Δότρια 1 μήνα μετά..

aeratos28

Just aeratos
30% και κάτι λίγο παραπάνω να έχουν αυτά τα grafts συνήθως tsek..,δεν ξέρω αν αξίζει να δώσεις κοντά 3000€ για να έχεις φυτρωμενα ας πούμε κάτι μεταξύ 500-800grafts..από αυτή την άποψη το λεω
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Τα grafts απο γενια εχουν μεσο ορο φυτρωση 50%. Κανουν καλο blendin λογω παχους, ειναι η μονη εναλλακτικη για body fue. Οτιδηποτε αλλο απο σωμα εχει τραγικα ποσοστα φυτρωσης και χειριστο παχος. Ουτε να το σκεφτεσαι δεν ειναι. Δεν τα λεω εγω, γιατρος.
 

tasos33

Well-Known Member
Ακομα και το 100% να φυτρωνε το κροουν θα ηταν η νυχτα με την μερα σε σχεση με το υπολοιπο κεφαλι, τριχες πλατης αλλη υφη, πιθανον διαφορετικη αποχρωση ,αλλο παχος αππ τα κανονικα μαλλια και φυσικα δεν μακραινουν οπως τα υπολοιπα μαλλια,μονο ως συμπληρωμα αναμεσα σε κανονικα μαλλια θα μπορουσαν να μπουν.



Δεν διαφωνώ σε αυτο που λες για τον αριθμό των γενιών ότι είναι λίγος και δεν φαινεται.
Οσον αφορά την πλάτη , το σκεπτικό μου είναι να κρατήσω την πίσω δότρια για καβάτζα. Θα ριξω όσα βγαλουν απο πλατη και εστω μιά χιλιάρα γκραφς αν φυτρώσει θα είμαι σουπερ.
 

tasos33

Well-Known Member
Ακομα και το 100% να φυτρωνε το κροουν θα ηταν η νυχτα με την μερα σε σχεση με το υπολοιπο κεφαλι, τριχες πλατης αλλη υφη, πιθανον διαφορετικη αποχρωση ,αλλο παχος αππ τα κανονικα μαλλια και φυσικα δεν μακραινουν οπως τα υπολοιπα μαλλια,μονο ως συμπληρωμα αναμεσα σε κανονικα μαλλια θα μπορουσαν να μπουν.



Δεν διαφωνώ σε αυτο που λες για τον αριθμό των γενιών ότι είναι λίγος και δεν φαινεται.
Οσον αφορά την πλάτη , το σκεπτικό μου είναι να κρατήσω την πίσω δότρια για καβάτζα. Θα ριξω όσα βγαλουν απο πλατη και εστω μιά χιλιάρα γκραφς αν φυτρώσει θα είμαι σουπερ.
 
Μπλουζα