Είμαι πολύ τυχερός που υπάρχει αυτό το forum....

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

pol_d

New Member
Πρόσφατα ακύρωσα μια επέμβαση που θα έκανα σε γνωστη κλινική τις ελλάδας με 3 γράμματα..και αυτό γιατί κάθισα ένα βραδυ και διάβασα διαφορες εμπειρίες για 6 συνεχόμενες ώρες.έτσι έβγαλα το συμπέρασμα ότι παο να κάνω κάτι αποτυχημένο με τα λεγόμενα όλον εδώ μέσα..δεν μετάνιωσα καθόλου που δεν είμαι ένας αγανακτισμένος με επέμβαση καραφλός..η αναζήτηση για τον καλύτερο έλληνα master hair doctor συνεχίζεται..ξέρω ότι είναι λίγο δύσκολο να γίνει αυτό ,αλλα θα το επιχειρήσω..βρήκα ένα γιατρό στην θεσσαλονίκη τον μπούρα νομίζω τον λένε..λέω πρόσφατα να τον επισκεφτώ να δω τι θα ακούσω...συνεχίστε την πολύ καλή υπάρχον δουλειά που κάνετε...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Είμαι πολύ τυχερός που υπάρχει αυτό το forum....

pol_d είπε:
Πρόσφατα ακύρωσα μια επέμβαση που θα έκανα σε γνωστη κλινική τις ελλάδας με 3 γράμματα..και αυτό γιατί κάθισα ένα βραδυ και διάβασα διαφορες εμπειρίες για 6 συνεχόμενες ώρες.έτσι έβγαλα το συμπέρασμα ότι παο να κάνω κάτι αποτυχημένο με τα λεγόμενα όλον εδώ μέσα..δεν μετάνιωσα καθόλου που δεν είμαι ένας αγανακτισμένος με επέμβαση καραφλός..η αναζήτηση για τον καλύτερο έλληνα master hair doctor συνεχίζεται..ξέρω ότι είναι λίγο δύσκολο να γίνει αυτό ,αλλα θα το επιχειρήσω..βρήκα ένα γιατρό στην θεσσαλονίκη τον μπούρα νομίζω τον λένε..λέω πρόσφατα να τον επισκεφτώ να δω τι θα ακούσω...συνεχίστε την πολύ καλή υπάρχον δουλειά που κάνετε...

Πολυ καλη κινηση.....Ωστοσο....το μονο που χρειαζεται να αλλαξεις πλεον ειναι αυτο......
απο αναζητηση για "τον καλύτερο έλληνα master hair doctor " σε αναζητηση "του καλύτερου master hair doctor "
το Ελληνας τι το θες?? αστο καλυτερα.....
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Είμαι πολύ τυχερός που υπάρχει αυτό το forum....

Για ψαχτο καλυτερα φιλε ;)Ενα πολυ καλο μελος μας ο tropheus παει Κυπρο.
 

max_os

New Member
Απ: Είμαι πολύ τυχερός που υπάρχει αυτό το forum....

φίλε
πολύ καλά έκανες
καλώς όρισες
καλώς μας βρήκες

και για μένα το φόρουμ αυτό στάθηκε αιτία να ακυρώσω το ραντεβού μου με την γνωστή κλινική με τρία γράμματα.
Για την ακρίβεια πήγα και εκεί ........ και μετά την έκανα με ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΠΗΔΟΥΣ. Ακριβώς 2-χρονια πριν.
ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΓΛΙΤΩΣΕΣ
 

Vangelis Vagos

New Member
Απ: Είμαι πολύ τυχερός που υπάρχει αυτό το forum....

Έλληνες γιατροί μακρυά!! διάβασε το φόρουμ... μιλώ εκ πείρας...
 
Απ: Είμαι πολύ τυχερός που υπάρχει αυτό το forum....

επειδη και εγω εχω πειρα και μαλιστα μεγαλη γιατι μακρια απο ελληνες γιατρους?και δεν μιλαω ειρωνικα ουτε κακοπροαίρετα
 
Απ: Είμαι πολύ τυχερός που υπάρχει αυτό το forum....

α μιλάτε για κλινικές? οχι για πλαστικούς χειροργους.Ναι σε αυτο συμφωνώ και εγς και με βουλα ειμαι παθων,αλλα ευτύχως βρηκα την υγεια μου και μαλιστα σε ελληνα πλαστικο χειρουργο,αν θελετε να δειτε οριστε,
http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,86.30.html

εχω βαλει φοτο
 

Vangelis Vagos

New Member
Απ: Είμαι πολύ τυχερός που υπάρχει αυτό το forum....

φίλε Δημήτρη sorry αλλά από την φώτο δεν καταλαβαίνω τπτ...
απότι βλέπω δεν είχες μεγάλη αραίωση και τα έχεις και κοντά!! γιατί έκανες επέμβαση?
άν είσαι ευχαριστημένος απο το αποτέλεσμα βγάλε πολλές καλές φώτο, και απο την ουλη πίσω για να καταλάβουν τα παιδιά του φόρουμ αν έγινε δουλειά ή όχι.
κ εγώ εκ προσωπικής πείρας μιλάω ότι στην ελλάδα δεν γίνεται καλή δουλειά. άν έκανες FUE πές πόσα τριχοθυλάκια σου έβαλαν, πόση ώρα κράτησε η επέμβαση, πόσα έδωσες κλπ κλπ.
επίσης κ γω που έκανα FUE χωρίς να έχω πρόβλημα μεγάλο ικανοποιημένος ήμουν στην αρχή μετά που άρχισαν να πέφτουν και τα άλλα είδα τη διαφορά. Επίσης δεν φαντάζεσαι πόσο απογοητεύτηκα όταν με ενημέρωσαν 2 πολύ καλές κλινικές (Κύπρος-Καναδάς) ότι η προηγούμενη επέμβαση μου, μου στερεί γύρω στα 2000 grafts απο μία επόμενη επέμβαση.

επίσης διάβασε καλά το φόρουμ. εγώ το διάβασα καθημερινά για πολύ καιρό. απο εκεί και πέρα δεν μπορώ να σου πώ κτ άλλο.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα