Εθνική ομάδα πόλο

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΛΕΣ

Active Member
Αν παίξει ο Ζερδεβας και είμαστε και καλοί + τυχεροί ναι, γιατί νομίζω πρέπει να είμαστε η ομάδα με τις περισσότερες 4 θέσεις σε όλες τις διοργανώσεις στο αντρικό πόλο!!
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Τα δύο μετάλλια είναι καπαρωμενα και ψάχνουμε το τρίτο από πριν ξεκινήσει η διοργάνωση
 

ΛΕΣ

Active Member
Το 17 ειχαμε να χασουμε 8 ματσ νομιζω απο την ιταλια και χασαμε τωρα πρεπει να κανουμε το κατι παραπανω
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Τι αμοιβές συμβόλαια έχουν αυτοί οι παίκτες; Μιλάμε για κορυφαία ομάδα στο κόσμο. Βγάζουν τίποτα;
Το πιο εξωφρενικό ποσό που μπορείς να δεις είναι 180.000-200.000€ σε 4-5 παίκτες στην Ευρώπη.... Στην Ελλάδα 90.000€ νομίζω ο Φουντούλης... Και ο φιλιποβιτς κάπου εκεί αλλά έχει και κάποια άλλα συν όπως για παράδειγμα το παιδί του σε ιδιωτικό σχολείο και κάτι τέτοιες παροχές ....σπίτια αυτοκίνητα κτλ κτλ ....
 

Stratos

Well-Known Member
Το πιο εξωφρενικό ποσό που μπορείς να δεις είναι 180.000-200.000€ σε 4-5 παίκτες στην Ευρώπη.... Στην Ελλάδα 90.000€ νομίζω ο Φουντούλης... Και ο φιλιποβιτς κάπου εκεί αλλά έχει και κάποια άλλα συν όπως για παράδειγμα το παιδί του σε ιδιωτικό σχολείο και κάτι τέτοιες παροχές ....σπίτια αυτοκίνητα κτλ κτλ ....
90000 για παγκόσμιο πρωταθλητή και στο ποδόσφαιρο τα παίρνει ένας μέτριος στη β εθνικη
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΛΕΣ

Active Member
καλά εννοείται, δεν εχω παιξει και δεν γνωριζω αλλά φαινόντουσαν πιο δυνατοι σε μένα..
Δυο πραγματα ειναι τα πιο σημαντικα στην Εθνικη μας, ενα ειναι η ελλειψη αριστεροχειρα που ουσιαστικα σε περιοριζει στον παραπανω και δευτερον οτι οταν φτανεις σε αυτο το επιπεδο πρεπει να κανεις το τελειο ματς γιατι ξερεις οτι θα κριθει στις λεπτομερειες. Στο συγκεκριμενο ματς σιγουρα ο τραυματισμος του Ζερδεβα και η κακη αγωνιστικη κατατασταση του Φουντουλη μας στοιχησαν. Δεν ειμαστε και δεν ημασταν ποτε η ομαδα που θα κανει περιπατο μεχρι το μεταλιο, για αυτο πρεπει να κανεις το τελειο τουρνουα με μομεντνουμ απο την αρχη ( Ολυμπιακοι αγωνες) αν θες να κατακτησεις ενα μεταλιο.
 

Stratos

Well-Known Member
και εδω που εφτασαν ειναι μεγαλη υποθεση. 10εκατομ χωρα, μία κουκκίδα στην υδρόγειο και ειναι 4αδα παγκοσμιου
 

Vdupa

Well-Known Member
Να ανοιξουμε και ενα νημα για το μπασκετακι που ερχεται και έχουμε καλο ροστερ.
 

Vdupa

Well-Known Member
άνοιξε γιατί θέλω να μου πεις εκτός τον σλούκα και τον Αντετοκουμπο αν παιξει ποιο ειναι το καλο ροστερ...
Καλαθης, Παπαγιαννης, Παπανικολαου, παπαπετρου, ντορσει μου ηρθαν στο μυαλο προχειρα. Δεν ειναι σταρς αλλα ειναι καλοι και εμπειροι. Και τα υπολοιπα αδερφια.
Γιατι να μη παιξει ο Γιαννης;
 

Stratos

Well-Known Member
Καλαθης, Παπαγιαννης, Παπανικολαου, παπαπετρου, ντορσει μου ηρθαν στο μυαλο προχειρα. Δεν ειναι σταρς αλλα ειναι καλοι και εμπειροι. Και τα υπολοιπα αδερφια.
Γιατι να μη παιξει ο Γιαννης;
με αυτούς μέχρι 4αδα μαξιμουμ παμε. παπαγιαννης και ντορσει αν ειναι στην μερα του. ο Γιαννης δεν νομιζω να τον αφησουν να παιξει
 
Μπλουζα