Διασημοι/Celebrities

bobby

Well-Known Member
Η περίπτωση να τους την κάνει δωρεάν (ή σε τιμή ευκαιρίας) για διαφήμιση δεν παίζει;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΛΕΣ

Active Member
Η περίπτωση να τους την κάνει δωρεάν (ή σε τιμή ευκαιρίας) για διαφήμιση δεν παίζει;
Θα είμαι εγώ διάσημος, θα βγάζω καλά λεφτά η δουλειά μου θα εξαρτάται αμεσα από την εξωτερική μου εμφάνιση και θα πάω να κάνω τσάμπα μεταμόσχευση με αντάλλαγμα διαφήμιση;
 

bobby

Well-Known Member
Δεν πιστεύω να έμεινε ευχαριστημένος έτσι;
Κοίτα, δεν τον ήξερα τότε, τον γνωρίζω εδώ και 2 χρόνια. Η αλήθεια είναι ότι δεν είχα καταλάβει ότι είχε κάνει ΜΜ, αυτός μου το είπε όταν του είπα και εγώ ότι το σκέφτομαι. Τούμπανο δεν τον λες (σαν το avatar μου.... :D :D :D ) , αλλά για την ηλικία του (47) και με διάχυτη αραίωση (χωρίς φάρμακα, καλυπτικά κλπ) κρατιέται πολύ καλά, τηρουμένων των αναλογιών και λαμβάνοντας υπόψη την τεχνολογία της εποχής. Για μένα (που λέει και ο Λουτσέσκου...:D:D:D), με αυτά τα δεδομένα είναι ΟΚ. Σήμερα, σίγουρα θα περίμενα καλύτερο αποτέλεσμα, αλλά κακό δε το λες. Σίγουρα δεν κάνει μπαμ ότι έχει κάνει κάτι και αυτό μετράει.... Εγώ σίγουρα πάντως δεν θα πήγαινα στον Γκούρα (αν και έχει το όνομα του χωριού του πατέρα μου....:D:D:D).
 

geobald

Member
Άλλο ένα success story

Κρατερός-Κατσούλης-μετά-το-πρόβλημα-ύγειας-Φωτογραφίες-πριν-και-μέτα-απο-την-μεταμόσχευση.jpg
 

spi

Well-Known Member
Λάμπρος Χούτος στο Euroshow. Τι έχει κάνει; Μμ ή τοπικ ή περούκα; Έχει χάλια κάμερα και δεν μπορώ να καταλάβω. Μοιάζει 10 χρόνια νεότερος
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nine

Active Member
Christian Eriksen - Εχει συζητηθεί αρκετά σε προηγούμενες σελίδες για θεραπείες που πιθανόν έκανε και σταμάτησε και την πολυ καλη κατασταση που ηταν οσο ηταν στην Τοτεναμ.


Ειναι σταθερή η κατάσταση του. Ευτυχως!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Gianney

Well-Known Member
Christian Eriksen - Εχει συζητηθεί αρκετά σε προηγούμενες σελίδες για θεραπείες που πιθανόν έκανε και σταμάτησε και την πολυ καλη κατασταση που ηταν οσο ηταν στην Τοτεναμ.


Ειναι σταθερή η κατάσταση του. Ευτυχως!!
Τι θεραπείες ακριβώς;
 

Kostas97

Well-Known Member
Ναι αλλά έπαθε ανακοπή,πως το ένα συνδέεται με το άλλο;
Απλά δε συνδέονται.
Ο φίλος δεν έκανε αναφορά για να συσχετίσει το ένα με το άλλο. Απλα βλέποντας τον ποδοσφαιριστή που χε συζητηθεί παλια οπως και άλλοι πόσοι διάσημοι, ποσταρε εδω το σημερινό νέο ως είδηση απλα.
 

nine

Active Member
Απλά δε συνδέονται.
Ο φίλος δεν έκανε αναφορά για να συσχετίσει το ένα με το άλλο. Απλα βλέποντας τον ποδοσφαιριστή που χε συζητηθεί παλια οπως και άλλοι πόσοι διάσημοι, ποσταρε εδω το σημερινό νέο ως είδηση απλα.

Ακριβώς αυτό!!
 

nine

Active Member
Τι θεραπείες ακριβώς;

Ειχε συζητηθει πως ειχε τοσο καλη αλλαγη χωρις να φαινεται οτι ειχε κανει ΜΜ σε αυτες τις δημοσιευσεις. (σελιδα 202 αυτου του thread)


 

nine

Active Member
Τριαντάφυλλος: «Ο γιατρός είχε πει να μην μπω στο Survivor για να μη χαλάσει η μεταμόσχευση μαλλιών»


 
Μπλουζα