Διασημοι/Celebrities

nucky

Active Member
αν δείτε και τα βίντεο του λούλη που έχω αναρτήσει λίγο παραπάνω θα βρείτε αλλη μια απόδειξη αυτού που λέτε
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas_78

Member
Πάντως το τέζαρε το μαλλί ότι κι αν έκανε.....
 

Συνημμένα

  • 6633_SAVAS_POYMPOYRAS_309201.jpg
    6633_SAVAS_POYMPOYRAS_309201.jpg
    98.7 KB · Προβολές: 2,542
  • Σάββας-Πούμπουρας.jpg
    Σάββας-Πούμπουρας.jpg
    44.1 KB · Προβολές: 1,447

Pes

Active Member
θα θελες...επειδη τυχαινει να να προσωπικος μου γνωστος μαθε οτι εκαμνε τρεις μεταμοσχευσεις ακρως επιτυχημενες και απλα βα φει μαλλια και γενια...αντε με ολους τους κομπλεξικους....φατε ματια ψαρια καραφλες...και ας φαω και μπαν..απλα αυτοι ξερουν που θα πανε και δεν διαβαζουν τις μαλακιες σας!!!!
Οι τρόποι κάνουν τον άνθρωπο. Καλησπερα
 

FreeThinker

Well-Known Member
Μονο εγω κοβω τον Μπαμπουρα να φοραει συστημα ? Δυσκολο να δεχτηκε γιατρος να του κανει hairline 12χρονου σε μεταμοσχευση, οπως εχει τωρα, και να την πετυχε και τοσο αψεγαδιαστη!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αν σου βγάλω φώτο την hairline μου σε ίδιες συνθήκες με τον μπούμπουρας έτσι όπως τον βλέπεις θα αναθεωρήσεις.
Και ήμουν πολύ χειρότερος από αυτόν. Άλλα δεν γνωρίζω προσωπικά τι έχει κάνει ο άνθρωπος για να κρίνω.
 
  • Like
Reactions: tol

tasos33

Well-Known Member
Εάν υποθέσουμε ότι όλο αυτό είναι φυζικ και με την όχι καλή ανάλυση της φωτό στη μεγένθυση θα έλεγα πως.
Α. Η χερλαιν είναι ασύμμετρη - πριονωτη
Β. Στην πρώτη γραμμή δείχνει φυσική - αραιή με πιο λεπτές τριχες.


Αν την έκανε εδώ δε ξέρω ποιον θα επέλεγα για γιατρό .

Ο Αναστάσακης κάνει ασύμμετρες αλλά παραειναι καλό για Αναστασάκη.

Ο βεκρης δεν θυμάμαι αν κάνει ασύμμετρες αλλά του βεκρη είναι τυποποιημένες κ δε φημίζονται για την φυσικότητα τους.

Άρα μπέρδεμα.

Εξωτερικο μάλλον.
Αυτό που πιστεύω είναι πως βάζει τοππικ κ σε συνδυασμό με μια καλή μμ που κάπου έκανε έχει αυτή την εικόνα
 

traman

Member
Ο Πουμπουρας θα εκανε μεταμοσχευση, το ειχε αναφερει αε ενα κλειστο γκρουπακι του φβ που ηταν και ετυχε να το φέρει η κουβεντα μια φορα. Μου ειχε προτεινει αν θελω να μιλησει για καμια εκπτωση, δεν ειπε σε ποια θα εκανε.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Μονο εγω κοβω τον Μπαμπουρα να φοραει συστημα ? Δυσκολο να δεχτηκε γιατρος να του κανει hairline 12χρονου σε μεταμοσχευση, οπως εχει τωρα, και να την πετυχε και τοσο αψεγαδιαστη!

Σε δίνω παράδειγμα εμένα τώρα που είχα μεγαλύτερο θέμα από τον μπουμπουρα που όπως είπε ο τασος33 ίσως αυτός φοράει και toppik.


Page1.jpg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

crossfire

Well-Known Member
Τραγικό το Norwood 0 .....Χίλιες φορές Norwood 2 προς 3
 

Συνημμένα

  • 7F5A7C52-EEEE-49AD-A503-13B2D53AD975.jpeg
    7F5A7C52-EEEE-49AD-A503-13B2D53AD975.jpeg
    49.1 KB · Προβολές: 897
  • 2880498E-454B-4931-9453-326E0C1C2B65.jpeg
    2880498E-454B-4931-9453-326E0C1C2B65.jpeg
    60.1 KB · Προβολές: 1,014

kapa

Μέλος του προσωπικού
Πάντως το τέζαρε το μαλλί ότι κι αν έκανε.....
εγω να σχολιασω εδω.οτι η μητερα μου 60 ετων που δεν ξερει ουτε σμς να στελνει,εννοειται οτι δεν εχει καμια σχεση με τριχοπτωση και παλλι σημερα σχολιασε το ποσο μαλλι εβαλε,θελω να πω οτι ακομα και στο εντελως ασχετο ματι χτυπαει
 

Hairsick

Active Member
Να προσθέσω τον υποψήφιο για το χρίσμα των Δημοκρατικών στις ΗΠΑ, που έχει κάνει τις επεμβάσεις του...
 

Συνημμένα

  • S00307-20231066(1).png
    S00307-20231066(1).png
    443.1 KB · Προβολές: 873
Μπλουζα