ευχομαι τα καλυτερα...μακαρι να βελτιωθει η τρεχουσα εικονα των μαλλιων σου και να ικανοποιηθουν οι προσδοκιες σου.
αυτό συμφωνώ και εγώ. Επειδή έχω πάει στον γιατρό και σκέφτομαι να κάνω μμ εκεί έχω ψαχτεί και έχω διαβάσει απειρα σχόλια να τον κράζουν χωρίς καμία απολύτως φωτόγραφια
 

nucky

Active Member
Με τις φωτογραφίες να κρατάτε μικρό καλάθι . Με τις φωτογραφίες από σελεμπριτιζ ακόμα πιο μικρό
 

Harris_G

Well-Known Member
Ειναι δυνατον να εχουν κανει στον Κολωνακιωτη αμετρητοι Ελληνες και να μην υπαρχει μισο περιστατικο στο μεγαλυτερο ελληνικο φορουμ που ασχολειται με τριχες; Και αυτο ισχυει και για την κλινικη του Χαλανδριου με τα fancy βιντεακια στο youtube (που εγω προσωπικα αμα εκανα στην Ελλαδα σε αυτον θα πηγαινα). Εγω πιστευω βαζουν το χερι τους ωστε να μην ανεβαινει τπτ.
 

tasos33

Well-Known Member
Σ αυτό συμφώνω απολύτως φίλε.
Απ την άλλη βέβαια Ο τυπος έχει κάνει δουλειές σε όλους τους σελέμπριτι (έχω δει Δουλεια που Εχει κάνει στο Βέρτη, στο Ρομπέρτο και σε άλλους) στον υπολογιστή του, με πριν κ μετά και εντυπωσιάστηκα.
Ο Βέρτης πάντως το βάζει το τοππικ του ,ο Ρομπέρτο δε ξέρω ποιος ειναι
 

tasos33

Well-Known Member
Σε

αυτό συμφωνώ και εγώ. Επειδή έχω πάει στον γιατρό και σκέφτομαι να κάνω μμ εκεί έχω ψαχτεί και έχω διαβάσει απειρα σχόλια να τον κράζουν χωρίς καμία απολύτως φωτόγραφια
Αν θες φωτογραφίες πάρε να έχεις. Από το site του, όλοι τοππικ ,θες κ άλλες?
 

Συνημμένα

  • IMG_20200518_172833.jpg
    IMG_20200518_172833.jpg
    178 KB · Προβολές: 89
  • IMG_20200518_172909.jpg
    IMG_20200518_172909.jpg
    348.8 KB · Προβολές: 90
  • IMG_20200518_172943.jpg
    IMG_20200518_172943.jpg
    194.5 KB · Προβολές: 86
  • IMG_20200518_173019.jpg
    IMG_20200518_173019.jpg
    432.5 KB · Προβολές: 91
  • IMG_20200518_173102.jpg
    IMG_20200518_173102.jpg
    304.3 KB · Προβολές: 87

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Αν θες φωτογραφίες πάρε να έχεις. Από το site του, όλοι τοππικ ,θες κ άλλες?

Ακόμη και οι διάσημοι δεν ψάχνονται για αυτό πηγαίνουν σε αυτόν. Και μετά τους βάζει τοπικ και χαίρονται.
Για αυτό δεν έχουμε κανένα αποτέλεσμα του. Στο φόρουμ έχουμε μάτια σαν του Τάσου και του john john που δεν ξεφεύγει τίποτα σε ότι έχει να κάνει με τοπικ.
Δεν μπορεί να σταθεί κάποιο αποτέλεσμα του λοιπόν.
 

kharmacoma

Well-Known Member
Δηλαδή οι διάσημοι που βγαίνουν στη τηλεόραση και έχουν το budget να πάνε σε οποία χώρα του κόσμου θέλουν να κάνουν μεταμόσχευση δεν ψάχνονται και ψαχνόμαστε εμείς; Το καταλαβαίνεται ότι σαν επιχείρημα δεν πολύ στέκει αυτό.
 

Harris_G

Well-Known Member
Δηλαδή οι διάσημοι που βγαίνουν στη τηλεόραση και έχουν το budget να πάνε σε οποία χώρα του κόσμου θέλουν να κάνουν μεταμόσχευση δεν ψάχνονται και ψαχνόμαστε εμείς; Το καταλαβαίνεται ότι σαν επιχείρημα δεν πολύ στέκει αυτό.
Αυτο ακριβως γινονταν πριν καποια χρονια, τωρα λογικα καποιοι βαλαν μυαλο πχ Πουμπουρας
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το ψάξιμο προυποθετει και μυαλό το οποίο δεν είναι απαραίτητο για να γίνεις διάσημος.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα