Εβαλα αλλη φωτο

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

karaflas_1

New Member
Απ: Εβαλα αλλη φωτο

Τσακαλε θελω να μου πεις την γνωμη σου σε παρακαλω και θα σε ακουσω σε οτι πεις.
Μπορω να παω για μεταμοσχευση η οχι?
 

tsakalos

New Member
Απ: Εβαλα αλλη φωτο

οχι. δεν πρεπει να κανεις και να δεις που σε οποιον κορυφαιο γιατρο στειλεις εμαιλ θα σε απορριψει. μονο οποιος ειναι λαμογιο θα σου πει οκ
 

karaflas_1

New Member
Απ: Εβαλα αλλη φωτο

Δεν γινετε δηλαδη να παω να το κανω οπως ειναι το δικο σου μπροστα με μεγαλη πυκνοτητα?
Οι πυκνοτητα που εχω αυτη την στιγμη ειναι 30-35 τριχες ανα cm στο τετραγωνο μια φυσιολογικη πυκνοτητα οπως ξερετε ειναι απο 90-120 τριχες cm στο τετραγωνο.
Ειναι τοσο δυσκολο να γινει πυκνωση?
Ο αρμανι πως λεει μεσα οτι το μια φυσιολογικη πυκνοτητα κυμαινετε απο 90-120 τριχες ανα τετραγωνικο εκατοστο
Τη να πω ρε παιδια δηλαδη να περιμενω να φανει δερμα για να παω ???

Πειτε κατι γιατι οσο το βλεπω και αραιωνει δεν ειμαι καλα :-[
 

Άκης

Administrator
Απ: Εβαλα αλλη φωτο

Πάλεψε το πρώτα με τα γνωστά προϊόντα και μετά αποφασίζεις.
Δεν έχεις και την τρομερή αραίωση που σε τρελαίνει
 

karaflas_1

New Member
Απ: Εβαλα αλλη φωτο

Αμα αρχισει και ασπριζει για τα καλα τοτε θα ειναι αργα πας ποιο μπροστα το προλαβαινεις
 

alexandros26

New Member
Απ: Εβαλα αλλη φωτο

Στράτο εγώ πάλι μια χαρά σε βλέπω.Αγχώνεσαι πάρα πολύ για το πρόβλημα σου το οποίο είναι μικρό για μένα...
Αν ακολουθήσεις σωστές θεραπείες ίσα που ξανακερδίζεις τα μαλλιά σου πίσω.Οπότε φίλε χαλάρωσε και σταμάτα να την ψάχνεις με μεταμοσχέυσεις.
 

karaflas_1

New Member
Απ: Εβαλα αλλη φωτο

thanks alexandre καποιος εδω μεσα με εκανε να σταματησω το fungoral αλλα το ξαναρχισα μερικοι μπαινουν και κανουν τους εξυπνους μεσα εδω τεσπα!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Εβαλα αλλη φωτο

Stratos είπε:
thanks alexandre καποιος εδω μεσα με εκανε να σταματησω το fungoral αλλα το ξαναρχισα μερικοι μπαινουν και κανουν τους εξυπνους μεσα εδω τεσπα!

εσυ φταις εισαι πολυ ευκολοπιστος
κοιτα το κεφαλι σου τι λεει δειχνουν τα μαλλια καλυτερα πιο πυκνα πιο χοντρες τριχες πιο δυνατα πιο δυνατα στο σπασιμο
αυτο ακου και κανεναν αλλον
 

Ntia

New Member
Απ: Εβαλα αλλη φωτο

Βρε Στράτο,

όταν είσαι σε ένα forum και προσπαθείς να καταλήξεις σε ένα συμπέρασμα, σίγουρα πρέπει να ακούσεις όλες τις απόψεις. Αλλά δεν είναι δυνατόν να λένε 100 άνθρωποι το ίδιο πράγμα και εσύ να πιάνεσαι από τον ένα. Και όταν μάλιστα οι ενστάσεις οι οποίες έθεσε έχουν καλυφθεί. Και να σου πω και κάτι άλλο, ας πούμε ότι ένας γιατρός σου λέει πάρε αυτό είναι ότι καλύτερο και δεν έχει επιπτώσεις τι θα κάνεις? Πάλι δεν θα το έπαιρνες? Γιατί εμένα μου έδωσαν το πιο light αντισυλλιπτικό και όμως είχα πρόβλημα. Το συμπέρασμα είναι ότι προσπαθούμε να χρησιμοποιούμε ότι είναι δοκιμασμένο και έχει τις λιγότερες επιπτώσεις. Ίσως κάποιος από μας να είναι η εξαίρεση στο κανόνα, αλλά θα είναι ο ένας. Και επίσης δεν νομίζω ότι η κετοκοναζόλη είναι το πρόβλημα. Εδώ τόσα και τόσα βάζουμε στο κεφάλι μας για να μην αναφέρω πόσα έχουμε κατεβάσει από τότε που γεννηθήκαμε. Ε αν είναι να πάω από κετοκοναζόλη, ε τότε χαλάλι, θα γίνω και αντικείμενο μελέτης. Κι εγώ στην αρχή είχα ενδιασμούς, αλλά ρώτησα και έμαθα. Και πάλι είχα ενδιασμούς όχι ότι θα πάθω κάτι αλλά για τη δοσολογία. Να φανταστείς ότι αυτό είναι ένα σαμπουάν που δίνουν ελεύθερα φαρμακοποιοί και δερματολόγοι. Ε, βέβαια μη ξεχνάμε και το μέτρο.
 

karaflas_1

New Member
Απ: Εβαλα αλλη φωτο

Εγω ειχα προβλημα απο την υπερβολικη χρηση γεμησα εξανθηματα και σπυρια κοκκινα και τρελη φαγουρα αλλα λουζομουνα μερα παρα μερα μονο με fungoral.
Τωρα χρησιμοποιω καθε δευτερα και κυριακη δεν υπαρχει προβλημα, οποιος το χρησιμοποιηση πολυ αυτο θα του συμβει θα γεμισει το κεφαλι σπυρακια κοκκινα και τρομερη φαγουρα αλλλα φευγει τιποτα αλλο
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Εβαλα αλλη φωτο

μια παροιμια λεει παν μετρον αριστον
και μια αλλη αλλη τα παθηματα γινονται μαθηματα
αν δεν παθεις δεν θα μαθεις
ηθικο διδαγμα
τεσπα το καλο ειναι πως ολα καλα τωρα :)
στρατο σου ευχομαι τα καλυτερα για την θεραπεια σου
 

Άκης

Administrator
Απ: Εβαλα αλλη φωτο

Εγώ strato πάλι, το χρησιμοποιό Δευ - Τετ - Παρ για ένα χρόνο.
Δεν είδα το παραμικρό σε εξανθήματα και φαγούρα.
Το ανεφερα και στο πέλοπα, αν θυμάμαι καλα, ότι και το depon μπορεί να σου κάνει ζημιά αν το παρακάνεις.
Δεν πάει να πεί ότι θα σταματήσουμε όλοι το depon.
Και ξανα αναφέρω, μην πιστεύεις τον ένα και δεν ακούς τους πολλούς, εκτός αν επιβεβαιωθεί αυτό που λέει (ο ένας).
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα