Ενα Μεγαλο Ευχαριστω Προς Εσας

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Άκης

Administrator
Απ: Eνα μεγαλο ευχαριστω!

Stratos είπε:
Ενα μεγαλο ευχαριστω στον Admin Ακη και στα υπολοιπα παιδια για τις πληροφοριες καλα που ειστε και εσεις και μαθαινουμε κατι σωστο ρε παιδια μπραβο σας
Σ'ευχαριστώ stratos.

MAVERICK είπε:
εγώ εκτός απο τις ευχαριστήρια μου προς τον admin και τους υπολοίπους , να προσθέσω την ευχή ο χαρακτήρας του site να παραμείνει κ α θ α ρ ά ενημερωτικός όπως είναι τώρα και ο καθένας έχοντας την γνώση ν αποφασίζει .
Θεωρώ ότι επειδή η επιτυχία του site (θα) είναι μεγάλη και έρχεται πολλές φορές σε σύγκρουση με μικρά ή μεγάλα συμφέροντα(γιατροί , κλινικές , εταιρίες κλπ) που τόσα χρόνια μας επέβαλλαν χωρίς επιτυχία τις απόψεις τους για το πρόβλημα μας , το πιό δύσκολο θα είναι η διατήρηση της ταυτότητας του .
Ακη συνέχισε , είμαστε ενεργά μαζί σου !!
Σ'ευχαριστώ Maverick.
Το ότι θα έρθει σε σύγκουση, το γνωρίζω από την αρχή. Αλλά never mind, η ενημέρωση θα πρέπει να διαδίδεται πιστεύω.
Το ότι θα παραμείνει έτσι όπως ξεκίνησε, θα παραμείνει. Έχω δει πολλά sites (ξένα, όχι με hairloss) τα οποια μετά από καιρό "αλλαξοπίστησαν" και ξεκινησαν να υποστηρίζουν κάποια εταιρεία ή προϊόν και με χαλούσε πραγματικά.

panagiotisf είπε:
στρατο αργησες
χιχιχ

δες αυτο http://www.hairlossgr.com/forum/index.php?topic=55.0

ακη αν θες συγχωνευσετα τα θεματα εχουν τον ιδιο χαρακτηρα
Done.

Εγώ πάντως είμαι αυτός που πρέπει να ευχαριστήσει όλους για το ότι κρατάτε την κοινότητα ενεργή. :-*
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Ενα Μεγαλο Ευχαριστω Προς Εσας

ζήτω το Ελληνικό hairloss forum!!!!!
μπράβο σε όλους που το στηρίζουν
και ένα τεράστιο μπράβο σε όλους εμάς που την παλεύουμε και με τον τρόπο και τον τόπο αυτό παραδειγματίζουμε και παραδειγματιζόμαστε...
Άκη θα το ξαναπώ...

ΑΚΗ ΖΟΥΜΕ,ΜΑΞΙΜΟΥ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ!!!!!
 

Άκης

Administrator
Απ: Ενα Μεγαλο Ευχαριστω Προς Εσας

_SPIROS είπε:
ζήτω το Ελληνικό hairloss forum!!!!!
μπράβο σε όλους που το στηρίζουν
και ένα τεράστιο μπράβο σε όλους εμάς που την παλεύουμε και με τον τρόπο και τον τόπο αυτό παραδειγματίζουμε και παραδειγματιζόμαστε...

Μπράβο σε όσους το στηρίζουν.

_SPIROS είπε:
Άκη θα το ξαναπώ...

ΑΚΗ ΖΟΥΜΕ,ΜΑΞΙΜΟΥ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ!!!!!

Δεν με λυπάσαι; Που να παλεύω με μίζες, βατοπαίδια κλπ...
 

Pathetic_Losser

New Member
Απ: Ενα Μεγαλο Ευχαριστω Προς Εσας

Θέλω κ εγώ με τη σειρά μου να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στα παιδιά του site γιατί η βοήθεια που δίνετε σε όλους μας είναι ανεκτίμητη.
Εντάξει μπορεί η τριχόπτωση να μην είναι ζήτημα ζωής αλλά όλοι μας ξέρουμε πως ένα υγιές κεφάλι κάνει τεράστια διαφορά στην ανδρική ψυχολογία.
Και το σημαντικότερο είναι ότι εδώ μέσα έχω βρει πολύ καταρτισμένα άτομα κ έχουν αφιερώσει μέρες από τη ζωή τους πρόθυμα να σε βοηθήσουν με ανιδιοτέλεια.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ πολύ παιδιά και καλή υπομονή σε όλους μας ;D
 

magic810

New Member
Απ: Ενα Μεγαλο Ευχαριστω Προς Εσας

pathetic_looser είπε:
Θέλω κ εγώ με τη σειρά μου να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στα παιδιά του site γιατί η βοήθεια που δίνετε σε όλους μας είναι ανεκτίμητη.
Εντάξει μπορεί η τριχόπτωση να μην είναι ζήτημα ζωής αλλά όλοι μας ξέρουμε πως ένα υγιές κεφάλι κάνει τεράστια διαφορά στην ανδρική ψυχολογία.
Και το σημαντικότερο είναι ότι εδώ μέσα έχω βρει πολύ καταρτισμένα άτομα κ έχουν αφιερώσει μέρες από τη ζωή τους πρόθυμα να σε βοηθήσουν με ανιδιοτέλεια.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ πολύ παιδιά και καλή υπομονή σε όλους μας ;D

Εγω παλι θα ευχαριστησω τον ακη για την ιδεα που ειχε να δημιουργησει αυτο το site αλλα και ολα τα μελη μεχρι και το πιο νεο γιατι η κοινοτητα μεγαλωνει αρα και οι αποψεις πληθαινουν.....καλο αυτο......
Ειναι καλο να σου λενε ατομα και οχι γιατροι οτι κοιτα να δεις αυτο δουλευει και αυτο οχι.......ξερεις τι παιρνεις...τελος παντων.....
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΟΙ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ Η ΟΧΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ....ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΝΑ ΠΑΛΕΥΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΤΟΜΑ ΓΥΡΩ ΣΟΥ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΚΑΠΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ........ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΨΑΧΝΕΙΣ ΑΠΟ ΚΟΙΝΟΥ ΜΙΑ ΛΥΣΗ........ ;D
ΚΑΙ το πιο σημαντικο ειναι στα ελληνικα ................ :p
ΑΚΗ ΚΑΗ παλι μπραβο και θα σου πω και κατι αν νιωσει ποτε την αναγκη οτι χρειαζεσαι καποια χρηματα η καποια συνδρομη για αυτα τα 30 ευρω που δινεις μηνιαιως εδω ειμαστε εμεις...... ;D
 

Pathetic_Losser

New Member
Απ: Ενα Μεγαλο Ευχαριστω Προς Εσας

magic810 είπε:
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΟΙ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ Η ΟΧΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ....ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΝΑ ΠΑΛΕΥΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΕΑΥΤΟΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΤΟΜΑ ΓΥΡΩ ΣΟΥ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΚΑΠΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ........ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΨΑΧΝΕΙΣ ΑΠΟ ΚΟΙΝΟΥ ΜΙΑ ΛΥΣΗ........ ;D

πραγματικα πολυ μεγαλη υποθεση-με βρισκεις απολυτα συμφωνο
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Ενα Μεγαλο Ευχαριστω Προς Εσας

magic810 είπε:
Εγω παλι θα ευχαριστησω τον ακη για την ιδεα που ειχε να δημιουργησει αυτο το site αλλα και ολα τα μελη μεχρι και το πιο νεο γιατι η κοινοτητα μεγαλωνει αρα και οι αποψεις πληθαινουν.....καλο αυτο......
εγω θα σταθω σε αυτο που λες ο φιλος ο ματζικ
η κοινοτητα αυτη πηγαινει ετσι οπως παει χαρις ολους εσας
που με την βοηθεια σας με τα ποστ σας με τις ερωτησεις σας
με τα νεα που πουσταρεται αυτη η κοινοτητα ειναι και θα παραμενει ζωντανη

συγχαρητηρια σε ολους σας
 

Άκης

Administrator
Απ: Ενα Μεγαλο Ευχαριστω Προς Εσας

Μπράβο σε όλους σας, να πω και εγώ από την μεριά μου. Οι πληροφορίες που ανταλλάσσονται εδώ, χάρη στα μέλη, μας βοηθάνε και θα βοηθήσουν και αρκετούς νεότερους.

magic810 είπε:
και θα σου πω και κατι αν νιωσει ποτε την αναγκη οτι χρειαζεσαι καποια χρηματα η καποια συνδρομη για αυτα τα 30 ευρω που δινεις μηνιαιως εδω ειμαστε εμεις...... ;D
Thanks magic810. Το εκτιμώ αυτό που λες...
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Ενα Μεγαλο Ευχαριστω Προς Εσας

εγώ είμαι υποχρεωμένος σε όλους 'σας ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!

ό,τι μπορώ να συνεισφέρω,απλά πείτε ...

Άκη..τι να πω για ΄σένα .... :-\
να΄σαι καλά,να'χεις υγεία και ό,τι έχω υποσχεθεί θα το κάνω :)
 

Death Valley

New Member
Απ: Ενα Μεγαλο Ευχαριστω Προς Εσας

Και απο μενα ενα ευχαριστω για τους νεους οριζοντες στην θεραπεια της τριχοπτωσης.Εδω διαβασα για προιοντα που αγνοουσα την υπαρξη τους.


Ασχετο,αλλα θυμαστε ενα επεισοδιο στους 'Παντρεμενους με παιδια" που ο Αλ Μπαντυ διαβαζει για την μινοξιδιλη και πηγαινει με τον φιλο του σε κλαμπ φαλακρων. :D :D :D :D :D
 

geofish

New Member
Απ: Ενα Μεγαλο Ευχαριστω Προς Εσας

Ασχετο,αλλα θυμαστε ενα επεισοδιο στους 'Παντρεμενους με παιδια" που ο Αλ Μπαντυ διαβαζει για την μινοξιδιλη και πηγαινει με τον φιλο του σε κλαμπ φαλακρων. :D :D :D :D :D
[/quote]

Χαχαχαχα που το θυμήθηκες, πολύ καλο. Θυμάμαι εκεί που όταν έβγαιναν οι φαλακροί και λεγαν όπως οι ναρκομανείς , με λένε τάδε και είμαι φαλακρός. Πολύ γέλιο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα