Διασημοι/Celebrities

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Οφ δε τοπικ ξέρω από πρώτο χέρι πως άγνωστος που έχει 400.000 φολλοουερς παίρνει για ένα στορι-διαφημιση 7000 ευρώ!!!! Χαρτζιλίκι δεν το λες πάντως.
Η Τουνη για να κάνει giveaway παίρνει τουλάχιστον 6000. Τρελά ποσά, οπότε δεν νομίζω πως είναι κακό που ανεβάζουν τους φολλοουερς τους κι ας μην γίνουν μοντέλα. Επίσης πιστεύω πως αυτός σίγουρα δεν πλήρωσε μια για να κάνει μμ και να γράψει το όνομα του γιατρού


Εεεε και συ Off topic εντάξει αλλά να μην ξανά γίνει... :D
 
  • Haha
Reactions: spi

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

spi

Well-Known Member
Δε ξέρω ρε φίλε .
Χαζοί υπαρχουν πολλοί.
Αλλα ποσο απελπισμένος πρεπει να εισαι για να κανεις κάποιο σα το τυπο αυτο follow οπουδήποτε.
Παλι μη πολυ πιστεύεις τις παπάτζες που λενε.
Δεν υπαρχει τοσο αγοραστική δύναμη στην Ελλαδα για να υποστηρίξουν διάφημηση πουθενά.
Μπορει σε κανά χωριο σε τοπικό beach bar κλπ , αλλα και παλι ειναι ξεπερασμένη ιστορια .

Ps Googlάρα τη Τουνη που δε τη γνώριζα.
Καλο κορμί ;)
Αλλα Λαικια !
Αυτη η μάστιγα !
Δεν πιστεύω ότι λένε το ξέρω από μέσα. Όλες οι τιμές που έγραψα είναι πραγματικές. Συγκεκριμένα είχα συζήτηση για διαφήμιση πριν 3 εβδομάδες με 3 από αυτούς και ισχύουν αυτά. Φυσικά είναι γελοίο. Εδώ άτομο που δεν ξέρω καν ποιος είναι έχει για έναν περίεργο λόγο 10.000 φολλοουερς και μου ζήτησε ατζέντης του, 1000 ευρώ και θα φέρει ένα Χ αριθμό φολλοουερς. Δυστυχώς ή ευτυχώς η διαφημιστική δύναμη είναι στα σοσιαλ
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Δείτε το κοινωνικό δίλημμα ντοκιμαντέρ στο Netflix.

Στο Youtube ρε συ Spi πόσες έγγραφες subscribers γενικά για να βγάζεις κάνα μεροκάματο?
 

spi

Well-Known Member
Δείτε το κοινωνικό δίλημμα ντοκιμαντέρ στο Netflix.

Στο Youtube ρε συ Spi πόσες έγγραφες subscribers γενικά για να βγάζεις κάνα μεροκάματο?
Τρομερό ντοκιμαντέρ πρέπει να το δουν όλοι όντως.

Δυστυχώς στο YouTube δεν έχω ιδέα παρά μόνο στο Ινσταγκραμ κι αυτό γιατί έχουμε τρέξει ένα πρότζεκτ και έτυχε να ασχοληθώ το τελευταίο δίμηνο οπότε έμαθα πως κινείται το πράγμα. Οπότε δεν θεωρώ άσχημη ιδέα για κάποιον να θέλει να ανεβάσει τον αριθμό των ακόλουθων του, καθώς για κάποιο διάστημα (μέχρι να φθίνει κι αυτό το μέσο) θα τους δώσει ένα χαρτζιλίκι, γιατι όχι κι αρκετά καλο
 

Georgie

Well-Known Member
Τρομερό ντοκιμαντέρ πρέπει να το δουν όλοι όντως.

Δυστυχώς στο YouTube δεν έχω ιδέα παρά μόνο στο Ινσταγκραμ κι αυτό γιατί έχουμε τρέξει ένα πρότζεκτ και έτυχε να ασχοληθώ το τελευταίο δίμηνο οπότε έμαθα πως κινείται το πράγμα. Οπότε δεν θεωρώ άσχημη ιδέα για κάποιον να θέλει να ανεβάσει τον αριθμό των ακόλουθων του, καθώς για κάποιο διάστημα (μέχρι να φθίνει κι αυτό το μέσο) θα τους δώσει ένα χαρτζιλίκι, γιατι όχι κι αρκετά καλο
Ενταξει αυτο εννοώ .
Οτι σε μια χρονια μπορει να βγάλει 30-40 χιλιάδες δε το λες και καριέρα ουτε οτι πλούτισε .
Ειναι αρκετά αναλώσιμη φάση
 

spi

Well-Known Member
Ενταξει αυτο εννοώ .
Οτι σε μια χρονια μπορει να βγάλει 30-40 χιλιάδες δε το λες και καριέρα ουτε οτι πλούτισε .
Ειναι αρκετά αναλώσιμη φάση
Εγώ αν έβγαζα πάντως ένα 40χιλιαρο μόνο ανεβάζοντας φωτογραφίες εεε στα τέτοια μου η καριέρα. Η φάση θα έχει γίνει
 

Georgie

Well-Known Member
Εγώ αν έβγαζα πάντως ένα 40χιλιαρο μόνο ανεβάζοντας φωτογραφίες εεε στα τέτοια μου η καριέρα. Η φάση θα έχει γίνει
Ελαχιστοι βγάζουν τόσα , και για σύντομο χρονικό διάστημα .
Πρεπει να εισαι ειδική περίπτωση και αρκετά έξυπνος εκτός απο εμφανίσιμος για να πεις οτι κατι έκανες .
Οτι η μεγαλύτερη δουλειά απο τους millennials γινεται στο insta ειναι γεγονός .
Μου αρεσει και τη παρακολουθώ.
Με εχει επηρεάσει και η σχεση μου που ειναι digital marketer στη Ryan air ( ενα απο τα καλυτερα team στο κοσμο) και το εχω ψάξει λιγο παραπάνω .
 

spi

Well-Known Member
Ελαχιστοι βγάζουν τόσα , και για σύντομο χρονικό διάστημα .
Πρεπει να εισαι ειδική περίπτωση και αρκετά έξυπνος εκτός απο εμφανίσιμος για να πεις οτι κατι έκανες .
Οτι η μεγαλύτερη δουλειά απο τους millennials γινεται στο insta ειναι γεγονός .
Μου αρεσει και τη παρακολουθώ.
Με εχει επηρεάσει και η σχεση μου που ειναι digital marketer στη Ryan air ( ενα απο τα καλυτερα team στο κοσμο) και το εχω ψάξει λιγο παραπάνω .
Εννοείται πως βγάζουν ελάχιστοι τόσα. Δεν διαφωνώ. Αλλά γιατί να μην το κυνηγήσεις. Και σίγουρα ο παραπάνω το κυνηγάει για αυτό μπήκε και στο ριάλιτι. Σιγά μη γίνει μοντέλο στην ψωροκωσταινα
 

Kostas97

Well-Known Member
Οφ δε τοπικ ξέρω από πρώτο χέρι πως άγνωστος που έχει 400.000 φολλοουερς παίρνει για ένα στορι-διαφημιση 7000 ευρώ!!!! Χαρτζιλίκι δεν το λες πάντως.
Η Τουνη για να κάνει giveaway παίρνει τουλάχιστον 6000. Τρελά ποσά, οπότε δεν νομίζω πως είναι κακό που ανεβάζουν τους φολλοουερς τους κι ας μην γίνουν μοντέλα. Επίσης πιστεύω πως αυτός σίγουρα δεν πλήρωσε μια για να κάνει μμ και να γράψει το όνομα του γιατρού
Κι ας μην γινουν Τουνη θα ελεγα εγω :)
 
  • Like
Reactions: spi

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas97

Well-Known Member
Τριανταφυλλο (τραγουδιστης) πλεον Survivor. Ποσο τοπικ παιζει να βαζει??? Ο τυπος με κοντο μαλλι αν και φαινεται να εχει παντου δειχνει σαν αραιωμενο και οταν μακραινει γινεται αμαζονιος :p
 

ΛΕΣ

Active Member
Τριανταφυλλο (τραγουδιστης) πλεον Survivor. Ποσο τοπικ παιζει να βαζει??? Ο τυπος με κοντο μαλλι αν και φαινεται να εχει παντου δειχνει σαν αραιωμενο και οταν μακραινει γινεται αμαζονιος :p
Εγω απορω στο σαρβαιβορ που και καλα δεν λουζονται πως τα μαλλια τους παραμενουνε ετσι. Εγω αν δεν λουστω για 3-4 μερες μετα τα μαλλια μου δειχνουν μισα.
 

Georgie

Well-Known Member
Έλα ρε τι σχόλια ειναι αυτα
Νέοι Άνθρωποι είστε .
Τι σας ενδιαφέρει η σεξουαλικη προτίμηση του καθενός .
Σκεφτήκατε οτι υπαρχουν και gay μέλη η επισκέπτες που μπορει να τους προσβάλει κατι τέτοιο?
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Έλα ρε τι σχόλια ειναι αυτα
Νέοι Άνθρωποι είστε .
Τι σας ενδιαφέρει η σεξουαλικη προτίμηση του καθενός .
Σκεφτήκατε οτι υπαρχουν και gay μέλη η επισκέπτες που μπορει να τους προσβάλει κατι τέτοιο?
Αν δεν έχουν αίσθηση του χιούμορ δεν είναι δικό μου θέμα ... κόμπλεξ λέγεται ....έχω φίλους κολλητούς μάλιστα γκέι δεν προσβάλλονται.....όταν γίνονται ανάλογα σχόλια - πλάκες σε σένα που σαι στρέιτ εσύ παρεξήγησε; Μάλλον όχι ...τότε αυτός γιατί να παρεξηγηθεί που θέλει και ισότητα και όχι ρατσισμο κτλ κτλ ;
 

Georgie

Well-Known Member
Αν δεν έχουν αίσθηση του χιούμορ δεν είναι δικό μου θέμα ... κόμπλεξ λέγεται ....έχω φίλους κολλητούς μάλιστα γκέι δεν προσβάλλονται.....όταν γίνονται ανάλογα σχόλια - πλάκες σε σένα που σαι στρέιτ εσύ παρεξήγησε; Μάλλον όχι ...τότε αυτός γιατί να παρεξηγηθεί που θέλει και ισότητα και όχι ρατσισμο κτλ κτλ ;
Εγω φίλε Γιώργο γενικά προτιμώ να αυτοσαρκαζομαι ενίοτε .
Πλάκες για πασπαλισμένα πόμολα και καμένες βατες γενικά δεν έκανα ποτε,
επειδή δεν έβλεπα κατι αστείο σε αυτο .
Σεξουαλικές η ρατσιστικές πλάκες γενικά δε μου εχουν κανει ,ίσως επειδή έπρεπε να το σκεφτούν 2 φορές.
Πίσω απο τη πλάτη μου πιστεύω αρκετοί .
Αλλα αυτο ειναι sad .
Έπισης δεν ειναι οτι κάποιος θελει ισότητα .
Ειναι αυτονόητη
Γενικά δεν ειναι cool !
Καλή χρονια
 

george_hatzi

Well-Known Member
Εγω φίλε Γιώργο γενικά προτιμώ να αυτοσαρκαζομαι ενίοτε .
Πλάκες για πασπαλισμένα πόμολα και καμένες βατες γενικά δεν έκανα ποτε,
επειδή δεν έβλεπα κατι αστείο σε αυτο .
Σεξουαλικές η ρατσιστικές πλάκες γενικά δε μου εχουν κανει ,ίσως επειδή έπρεπε να το σκεφτούν 2 φορές.
Πίσω απο τη πλάτη μου πιστεύω αρκετοί .
Αλλα αυτο ειναι sad .
Έπισης δεν ειναι οτι κάποιος θελει ισότητα .
Ειναι αυτονόητη
Γενικά δεν ειναι cool !
Καλή χρονια
Εδώ είναι ακόμα Ελλαδιστάν Georgie
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Εγω φίλε Γιώργο γενικά προτιμώ να αυτοσαρκαζομαι ενίοτε .
Πλάκες για πασπαλισμένα πόμολα και καμένες βατες γενικά δεν έκανα ποτε,
επειδή δεν έβλεπα κατι αστείο σε αυτο .
Σεξουαλικές η ρατσιστικές πλάκες γενικά δε μου εχουν κανει ,ίσως επειδή έπρεπε να το σκεφτούν 2 φορές.
Πίσω απο τη πλάτη μου πιστεύω αρκετοί .
Αλλα αυτο ειναι sad .
Έπισης δεν ειναι οτι κάποιος θελει ισότητα .
Ειναι αυτονόητη
Γενικά δεν ειναι cool !
Καλή χρονια
Όποιος δεν δέχεται σαρκασμό και αυτό σαρκασμό στερείται ευφυΐας και έχει τα θεματικά του γενικότερα .... καλή χρονιά με υγεία
 
Μπλουζα