ΕΝΑΡΞΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

elvis

New Member
Καλημερα παιδια απο χθες αρχισα τη θεραπεια που μου προτεινε ο γιατρος μου.Αποτελειται απο 5% regain απο 6 ψεκασματα πρωι - βραδυ, 1mg φιναστεριδη(propecia) και για σαμπουαν το Bodyro και το Epicrin.Το επικριν τον ρωτησα εγω αν μπορω να το χρησιμοποιω παραλληλα με το bodyro γιατι το γνωριζω σαν προιον και ειναι καλο.Τη φιναστεριδη επειδη στην Ελλαδα οπως με πληροφορησατε στο φορουμ δεν υπαρχει σε 1mg τη παιρνω φτιαχτη σε καψουλιτσες απο ενα φαρμακειο που κανει τετοιες παρασκευες.Για 30 καψουλες φινα πληρωσα 11 ευρω!Νομιζω ειναι καλη τιμη.Ο γιατρος μου ειπε να κανω τη θεραπεια για 6 μηνες στο 3μηνο να με τσεκαρει ξανα και μετα το περας του 6μηνου ισως να κανω ενα διαλειμα για να ξεκουραστει το κεφαλι η να συνεχισω πιο αραια.Ευχαριστω πολυ ολους οσους παραθετουν τις εμπειριες τις γνωσεις και τις πληροφοριες τους με βοηθατε πολυ!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΕΝΑΡΞΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ

Καλή επιτυχία στην θεραπεία σου, μακάρι να βοηθηθούμε όλοι στο τέλος :)
 

rory

New Member
Απ: ΕΝΑΡΞΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ

χρονικα,σχεδον θα συμπορευουμε elvis,εγω απο δευτερα θα ξεκινησω κανονικα!

5% minox πρωι βραδυ

2% fungoral 2 μερες την εβδομαδα

παραλληλα λεω να χρησιμοποιω και το pilfood το οποιο χρησιμοποιω ηδη μετα απο "προτροπη" δερματολογου ας πουμε(ηδη το χρησιμοποιω ενα μηνα και δεν ειναι κακο)

1mg proscar το (το πρωι καλυτερα)

καλη μας επιτυχια 8)
 

heyya

New Member
Απ: ΕΝΑΡΞΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ

elvis (prisley), rory (gallagher) ... σύντομα θα ξεκινήσει θεραπεία και ο mick (jagger)!
 

rory

New Member
Απ: ΕΝΑΡΞΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ

χαχαχαχ
μακαρι με τη θεραπεια να αποκτησω τη μαλλουρα του Gallagher ;D
και ο elvis τη μαλλουρα του βασιλια φυσικα!
 

alexXXX

Active Member
Απ: ΕΝΑΡΞΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ

ελβις το φαρμακειο που σου φτιαχνει την φινα που ειναι αν μπορεις στειλε π.μ
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα