Διαφορα αποτελεσματικα προιοντα

Pathetic_Losser

New Member
Σκέφτηκα να ανεβάσω αυτό το post με αποτελεσματικά προϊόντα καθημερινής χρήσης πχ οδοντόκρεμες, σαμπουάν-όχι απαραίτητα μαλλιών και γενικά όποιο άλλο προϊόν χρησιμοποιούμε καθημερινά κ είμαστε ικανοποιημένοι.
Δεν έχω στο μυαλό μου κάτι συγκεκριμένο-οπότε οποίο προϊόν έχετε δοκιμάσει κ έχετε καλά αποτελέσματα post it 8)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Απ: Διαφορα αποτελεσματικα προιοντα

Καλή ιδέα. Να απαντήσω σε δύο προϊόντα που μου ήρθαν στο μυαλό.
Lab Series for Men Age Rescue Eye Therapy. Ιδανική για μαύρους κύκλους, σακούλες και ρυτίδες.Την έβαζα όταν προτο είδα τα sides της μινοξιδίλης
Lab Series for Men Daily Moisture. Την βάζω μετά το ξύρισμα. Απλά τρομερή.
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Διαφορα αποτελεσματικα προιοντα

άντε,να τα πω και εγώ ... :-\

clinique face scrub exfoliant visage for men - για τα μαύρα στίγματα του προσώπου
l'oreal men expert pur & mat - για την λιπαρότητα του προσώπου
l'oreal men expert hydra energetic turbo booster - όταν ξυπνάω "κομμάτια"
l'oreal men expert hydra energetic yeux anti-fatigue - για τους μαύρους κύκλους στα μάτια και την κατακράτηση λόγω μινοξιδίλης
δ/μα σαλικυλικού οξέος 1-2% - μετά το ξύρισμα (έχω βρει την υγειά μου και το δέρμα σαν μωρού!)
oral B pulsar οδοντόβουρτσα+colgate anti-tartar plus whitening οδοντόκρεμα - ιδιαίτερο πρόβλημα πλάκας και νικοτίνης

όλα με τυχαία σειρά ... 8)
 

st697

Member
Απ: Διαφορα αποτελεσματικα προιοντα

Σπύρο πως λέγεται το διάλυμα για το ξύρισμα που χρησιμοποιείς?
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Διαφορα αποτελεσματικα προιοντα

το δ/μα είναι για μετά το ξύρισμα - 1-2% δ/μα σαλικυλικού οξέος
ο φαρμακοτρίφτης μου το φτιάχνει - εύκολα,γρήγορα και φθηνά (5-7€)
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Διαφορα αποτελεσματικα προιοντα

ευχαριστω παιδια πολυ καλη ιδεα ηταν να κανουμε και ενα τετοιο θεμα

σιγουρα μερικα απο αυτα που γραφετε θα τα αγορασω !!!!
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Διαφορα αποτελεσματικα προιοντα

αν τελικά το πάρεις,μην τρελαθείς τις πρώτες φορές που θα το χρησιμοποιήσεις - για ελάχιστο θα νιώσεις κάψιμο και αμέσως την απόλυτη ανακούφιση :eek:

το δέρμα θα είναι λείο και σταδιακά θα ελαττωθούν οι ερεθισμοί

μπορείς μετά το δ/μα να βάλεις ό,τι θέλεις,αλλά πρόσεξε μην φορτώνεις τους ανοικτούς πόρους με "σκουπίδια" καλλυντικά - υπάρχουν balsam με αλκοόλη,πανθενόλη,μενθόλη,νιασιναμίδη και άρωμα που είναι φιλικά του δέρματος ;)
 

Teri

New Member
Απ: Διαφορα αποτελεσματικα προιοντα

Admin είπε:
Καλή ιδέα. Να απαντήσω σε δύο προϊόντα που μου ήρθαν στο μυαλό.
Lab Series for Men Age Rescue Eye Therapy. Ιδανική για μαύρους κύκλους, σακούλες και ρυτίδες.Την έβαζα όταν προτο είδα τα sides της μινοξιδίλης
Lab Series for Men Daily Moisture. Την βάζω μετά το ξύρισμα. Απλά τρομερή.


Σε αυτο μήπως παρατήρησες κάποιο τσούξιμο στα σημεία που το βάζεις μετά απο μακροχρόνια χρήση? Ήταν όντως πολύ καλό αλλά γι'αυτό το λόγο το σταμάτησα.

Προτείνω με την σειρά μου τα εξής : Εstee Lauder, Sparkling Clean(λοσιόν) + σαπούνι αντίστοιχο. Για λιπαρότητα, το έβαζα 4-5 χρόνια πάρα πολύ καλά αποτελέσματα. (λίγο "τσιμπημένο")
Lab Series Multi Action Face Wash : Πανάλαφρο σαπούνι για την λιπαρότητα. Συνήθως αν δεν έχω τα δειγματάκια-κρεμούλες το βάζω και σκέτο το πρωί.Απίστευτη αίσθηση προσώπου μετά.

Aφρός ξυρίσματος Sanex for Μen: Είναι η πρώτη φορά που μετά απο κάθε ξύρισμα (παρόλο που ξυρίζομαι 1 φορά την εβδομάδα μόνο) δεν βλέπω κοκκινίλα σε λαιμό ούτε για δείγμα. Πολύ καλό και το αφρόλουτρό τους.
Νivea for Men eXtreme Comfort Balsam : για μετά το ξυρισμα.

Και κολώνια joop! από την ΗΟΜΜΕ και ξεμπερδέψαμε. ;D
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Διαφορα αποτελεσματικα προιοντα

καλά,σε λίγο το forum θα είναι για όλα τα προϊόντα... :-\
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

baybars

New Member
Απ: Διαφορα αποτελεσματικα προιοντα

ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟ (Κ ΑΚΙΝΔΥΝΟ) ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ? ΕΔΩ Κ 4-5 ΜΕΡΕΣ, ΕΝΩ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΛΙΓΟ,ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΥΠΝΟΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΒΑΛΕΡΙΑΝΑ,ΑΛΛΑ ΤΖΙΦΟΣ...ΤΙΠΟΤ'ΑΛΛΟ?
 

giorgos 29

New Member
Απ: Διαφορα αποτελεσματικα προιοντα

Teri είπε:
[quote author=Admin link=topic=469.msg6746#msg6746 date=1233948223]
Καλή ιδέα. Να απαντήσω σε δύο προϊόντα που μου ήρθαν στο μυαλό.
Lab Series for Men Age Rescue Eye Therapy. Ιδανική για μαύρους κύκλους, σακούλες και ρυτίδες.Την έβαζα όταν προτο είδα τα sides της μινοξιδίλης
Lab Series for Men Daily Moisture. Την βάζω μετά το ξύρισμα. Απλά τρομερή.


Σε αυτο μήπως παρατήρησες κάποιο τσούξιμο στα σημεία που το βάζεις μετά απο μακροχρόνια χρήση? Ήταν όντως πολύ καλό αλλά γι'αυτό το λόγο το σταμάτησα.

Προτείνω με την σειρά μου τα εξής : Εstee Lauder, Sparkling Clean(λοσιόν) + σαπούνι αντίστοιχο. Για λιπαρότητα, το έβαζα 4-5 χρόνια πάρα πολύ καλά αποτελέσματα. (λίγο "τσιμπημένο")
Lab Series Multi Action Face Wash : Πανάλαφρο σαπούνι για την λιπαρότητα. Συνήθως αν δεν έχω τα δειγματάκια-κρεμούλες το βάζω και σκέτο το πρωί.Απίστευτη αίσθηση προσώπου μετά.

Aφρός ξυρίσματος Sanex for Μen: Είναι η πρώτη φορά που μετά απο κάθε ξύρισμα (παρόλο που ξυρίζομαι 1 φορά την εβδομάδα μόνο) δεν βλέπω κοκκινίλα σε λαιμό ούτε για δείγμα. Πολύ καλό και το αφρόλουτρό τους.
Νivea for Men eXtreme Comfort Balsam : για μετά το ξυρισμα.

Και κολώνια joop! από την ΗΟΜΜΕ και ξεμπερδέψαμε. ;D



[/quote]και ειμαστε ετοιμοι για ολα..
 

panos27

Member
Απ: Διαφορα αποτελεσματικα προιοντα

παιδια οποιος θελει ο δοκιμαζει, λεγεται perky και ειναι για τις μασχαλες διαρκει 3 ολοκληρα 24 ωρα δοκιμασμενο , δεν εχει κανενα αρομα , και με αυτο δεν χρειαζεστε κανενα αρομα. θα σας βγαλει παλικαρια!
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Διαφορα αποτελεσματικα προιοντα

να παρεθεσω και εγω με την σειρα μου την καταπληκτικη οδοντοκρεμα
αλλα προσοχη ειναι για μια φορα το πολυ δυο φορες την εβδομαδα

βγαζει χρωστικες ουσιες λευκενει τα δοντια
κοστιζει 7 ευρω απο φαρμακειο
 

Pathetic_Losser

New Member
Απ: Διαφορα αποτελεσματικα προιοντα

Παναγιωτης είπε:
να παρεθεσω και εγω με την σειρα μου την καταπληκτικη οδοντοκρεμα
αλλα προσοχη ειναι για μια φορα το πολυ δυο φορες την εβδομαδα

βγαζει χρωστικες ουσιες λευκενει τα δοντια
κοστιζει 7 ευρω απο φαρμακειο

κανει καλη δουλεια? αν ναι θα την τσιμπισω γιατι απο τους πολλους καφεδες τα δοντια μου ειναι σαν παρκε ;)
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Διαφορα αποτελεσματικα προιοντα

ναι καλη ειναι την δοκιμασα πριν λιγες εβδομαδες και ειμαι ευχαριστημενος
βαζε μια φορα στις 5 μερες και θα δεις

προσεξε ομως μην την βαζεις συχνα ειναι τοσο δυνατη που μπορει να σου κανει ζημια στην αδαμαντινη και στο σμαλτο

δεν ειναι γι ακαθημερινη χρηση
 

MAVERICK

New Member
Απ: Διαφορα αποτελεσματικα προιοντα

Παναγιώτη για ποια αναφέρεσαι επειδή με ενδιαφέρει ;
( στείλε p.m )
ευχαριστώ
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Διαφορα αποτελεσματικα προιοντα

baybars είπε:
ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟ (Κ ΑΚΙΝΔΥΝΟ) ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ? ΕΔΩ Κ 4-5 ΜΕΡΕΣ, ΕΝΩ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΛΙΓΟ,ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΥΠΝΟΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΒΑΛΕΡΙΑΝΑ,ΑΛΛΑ ΤΖΙΦΟΣ...ΤΙΠΟΤ'ΑΛΛΟ?
johnson's bedtime bath(μοβ χρώμα)
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Διαφορα αποτελεσματικα προιοντα

MAVERICK είπε:
Παναγιώτη για ποια αναφέρεσαι επειδή με ενδιαφέρει ;
( στείλε p.m )
ευχαριστώ

ελα φιλε στο ποστ μου εβαλα και φωτογραφια με την μαρκα την οδοντοκρεμας (Depurdent) δες πως ειναι και η φωτο για να εχεις μια ιδεα πως ειναι το κουτι της

7 ευρω κοστιζει απο φαρμακειο
και προσοχη ΠΟΤΕ πανω απο 2 φορες το ΠΟΛΥ την εβδομαδα
ειναι πολυ δυνατη

και χρηση πανω απο 2 φορες την εβδομαδα θα σας κανει ζημια στο σμαλτο και την αδαμαντινη
 
Μπλουζα