Ενδιαφερόμενοι για Bisanga ή Umar

jim250781

Member
Απ: Ενδιαφερόμενοι για Bisanga ή Umar

marmaromenos είπε:
o umar αν δεχτεις να πας οποτε σε φωναξει (θα σε ειδοποιησει 15 μερες πριν) και δημοσιευσεις τις φωτογραφιες (πριν και μετα) σου θα σε χρεωσει απο 7$ το γκραφτ 5,5$.
Επισης περσι ειχαν παει 4 αλγερινοι μαζι και τους εκανε τιμη 4$ το γκραφτ +500 γκραφτ δωρο.
Μια τετοια κινησει συμφερει.
Μακαρι να ηταν καλυτερα τα οικονομικα της χωρας.Τετοιες πρωτοβουλιες θα εξυπηρετουσαν πολλους φαλακρομαγκες

Χωρίς να έχω ιδέα για αυτό που λες.. κάτι τέτοιο ψάχνω.. κάτι χρήσιμο για ΟΛΟΥΣ όσους θέλουν να πάνε σε κάποιον συγκεκριμένο...
Από που τα ξέρεις αυτά φίλε? Έχεις κάποιο site?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: Ενδιαφερόμενοι για Bisanga ή Umar

Jim δεν μου απάντησες νωρίτερα, στον Χάσον δεν είχες πάει? Δεν έμεινες ευχαριστημένος? Λόγω fue δεν ξαναπάς ή συντρέχει και άλλος λόγος?
 

jim250781

Member
Απ: Ενδιαφερόμενοι για Bisanga ή Umar

danceworld_2001 είπε:
Jim δεν μου απάντησες νωρίτερα, στον Χάσον δεν είχες πάει? Δεν έμεινες ευχαριστημένος? Λόγω fue δεν ξαναπάς ή συντρέχει και άλλος λόγος?

Δεν είδα πότε με ρώτησες φίλε...

1. Δεν κάνω άλλο στριπ... δεν έχω περιθώριο πλεον...
2. Καλό αποτέλεσμα αλλά όχι τόσο τοπ για τα λεφτά του...
 

scarface

Member
Απ: Ενδιαφερόμενοι για Bisanga ή Umar

χαίρεται παίδες..και εγώ το σκέφτομαι πολύ.. την hdc την έχετε βγάλει εκτος? kαι αν ναι γιατί.?καλά αποτελέσματα απ όσο βλέπω στο site και είναι kαι κοντά..

edit: greeklish --> Ελληνικά
Γράφε μόνο στα Ελληνικά, είναι κανόνας του φόρουμ. Fenimore
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: Ενδιαφερόμενοι για Bisanga ή Umar

Σε ειχα ρωτήσει στην προηγούμενη σελίδα του ποστ σου. Πόσα στρίπ έχεις κάνει, αν έχεις κανει ενα νομίζω μπορείς για δεύτερο. Για HDC δεν ψάχνεις? Σου φάνηκε ακριβή? Όσο για τον Χάσον είσαι άλλος ενας που επιβεβαιώνει πως ειναι αρκετά ακριβός και τα αποτελέσματα του πλέον δεν ειναι τόσο εντυπωσιακά όσο ακούγονται. Φιναστερίδη ακόμα σε διακοπή είσαι? Θα σε είχε κρατήσει ώστε να γλυτώσεις τον Β γύρο πιστεύω.

jim250781 είπε:
Δεν είδα πότε με ρώτησες φίλε...

1. Δεν κάνω άλλο στριπ... δεν έχω περιθώριο πλεον...
2. Καλό αποτέλεσμα αλλά όχι τόσο τοπ για τα λεφτά του...
 

jim250781

Member
Απ: Ενδιαφερόμενοι για Bisanga ή Umar

danceworld_2001 είπε:
Σε ειχα ρωτήσει στην προηγούμενη σελίδα του ποστ σου. Πόσα στρίπ έχεις κάνει, αν έχεις κανει ενα νομίζω μπορείς για δεύτερο. Για HDC δεν ψάχνεις? Σου φάνηκε ακριβή? Όσο για τον Χάσον είσαι άλλος ενας που επιβεβαιώνει πως ειναι αρκετά ακριβός και τα αποτελέσματα του πλέον δεν ειναι τόσο εντυπωσιακά όσο ακούγονται. Φιναστερίδη ακόμα σε διακοπή είσαι? Θα σε είχε κρατήσει ώστε να γλυτώσεις τον Β γύρο πιστεύω.

Έχω κάνει 2 στριπ και ένα revision (ουσιαστικά 3 δηλαδή) άρα με τίποτα δεν παίζει στριπ....

Έχω αρχίσει φίνα ξανά και κάνει δουλειά σε μένα.. αλλά δεν την σκέφτομαι μακροπρόθεσμα για 1002 λόγους.... δεν είναι επί του θέματος...

Ουσιαστικά θέλω να καλύψω το κενό μετά την διακοπή της φίνας... και μπορώ μόνο με FUE και ίσως χρειαστώ και BHT...
Άρα για να ξεκαθαρίσω κάτι που το λέω από την αρχή....

Ενδιαφέρομαι ΜΟΝΟ για Bisanga, Umar λόγω της δυνατότητας να κάνουν BHT.
Αν έψαχνα FUE σκέτη υπάρχουν 100αδες επιλογές....
 
Απ: Ενδιαφερόμενοι για Bisanga ή Umar

jim250781 είπε:
Χωρίς να έχω ιδέα για αυτό που λες.. κάτι τέτοιο ψάχνω.. κάτι χρήσιμο για ΟΛΟΥΣ όσους θέλουν να πάνε σε κάποιον συγκεκριμένο...
Από που τα ξέρεις αυτά φίλε? Έχεις κάποιο site?

ειχε γινει πολυ μεγαλο θεμα περσι στο hairsite.1 αλγερινος που εμενε στην γαλλια ειχε πεισει τον ουμαρ οτι δημοσιεύοντας τα αποτελέσματα αυτού και των φίλων του στο γαλλικο site μεταμοσχευσης μαλλιων θα ερθουν παρα πολυ γαλλοι για μεταμοσχευση.Έτσι τους έκανε πολύ καλή τιμή γιατι και αυτός είχε πολύ μεγάλο συμφέρον.
Δες εδω πέρα,πήγε ένας στον Χασσον και μετά ακολούθησαν άλλοι 10.Το ίδιο και στην hdc.Φαντάσου στη γαλλία που υπάρχει μεγαλύτερος πληθυσμός από εδώ καθως και το μέσο βιοτικό επίπεδο είναι πολύ μεγαλύτερο από του μέσου Έλληνα.Στη συνέχεια όμως γιατρός και αλγερινός ήρθαν σε αντιπαράθεση και βγήκαν στην επιφάνεια οι τιμές.Το θέμα έχει διαγραφεί από το συγκεκριμένο site.
Πάντως εγώ αυτό που θα σου πρότεινα είναι να πας στον Μπισανγκα για 1000 γραφτς απο τα γέννια (μεχρι τόσα βάζει).Να δεις πως λειτουργει σε σένα, το yield και το healing και μετά αν θέλεις να συνεχίσεις.Ο Μπισανγκα δεν είναι μαλά..ας που είναι πολύ συντηρητικός.Αντιθέτως αν δεις τον Umar υπάρχουν πολλές περιπτώσεις fue-bht megasession χωρις αποτέλεσμα.
Τον Μπισανγκα τον ειδα από κοντα όταν πήγα για consultation,είδα και τον stephen τον αντιπροσωπο της κλινικης που εχει βάλει 7000 grafts από το κεφάλι και 1000 απο γέννια,είχε σχεδόν ξυρισμένο κεφάλι και έπαθα πλάκα.Δεν μπορούσες να καταλάβεις τίποτα.θα είμαι στις Βρυξέλλες 6-9 Νοεμ,7-8 θα κάνω την επέμβαση είναι μια καλή ευκαιρία για να έρθεις για consultation αν θέλεις.
 

jim250781

Member
Απ: Ενδιαφερόμενοι για Bisanga ή Umar

marmaromenos είπε:
ειχε γινει πολυ μεγαλο θεμα περσι στο hairsite.1 αλγερινος που εμενε στην γαλλια ειχε πεισει τον ουμαρ οτι δημοσιεύοντας τα αποτελέσματα αυτού και των φίλων του στο γαλλικο site μεταμοσχευσης μαλλιων θα ερθουν παρα πολυ γαλλοι για μεταμοσχευση.Έτσι τους έκανε πολύ καλή τιμή γιατι και αυτός είχε πολύ μεγάλο συμφέρον.
Δες εδω πέρα,πήγε ένας στον Χασσον και μετά ακολούθησαν άλλοι 10.Το ίδιο και στην hdc.Φαντάσου στη γαλλία που υπάρχει μεγαλύτερος πληθυσμός από εδώ καθως και το μέσο βιοτικό επίπεδο είναι πολύ μεγαλύτερο από του μέσου Έλληνα.Στη συνέχεια όμως γιατρός και αλγερινός ήρθαν σε αντιπαράθεση και βγήκαν στην επιφάνεια οι τιμές.Το θέμα έχει διαγραφεί από το συγκεκριμένο site.
Πάντως εγώ αυτό που θα σου πρότεινα είναι να πας στον Μπισανγκα για 1000 γραφτς απο τα γέννια (μεχρι τόσα βάζει).Να δεις πως λειτουργει σε σένα, το yield και το healing και μετά αν θέλεις να συνεχίσεις.Ο Μπισανγκα δεν είναι μαλά..ας που είναι πολύ συντηρητικός.Αντιθέτως αν δεις τον Umar υπάρχουν πολλές περιπτώσεις fue-bht megasession χωρις αποτέλεσμα.
Τον Μπισανγκα τον ειδα από κοντα όταν πήγα για consultation,είδα και τον stephen τον αντιπροσωπο της κλινικης που εχει βάλει 7000 grafts από το κεφάλι και 1000 απο γέννια,είχε σχεδόν ξυρισμένο κεφάλι και έπαθα πλάκα.Δεν μπορούσες να καταλάβεις τίποτα.θα είμαι στις Βρυξέλλες 6-9 Νοεμ,7-8 θα κάνω την επέμβαση είναι μια καλή ευκαιρία για να έρθεις για consultation αν θέλεις.

εσύ έχεις ξανακάνει με bisanga η πρώτη φορά?
γενικά τι έχεις κάνει και που?

με ψήνει ο bisanga... αν και συντηρητικός...
 
Απ: Ενδιαφερόμενοι για Bisanga ή Umar

εχω κανει σε ελληνικη κλινικη το 2002.Ημουν 20 χρονων.Ειναι το μεγαλυτερο λαθος που εχω κανει μεχρι τωρα.Πλεον ειμαι νοργ 6 με πολυ περιορισμενη δοτρια.Στο κεφαλι μου εχω μονο plugs διασπαρτα.αφυσικη δουλεια.
Ειναι πρωτη φορα που θα κανω επεμβαση με τον Βισανγα.τον ειδα μονο στο consultation.Mετρησε πυκνοτητα σε 3 σημεια και ηταν 50,50,70 γκραφτς ανα εκατοστο οταν καλη πυκνοτητα στην δοτρια θεωρειται οπως ξερεις γυρω στα 90 γκραφτ αν εκ.Eιδε ομως τα γεννια μου και ενθουσιαστηκε.Αν και ειμαι πολυ τριχωτος στο σωμα αυτος ειπε οτι ειναι τελευταια επιλογη.Για αυτο το σχεδιο λεει να εξαντλησω την δοτρια απο το κεφαλι τωρα και να βαλω και 1000 γεννια καμουφλαρωντας ετσι την παλια μεταμοσχευση και μετα με τα γεννια να βαλω στο κροουν εχοντας ενα φυσικο αποτελεσμα.
Ο μπισανγκα πριν 2 χρονια δεν εβαζε γεννια.εκανε δοκιμη με 50 τριχεσ μονο.Πλεον ειδε οτι δουλευει πολυ καλα το γεννι και βαζει πολυ παραπανω τωρα.Θα μπορουσε να βαζει 3-4 χιλιαδες με την πρωτη οπως ο ουμαρ και αλλοι γιατροι αλλα ειναι πολυ προσεκτικος.Αυτο ειναι υπερ του.Επισης βάζοντας 1000 μπορει καμια φορα να εχεις καλυτερο αποτελεσμα απο το να βαζεις 2-3-4 χιλιαδες...
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Ενδιαφερόμενοι για Bisanga ή Umar

marmaromenos είπε:
o umar αν δεχτεις να πας οποτε σε φωναξει (θα σε ειδοποιησει 15 μερες πριν) και δημοσιευσεις τις φωτογραφιες (πριν και μετα) σου θα σε χρεωσει απο 7$ το γκραφτ 5,5$.
Επισης περσι ειχαν παει 4 αλγερινοι μαζι και τους εκανε τιμη 4$ το γκραφτ +500 γκραφτ δωρο.
Μια τετοια κινησει συμφερει.
Μακαρι να ηταν καλυτερα τα οικονομικα της χωρας.Τετοιες πρωτοβουλιες θα εξυπηρετουσαν πολλους φαλακρομαγκες

ετσι παααααρα πολυ ομως......4 δολαρια ειναι κατι λιγοτερο απο 3 ευρω....
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Ενδιαφερόμενοι για Bisanga ή Umar

marmaromenos είπε:
ειχε γινει πολυ μεγαλο θεμα περσι στο hairsite.1 αλγερινος που εμενε στην γαλλια ειχε πεισει τον ουμαρ οτι δημοσιεύοντας τα αποτελέσματα αυτού και των φίλων του στο γαλλικο site μεταμοσχευσης μαλλιων θα ερθουν παρα πολυ γαλλοι για μεταμοσχευση.Έτσι τους έκανε πολύ καλή τιμή γιατι και αυτός είχε πολύ μεγάλο συμφέρον.
Δες εδω πέρα,πήγε ένας στον Χασσον και μετά ακολούθησαν άλλοι 10.Το ίδιο και στην hdc.Φαντάσου στη γαλλία που υπάρχει μεγαλύτερος πληθυσμός από εδώ καθως και το μέσο βιοτικό επίπεδο είναι πολύ μεγαλύτερο από του μέσου Έλληνα.Στη συνέχεια όμως γιατρός και αλγερινός ήρθαν σε αντιπαράθεση και βγήκαν στην επιφάνεια οι τιμές.Το θέμα έχει διαγραφεί από το συγκεκριμένο site.
Πάντως εγώ αυτό που θα σου πρότεινα είναι να πας στον Μπισανγκα για 1000 γραφτς απο τα γέννια (μεχρι τόσα βάζει).Να δεις πως λειτουργει σε σένα, το yield και το healing και μετά αν θέλεις να συνεχίσεις.Ο Μπισανγκα δεν είναι μαλά..ας που είναι πολύ συντηρητικός.Αντιθέτως αν δεις τον Umar υπάρχουν πολλές περιπτώσεις fue-bht megasession χωρις αποτέλεσμα.
Τον Μπισανγκα τον ειδα από κοντα όταν πήγα για consultation,είδα και τον stephen τον αντιπροσωπο της κλινικης που εχει βάλει 7000 grafts από το κεφάλι και 1000 απο γέννια,είχε σχεδόν ξυρισμένο κεφάλι και έπαθα πλάκα.Δεν μπορούσες να καταλάβεις τίποτα.θα είμαι στις Βρυξέλλες 6-9 Νοεμ,7-8 θα κάνω την επέμβαση είναι μια καλή ευκαιρία για να έρθεις για consultation αν θέλεις.

περιμενουμε νεα σου για να δουμε τι παιζει και με bisanga....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα