Ειμαι ετιμος να ξεκινεισω

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

geofish

New Member
Απ: Ειμαι ετιμος να ξεκινεισω

PETRAKIS μπορείς να μας δόσεις πιο MSM πήρες.
Επίσης πες μας εντυπώσεις, αν και τόσα σκευάσματα που πήρες που να βγάλεις άκρη :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Ειμαι ετιμος να ξεκινεισω

petrakis είπε:
τωρα απο σαμπουαν θελω να εχω ενα 7ημερο προγραμα εδω θα ηθελα να μου βοηθησετε

HairForce sampoo&lotion εχω και grape seed oil βαζω ανα 2 μερες στα μαλλια κ στο προσωπο για κανα 2-3 ωρες ειναι καλο
θελω να μου προτινετε τι αλλα σαμπουαν και μασκες μαλλιων εχει και πως να τα χρησημοιποιω
μάσκα frezyderm - βάζεις,μασάζ,αφήνεις 5' και ξεβγάζεις
fungoral/botaderm/Revita 3 φορές την εβδομάδα μέγιστο - βάζεις,μασάζ,αφήνεις 2-3' και ξεβγάζεις Χ2 φορές
 

petrakis

Member
Απ: Ειμαι ετιμος να ξεκινεισω

geofish είπε:
PETRAKIS μπορείς να μας δόσεις πιο MSM πήρες.

Θα γραψω ποια ημερομινια ξεκινησα ολο το κολπο κ που εχω φτασει γτ τωρα σε αυτη τη κολο δουλεια π ειμαι ειμαι λιγο πιεσμενος δν μπορω ν ατα τηρω ετσι οπως τα θελω προς το παρων

λοιπον MSM powder (Now Foods) ετσι ακριβως λεγετε απο δοσεις ξεκινας απο 1-2 γρ εως 5-10γ ειναι αρκετα
υπερδοσολογια δν μπορεις να κανεις ή μαλον ειναι δυνατον αλλα εχει τοξικοτιτα οσο εχει κ το νερο οποτε στην ουσια ειναι αδυνατον οποτε οσα γραμαρια και να πιεισ δν θα παθεις τιποτα
 

petrakis

Member
Απ: Ειμαι ετιμος να ξεκινεισω

Σπύρος είπε:
[quote author=petrakis link=topic=754.msg13369#msg13369 date=1244137132]
τωρα απο σαμπουαν θελω να εχω ενα 7ημερο προγραμα εδω θα ηθελα να μου βοηθησετε

HairForce sampoo&lotion εχω και grape seed oil βαζω ανα 2 μερες στα μαλλια κ στο προσωπο για κανα 2-3 ωρες ειναι καλο
θελω να μου προτινετε τι αλλα σαμπουαν και μασκες μαλλιων εχει και πως να τα χρησημοιποιω
μάσκα frezyderm - βάζεις,μασάζ,αφήνεις 5' και ξεβγάζεις
fungoral/botaderm/Revita 3 φορές την εβδομάδα μέγιστο - βάζεις,μασάζ,αφήνεις 2-3' και ξεβγάζεις Χ2 φορές

[/quote]

fungoral/botaderm/Revita 3 φορές την εβδομάδα
ενα απο αυτα? ή και τα τρια?
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Ειμαι ετιμος να ξεκινεισω

fungoral=botaderm(!) & το Revita έχει κετοκοναζόλη... ::)

οπότε,
είτε fungoral,είτε botaderm(λόγω τιμής) 3 φορές την εβδομάδα και εναλλάξ κάποιο άλλο φαρμακευτικό σαμπουάν(Neutrogena T gel,Frezyderm,Korres,Aloe shampoo..) ;)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα