Εναλακτικο dht blocker τοπικα

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

JERY

New Member
Καλησπερα, εχω αρκετα πυκνο και σκληρο μαλλι αλλα το τελευταιο χρονο ακολουθω τη πορεια του πατερα μου, ειχε το ιδιο μαλλι με μενα και απο τα 25 δεν ειχε σχεδον τιποτα :'(
Τωρα ειμαι 22, και στο μπροστινο μερος του κεφαλιου υπαρχει αραιωση σε σχεση με το υπολοιπο
σε καμια περιπτωση δεν φενεται επειδη εχω πολυ πυκνο μαλλι, αλλα δεν θελω να το αφισω.
Εχω καταληξει σε Kirkland για αρχη και σε καποιον τοπικο dht blocker, αλλα revivogen ειναι ακριβο, υπαρχει κατι εναλλακτικο?
Χαπια οπως proscar δεν θελω να παρω φοβαμαι τις παρενεργειες
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

JERY

New Member
Απ: Εναλακτικο dht blocker τοπικα

Ευχαριστω, ενδιαφερον το super zix αλλα με τα home made τα φοβαμαι λιγο,
λες αμα ρωτησω το γιατρο να εγγρινει τα home made? ::)

η τοπική φιναστερίδη σε σχεση με το super zix? τι διαφορες εχουν?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Εναλακτικο dht blocker τοπικα

το ποιο πιθανο ειναι να μην τα ξερει,οι διαφορες zix και τοπικη φινα ειναι οτι το πρωτο δεν προκειτε να δεις sides αλλα ειναι λιγες οι πιθανοτητες να δεις αποτελεσμα,και το δευτερο πολυ μικρη πιθανοτητα για sides και ποιο σιγουρο αποτελεσμα
 

JERY

New Member
Απ: Εναλακτικο dht blocker τοπικα

Οχι οτι θελω να το παινευτω αλλα εχω πολυ λιμπιντο,σε καμια περιπτωση δεν θελω να υπαρξει διαφορα στον ανδρισμο μου :( και εχω διαβασει διαφορα για τη φινα που με κανουν ανυσηχω.
http://nikchris.wordpress.com/2008/09/24/finasteride/
 

sakis9282

Member
Απ: Εναλακτικο dht blocker τοπικα

Η σπιρονολακτόνη είναι αποδεδηγμένο ότι κάνει δουλειά; ή διίστανται οι απόψεις; Λέω με τo revivo και minox.να βάζω ενδιάμεσα σπιρο.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Εναλακτικο dht blocker τοπικα

οσοι την δοκιμασαν για μεγαλο χρονικο διαστημα(και εγω επισης)λεμε οτι κανει.
αν καποιος προχωρησε η αραιωση του ενω χρησιμοποιουσε spiro ας το αναφερει
 

sofo85

New Member
Απ: Εναλακτικο dht blocker τοπικα

JERY επειδη εισαι ακομα 22 χρονων και το προβλημα σου ειναι μικρο μην ξεκινησεις φινα(μονο γιαυτο το λογο ολα τα αλλα που ακουγονται τις περισσοτερες φορες ειναι λανθασμενα και οφειλονται ειτε σε πολυ μεγαλη δοση-λαθος χρηση η λογω ψυχολογιας) χρησιμοποιησε το ρεγκαιν και το φουνγκοραλ(σαμπουαν dht blocker) η ενα τοπικο homemade που σου προτεινε ο kapamarou(δεν υπαρχει λογος να τα φοβασαι και μην περιμενεις δερματολογος να τα ξερει,εδω οι περισσοτεροι δεν ξερουν αλλα και αλλα..) που δεν εχεις κινδυνο για παρενεργειες και εχεις σχετικα καλα αποτελεσματα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα