Διασημοι/Celebrities

Stolis43

Member
...πολυ τοπικ σιγουρα στην σειρα που παιζει,φαινεται να ειναι αραιος χωρις να εχει χασει εδαφος σε hairline,και αυτο τον σωζει ακομη...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Thanos92

Active Member
Ναι αλλά ο τρόπος αραίωσης είναι σαν να έχει κάνει μ.μ μπροστά στην hairline με άκρως( ; ) φυσικό αποτέλεσμα και να χάνει έδαφος πίσω από τα μεταμοσχευμένα...κάτι τέτοιο...Εντωμεταξυ σε φωτογραφίσεις και άλλα βίντεο φαίνεται πολύ πυκνό το μαλλί...
 
Τελευταία επεξεργασία:

TIMWOLF

New Member
Eχεις παρει χαμπαρι ποσο τοππικ βαζει? θα παθεις πλακα
θα θελες...επειδη τυχαινει να να προσωπικος μου γνωστος μαθε οτι εκαμνε τρεις μεταμοσχευσεις ακρως επιτυχημενες και απλα βα φει μαλλια και γενια...αντε με ολους τους κομπλεξικους....φατε ματια ψαρια καραφλες...και ας φαω και μπαν..απλα αυτοι ξερουν που θα πανε και δεν διαβαζουν τις μαλακιες σας!!!!
 

tol

Well-Known Member
θα θελες...επειδη τυχαινει να να προσωπικος μου γνωστος μαθε οτι εκαμνε τρεις μεταμοσχευσεις ακρως επιτυχημενες και απλα βα φει μαλλια και γενια...αντε με ολους τους κομπλεξικους....φατε ματια ψαρια καραφλες...και ας φαω και μπαν..απλα αυτοι ξερουν που θα πανε και δεν διαβαζουν τις μαλακιες σας!!!!
Μαλλον ο κομπλεξικος εισαι εσυ, φιλε μου. Γραφεις το δευτερο μολις σχολιο μετα την εγγραφη σου και χαρακτηριζεις τα υπολοιπα μελη "κομπλεξικους μαλακες", επειδη εγραψαν οτι ο Μπουμπουρας βαζει τοπικ!!!
Σιγουρα θα εχεις ψυχολογικα προβληματα και ειπες να τα βγαλεις με την εγγραφη σου στο forum.

Ευγενεια και ηθος ειναι μαλλον αγνωστες λεξεις για σενα. Μακαρι να φας μπαν, οπως γραφεις. Δεν εχει αναγκη το forum αγενεστατους εξυπνακηδες σαν εσενα. Τα μπογαλακια σου και σε αλλη παραλια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Harris_G

Well-Known Member
θα θελες...επειδη τυχαινει να να προσωπικος μου γνωστος μαθε οτι εκαμνε τρεις μεταμοσχευσεις ακρως επιτυχημενες και απλα βα φει μαλλια και γενια...αντε με ολους τους κομπλεξικους....φατε ματια ψαρια καραφλες...και ας φαω και μπαν..απλα αυτοι ξερουν που θα πανε και δεν διαβαζουν τις μαλακιες σας!!!!
Βεεεεεβαιαα, ειναι πολυ διαβασμενοι οι διασημοι!Απο τους 10, οι 9 πηγαν στον guru του Κολωνακίου. Το φορουμ που προσπαθεις να μειωσεις (γιατι να το μειωσεις δε μπορεις) εχει σωσει απειρα κεφαλια. Οσον αφορα το ποιος ξερει και ποιος οχι, να σαι σιγουρος οτι αμα απο εδω μεσα κλασει ενα well-known member, 10 Μπαμπουρες θα βγουν.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
θα θελες...επειδη τυχαινει να να προσωπικος μου γνωστος μαθε οτι εκαμνε τρεις μεταμοσχευσεις ακρως επιτυχημενες και απλα βα φει μαλλια και γενια...αντε με ολους τους κομπλεξικους....φατε ματια ψαρια καραφλες...και ας φαω και μπαν..απλα αυτοι ξερουν που θα πανε και δεν διαβαζουν τις μαλακιες σας!!!!
Εντωμεταξυ έκανε λέει τρεις πετυχημένες μμ για να γίνε, αν ήταν όλες πετυχημένες δε θα έκανε τρεις. Εκτός αν έβαζε 500 graft την φορά.

Υσ. Πες του η καινούργια έχει πολύ γέλιο, χθες ειδικά παραλιγο να πιστέψω πως ο Τρύφωνας ήταν αντρουα.
 

TIMWOLF

New Member
Εντωμεταξυ έκανε λέει τρεις πετυχημένες μμ για να γίνε, αν ήταν όλες πετυχημένες δε θα έκανε τρεις. Εκτός αν έβαζε 500 graft την φορά.

Υσ. Πες του η καινούργια έχει πολύ γέλιο, χθες ειδικά παραλιγο να πιστέψω πως ο Τρύφωνας ήταν αντρουα.
δεν μιλησα για εσας προσωπικα οποτε μην θιγεστε...απλως επειδη διαβαζω χρονια αυτο το φορουμ καθε φορα που καποιος κανει κανει κατι πετυχημενο στο κεφαλι του ειτε ειναι διασημος ειτε ασημος καποιοι πεφτουν παντα να σχολιασουν αρνητικα....το σχολιο μου υπερβολικο ναι απλα στοχευει στο να σταματησει πια αυτη η αρνητικη προσεγγιση και η καχυποψια ...οσο για τις τρεις μεταμοσχευσεις ναι πραγματι εβαλε απο λιγα μοσχευματα σε καθε μεταμοσχευση και για την βιωσιμοτητα των μοσχευματων αλλα και για να μην κανει μπαμ η αλλαγη αλλα να γινει σταδιακα...οποτε ναι ηταν πετυχημενες πως να το κανουμε τωρα...απο κει και περα καλη συνεχεια ευχομαι και μην ορκιζεστε οτι ειμαι τοσο κακος ουτε τοσο κομπλεξικος...αλλωστε απο ενα σχολιο δεν κρινεται ενας ανθρωπος...ελπιζω!!!
 

nucky

Active Member
timwolf μιας και είναι γνωστός σου και δεν έχεις πρόβλημα να πεις οτι έκανε μεταμοσχεύσεις , δεν τον ρωτάς και σε ποιόν γιατρό τις έκανε;
 

tasos33

Well-Known Member
δεν μιλησα για εσας προσωπικα οποτε μην θιγεστε...απλως επειδη διαβαζω χρονια αυτο το φορουμ καθε φορα που καποιος κανει κανει κατι πετυχημενο στο κεφαλι του ειτε ειναι διασημος ειτε ασημος καποιοι πεφτουν παντα να σχολιασουν αρνητικα....το σχολιο μου υπερβολικο ναι απλα στοχευει στο να σταματησει πια αυτη η αρνητικη προσεγγιση και η καχυποψια ...οσο για τις τρεις μεταμοσχευσεις ναι πραγματι εβαλε απο λιγα μοσχευματα σε καθε μεταμοσχευση και για την βιωσιμοτητα των μοσχευματων αλλα και για να μην κανει μπαμ η αλλαγη αλλα να γινει σταδιακα...οποτε ναι ηταν πετυχημενες πως να το κανουμε τωρα...απο κει και περα καλη συνεχεια ευχομαι και μην ορκιζεστε οτι ειμαι τοσο κακος ουτε τοσο κομπλεξικος...αλλωστε απο ενα σχολιο δεν κρινεται ενας ανθρωπος...ελπιζω!!!
αν ο Σάββας έκανε τρεις η δεκατρεις μμ καλά έκανε, αν ειναι και ευχαριστημένος ακομα καλυτερα. Αν βαζει και τοππικ καλα κανει, οι μισοι εδω μεσα τοππικ βαζουμε ,αλλος λιγοτερο αλλος περισσοτερο.
οιανθρωποιης τηλεορασης ακομα και αν δεν εχουν θεμα βαζουν για να γραφουν καλυτερα στο γυαλι, οπως ο Γεωργιου που παιζει στις σειρες, αν και εκανε πετυχημενη μμ στο βεκρη στην hairline, παρολαυτα βαζει τοππικ μπροστα για να το τελειοποιησει ΚΑΙ καλα κανει.

Οσον αφορα τοΣαββα τωρα

Στο πρωτο βιντεο, στην αρχη σκυβει στην κουζινα και φαινεται το crown na εχει ενα κενο(ασημαντο δε)το δευτερο βιντο στο τελος περιπου που τον πιανει η καμερα σκυμενο δειχνει μαυρισμενο, θαυμα δεν εγινε παντως και τα βιντεο ειναι προσφατα.
 

Stolis43

Member
Το κενο στο crown του δευτερου βιντεο εξαφανιστηκε...
Anyway,οτι κανει ο ανθρωπος καλα κανει,να ειναι καλα να χαιρεται την οικογενεια του...
Στο φορουμ παντως παιζουν μακραν καλυτερα αποτελεσματα...
 

tol

Well-Known Member
απο κει και περα καλη συνεχεια ευχομαι και μην ορκιζεστε οτι ειμαι τοσο κακος ουτε τοσο κομπλεξικος...αλλωστε απο ενα σχολιο δεν κρινεται ενας ανθρωπος...ελπιζω!!!
Φιλε μου, αφου αλλαξες υφος και διαθεση προς το καλυτερο, να σου επισημανω κατι απο προσωπικη εμπειρια.

Εχω κανει τρεις μεταμοσχευσεις (συνολο περιπου 3000 grafts). Εδω και 1,5 χρονο κανω χρηση τοπικ. Το μαλλι δειχνει τοσο πυκνο, οσο και του Ρουβα. Επειδη αναφερθηκες σε γνωστους...κανείς, μα κανείς γνωστος/κολλητος, κανείς στενος συγγενης (αδερφια, ξαδερφια, γονεις, θειοι) δεν εχουν καταλαβει απολυτως τιποτα, δεν εχω ακουσει το παραμικρο υπονοουμενο/υποψια. Ακομη και απο αποσταση εκατοστων και υπο δυσκολες συνθηκες δεν μπορει να γινει αντιληπτο.

Αν καποιος διαθετει παντου στο κεφαλι μαλλια, εστω και με μετρια πυκνοτητα...αν δεν υπαρχουν γυμνες περιοχες...τοτε το τοπικ κανει θαυματα και, αν χρησιμοποιειται με μετρο, δεν μπορει κανενας να το αντιληφθει.

Επομενως, στο πρωτο εριστικο και αγενες σχολιο σου, οταν εγραψες οτι εισαι γνωστος του Μπουμπουρα, αυτο ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ. Αν εχει κανει ηδη τρεις μεταμοσχευσεις και εχει καμποσα μαλλια, τοτε βαζοντας τοπικ πιθανοτατα δεν μπορεις να το αντιληφθεις. Μην εισαι, λοιπον, απολυτος, αφου δε γνωριζεις πως λειτουργει το τοπικ και ποσο ειναι αντιληπτο στους αλλους.
 

tasos33

Well-Known Member
Φιλε μου, αφου αλλαξες υφος και διαθεση προς το καλυτερο, να σου επισημανω κατι απο προσωπικη εμπειρια.

Εχω κανει τρεις μεταμοσχευσεις (συνολο περιπου 3000 grafts). Εδω και 1,5 χρονο κανω χρηση τοπικ. Το μαλλι δειχνει τοσο πυκνο, οσο και του Ρουβα. Επειδη αναφερθηκες σε γνωστους...κανείς, μα κανείς γνωστος/κολλητος, κανείς στενος συγγενης (αδερφια, ξαδερφια, γονεις, θειοι) δεν εχουν καταλαβει απολυτως τιποτα, δεν εχω ακουσει το παραμικρο υπονοουμενο/υποψια. Ακομη και απο αποσταση εκατοστων και υπο δυσκολες συνθηκες δεν μπορει να γινει αντιληπτο.

Αν καποιος διαθετει παντου στο κεφαλι μαλλια, εστω και με μετρια πυκνοτητα...αν δεν υπαρχουν γυμνες περιοχες...τοτε το τοπικ κανει θαυματα και, αν χρησιμοποιειται με μετρο, δεν μπορει κανενας να το αντιληφθει.

Επομενως, στο πρωτο εριστικο και αγενες σχολιο σου, οταν εγραψες οτι εισαι γνωστος του Μπουμπουρα, αυτο ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ. Αν εχει κανει ηδη τρεις μεταμοσχευσεις και εχει καμποσα μαλλια, τοτε βαζοντας τοπικ πιθανοτατα δεν μπορεις να το αντιληφθεις. Μην εισαι, λοιπον, απολυτος, αφου δε γνωριζεις πως λειτουργει το τοπικ και ποσο ειναι αντιληπτο στους αλλους.
Τολ σε έναν από τους κολλητούς Μ είπα πριν ενα μήνα ότι βάζω τοππικ, 15 χρόνια κάθε μέρα με έβλεπε και δε το πίστευε
 
Μπλουζα