Διασημοι/Celebrities

Thanos92

Active Member
Ρε παιδιά, μπορεί να έχει απαντηθεί εδώ, αλλά ο Πάνος Μουζουράκης τι έχει κάνει στο μαλλί του ?? Αποκλείεται να είναι toppik, πρεπει να έκανε μμ ( ; )
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

makis25

Well-Known Member
ειναι παρεμβασεις που κανουν για ανασηκωσουν μερικα χιλιοστα το χαλαρωμενο προσωπο ωστε να εχουν την αισθηση πως ειναι νεοτεροι . Οπως εμεις βαζουμε 5 τριχες για να χουμε την αισθηση πως εχουμε 15 .
 

BillR

Member
ρε μάγκες με τον παρακάτω ξέρετε τι παίζει, τώρα τον ανακάλυψα σε κάτι εκπομπές στον otetv; Μυστήριο πολύ το μαλλί του. Περούκα; Ή παίζει με καμουφλάζ + τόπικ;
Και ενισχύει τη σκέψη μου ότι πολλές παλιότερες φώτο του φοράει καπέλο, τραγιάσκα, κουκούλα.
stoplehto_2.jpg
 

makis25

Well-Known Member
Γιώργος Χατζηπαύλου. Γνωμούλες;

Προβολή συνημμένου 22893
θα σου πω μια γνωμη , το κοντο κουρεμα με τη μηχανη μου αρεσει παραπανω . Αφυσικη hairline απο αποψη κλησης μοσχευματων , μοιαζει καθετη να στεκεται δε ξερω αν φταιει καποιο προιον η ειναι απλα κακη τοποθετηση . Dhi δε νομιζω να ειναι γιατι συνηθως στη dhi εχουν καλυτερη κληση τα μοσχευματα απο αυτο . Βεκρης επισης δε πολυνομιζω πως ειναι γιατι μου μοιαζει λιγο μυτερή για βεκρη αν και στο βεκρη ειναι πολυ συνηθισμενη αυτη η φορα τριχας μπροστα στη hairline . Γκουρας; . Με διπλασια πυκνοτητα θα φαινοταν πολυ καλυτερο . Αν ειναι στριπ τοτε θα ειναι γκουρας ή αναστασακης .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
θα σου πω μια γνωμη , το κοντο κουρεμα με τη μηχανη μου αρεσει παραπανω . Αφυσικη hairline απο αποψη κλησης μοσχευματων , μοιαζει καθετη να στεκεται δε ξερω αν φταιει καποιο προιον η ειναι απλα κακη τοποθετηση . Dhi δε νομιζω να ειναι γιατι συνηθως στη dhi εχουν καλυτερη κληση τα μοσχευματα απο αυτο . Βεκρης επισης δε πολυνομιζω πως ειναι γιατι μου μοιαζει λιγο μυτερή για βεκρη αν και στο βεκρη ειναι πολυ συνηθισμενη αυτη η φορα τριχας μπροστα στη hairline . Γκουρας; . Με διπλασια πυκνοτητα θα φαινοταν πολυ καλυτερο . Αν ειναι στριπ τοτε θα ειναι γκουρας ή αναστασακης .
Γκουρας θα ελεγα, μου θυμιζει πολυ την πρωτη του καπουτζιδη, Αναστασακης κανει φυσικές ,εδω κανει μπαμ οτι ειναι μμ.
 
  • Like
Reactions: tol

geobald

Member
Και μένα για Βέκρη ή Γκούρα μου κάνει. Μοσχευματα τοποθετημενα σε λαθος κλιση, συμμετρικό hairline χωρίς να είναι κυματοειδές ή πριονωτό.
 

makis25

Well-Known Member
H διαφορά ανάμεσα σε αυτό https://www.youtube.com/watch?v=8gz84Jzgj1Q&t=285s
και αυτό https://www.youtube.com/watch?v=RGSwk_JhkK4

είναι μόνο τοπικ η σχετικά προιόντα (και διαφορά στο φωτισμό;
πωπω δεν ηξερα πως ειχε χασει τοσο μαλλι ρε παιδι μου . Ε το πιθανοτερο ειναι αυτο που λες .
 

nucky

Active Member
το πρώτο βίντεο είναι γυρισμένο 9 ιουλίου 2019. το δεύτερο είναι μόλις τρεις μηνες μετα (αν υποθέσουμε οτι πρόλαβε να ανθίσει μια μεταμόσχευση) . Αυτό όμως το βίντεο https://www.youtube.com/watch?v=jtogebDmJEo είναι απο τελη μαρτίου του 19.
 

Thanos92

Active Member
Παιδιά με τον Σπύρο Χατζηαγγελάκη τι παίζει ? Αν δείτε στο βίντεο (πχ στο 2:44 ή 3:35 φαίνεται να αδειάζει πίσω από την hairline.
 
Μπλουζα