Διασημοι/Celebrities

FreeThinker

Well-Known Member
Στην παράθεση που έβαλα στο προηγούμενο μήνυμα μου βλέπεις τι γράφεις?
Όχι απλά δεν προχώρησε η αραίωση αλλά αλλά εξαφανίστηκε κιόλας.
Αλλά κατά την άποψη σου "φαινεται οτι εμεινε στο Norwood 3-4 και δεν προχωρησε παραπανω"
ok αφού κατάλαβες αυτό από το video που έβαλες πάω πάσο

Το λαθος σου ειναι οτι παιρνεις την κλιμακα norwood ως πανακεια. Εχει δικιο ο Utopia. Αν βγαλω μια φωτογραφια το προσωπο μου και με δεις απο μπροστα μπορει και να μην καταλαβεις οτι εχω θεμα με αραιωση. Αλλα πισω εχω μπιφτεκι norwood 4.

Την διαχυτη αραιωση δεν την βλεπεις? Η θες να δεις αποκλειστικα καραφλο σημειο για ναθεωρησεις οτι εχει θεμα? Η κλιμακα norwood δεν καλυπτει τη διαχυτη αραιωση.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

FreeThinker

Well-Known Member
Δεν είναι πάντα αντιπροσωπευτικά τα Norwood... Το 08 για Norwood 3,5 τον κάνω, βέβαια έχει άδεια Β Ζώνη... + ότι έχει και σπαστό μαλλί πράγμα που κολακεύει την κατάσταση... Στο βίντεο εμένα μου φαίνεται σαν διάχυτη σε όλη την Α και Β Ζώνη... Άντε βγάλε άκρη, κάθε μέρα και διαφορετικό Norwood ο McConaughey... Κι εγώ πιστεύω ότι φοράει πρόσθετο πάντως.

Ειναι δεδομενο οτι φοραει. Απλα δεν ξερω αν φοραει ολοκληρη περουκα ή ενα μονο κομματι.
 

mikegad

Well-Known Member
Άστο FreeThiker δεν πρόκειται να συνεννοηθούμε.
Έβαλες ένα βίντεο και μερικές παλιές φώτο και άρχισες τα σχόλια. Συγκρίνουμε λοιπόν την παλιά κατάσταση και την νέα βάση αυτών που έβαλες.

Εγώ βλέπω ένα ΑΛΛΟ κεφάλι παλιά σε σχέση με τώρα.
Πλέον θεωρώ πως είναι σε πολύ καλύτερη κατάσταση με κενά να έχουν κλείσει.
Όχι τρομερή πυκνότητα αλλά οι περισσότεροι εδώ μέσα θα θέλαμε να ήμασταν έτσι στην ηλικία του.

Εσύ όπως γράφεις κατάφερε να μείνει σταθερός και δεν προχώρησε παραπάνω.(μάλλον στο ύψος θα εννοείς).
Μετά λες για το πρόσθετο.
Οκ το δέχομαι γενικά φοράει πρόσθετο.Αλλά στο video που έβαλες θεωρείς πως η αλλαγή παλιά σε σχέση με τώρα ωφείλεται στο πρόσθετο? Δηλαδή πήγε και είπε βάλτε μου ένα πρόσθετα με ελαφριά διάχυτη (που λες και συ)?
 

Serifis

Active Member
Δεν πιστεύω με την καμία πως θα είναι έτσι το μαλλί του χωρίς πρόσθετο. Σιγά μην έβγαλε έτσι ο Μακόναχις την καράφλα του φάτσα κάρτα, έχει κάνει συμβόλαιο με τον καραφλοδιάολο. Δηλαδή το κεφάλι του είναι καλύτερα τόσα χρόνια μετά την γνωστη mugshot, δεν παίζει. Σίγουρα έχει πληρώσει κάποιον κουρέα να του βάλει τις μπογιες του Jamie Foxx και του Lebron.
 

mikegad

Well-Known Member
το να έχει βάλει τοπικ μπογιά ή δεν ξέρω και γω τι άλλο το καταλαβαίνω και το δέχομαι ,αλλά να έβαλε πρόσθετο με διάχυτη πρώτη φορά το ακούω
 

FreeThinker

Well-Known Member
Άστο FreeThiker δεν πρόκειται να συνεννοηθούμε.
Έβαλες ένα βίντεο και μερικές παλιές φώτο και άρχισες τα σχόλια. Συγκρίνουμε λοιπόν την παλιά κατάσταση και την νέα βάση αυτών που έβαλες.

Εγώ βλέπω ένα ΑΛΛΟ κεφάλι παλιά σε σχέση με τώρα.
Πλέον θεωρώ πως είναι σε πολύ καλύτερη κατάσταση με κενά να έχουν κλείσει.
Όχι τρομερή πυκνότητα αλλά οι περισσότεροι εδώ μέσα θα θέλαμε να ήμασταν έτσι στην ηλικία του.

Εσύ όπως γράφεις κατάφερε να μείνει σταθερός και δεν προχώρησε παραπάνω.(μάλλον στο ύψος θα εννοείς).
Μετά λες για το πρόσθετο.
Οκ το δέχομαι γενικά φοράει πρόσθετο.Αλλά στο video που έβαλες θεωρείς πως η αλλαγή παλιά σε σχέση με τώρα ωφείλεται στο πρόσθετο? Δηλαδή πήγε και είπε βάλτε μου ένα πρόσθετα με ελαφριά διάχυτη (που λες και συ)?

Mike, απο το βιντεο που εβαλα τι ακριβως βλεπεις και βγαζεις το συμπερασμα οτι ειναι τοσο καλα? Φαινεται μονο σε ενα μικρο στιγμιοτυπο μεχρι τη β ζωνη το μαλλι του και φαινεται αραιο. Χωρις φωτισμο, χωρις τιποτα. Απο τα ελαχιστα που φαινονται, φαινεται μια αραιωση. Ο τυπος εχει την καμερα χαμηλα και φαινεται μεχρι τη hairline το μαλλι του, και αυτη φαινεται να εχει θεμα. Αυτο λεω. Τη φωτογραφια του 2008 την εβαλα σε αντιδιαστολη με μια φωτογραφια του 2006 που ποσταρε καποιος που τον δειχνει με φουλ μαλλι. Σ αυτην φαινεται ολο το κεφαλι του και φαινεται οτι εχει ενα κενο στη β ζωνη.

Εδω ναι, δε φαινεται να εχει κανενα απολυτως θεμα.


Σ αυτο που εβαλα ομως πριν και ξαναβαζω, φαινεται οτι εχει, χωρις να βλεπουμε ολο το κεφαλι του. Μονο απο τη hairline που ειναι γ@μημενη.


2 μηνες διαφορα εχουν τα βιντεο, και τα 2 του 2015. Μα μονο απο το video still φαινεται οτι εχει θεμα, χωρις να παιξεις καν το βιντεο βλεπεις αραιωση.
 

mikegad

Well-Known Member
Ρε συ freethinker λεω πως ειναι καλυτερα στο βιντεο σε σχεση με αυτο που φαινεται στην φωτογραφια.
Βαλε το βιντεο στο 0:13 και συγκρινε με την φωτο.
Μιλαμε για αλλο κεφαλι
Ουτε τεζα μαλλι λεω πως εχει ,ουτε ξερω τι γινεται στο κροουν του ,αλλα ουτε πιστευω πως φοραει προσθετο με διαχυτη
 

Utopia

Active Member
Απλά τα πράγματα... Έχει θέμα στην Α και Β ζώνη, το Crown άθικτο και φοράει κομμάτι πρόσθετου για να καλύψει την Α και Β ζώνη... Όταν βάζεις πρόσθετο την περιοχή που έχει αραίωση την ξυρίζουνε, τι σας φαίνεται περίεργο; Γι'αυτό τα έχει και buzzcut πολλές φορές. Το μαλλί του στο πρώτο βίντεο είναι σαν 10χρονου... έλεος!o_O Με κανένα concealer δεν πετυχαίνεις τέτοιο μαλλί σε τέτοια αραίωση... ;) Στο δεύτερο βίντεο το hairline του είναι λες και τον έχουν φάει οι σφήκες, τι Toppik να βάλεις εκεί...; Ουσιαστικά το πραγματικό του μαλλί είναι όπως στην εικόνα του 08. Βέβαια θα μπορούσε να κάνει μεταμόσχευση και να καλύψει τις ζώνες αυτές, δεν θεωρείται μεγάλο Norwood αυτό + ότι δεν έχει θέμα στο Crown.
 

FreeThinker

Well-Known Member
Ουτε τεζα μαλλι λεω πως εχει ,ουτε ξερω τι γινεται στο κροουν του ,αλλα ουτε πιστευω πως φοραει προσθετο με διαχυτη

αν δεις στην προηγουμενη σελιδα γραφω ''ο μαθιος χωρις το προσθετο'' και ποσταρω το βιντεο. δεν ξερω απο που εβγαλες το συμπερασμα οτι ισχυριζομαι οτι φοραει προσθετο με διαχυτη.

Στο 0:13 δε φαινεται το θεμα, στο 0:32 ομως φαινεται. Μα ειναι δυνατον να ειναι καλυτερα? Η λογικη λεει οτι θα χει χειροτερευσει 7 χρονια μετα και ειδικα οταν ενα μεγαλο μερος της ζωης του φοραει περουκα σιγουρα δε βοηθαει την κατασταση.

Πιστευω οτι μπορει να χρησιμοποιει βαφες ακομα και σ αυτο το βιντεο οπως ειπε και ο Σεριφης.

Και για το crown του εγω δεν παιρνω και ορκο οτι δεν εχει θεμα αλλα anyway... Αβυσσος το μαλλι του Μακοναχι.

Συμφωνουμε ολοι πιστευω παντως, οτι ΕΧΕΙ αραιωση, και οτι φοραει περουκες.
 

FreeThinker

Well-Known Member
B_.jpg

Απο αυτη τη φωτο και μονο αμφιβαλλω να φοραει προσθετο. Concealer κλπ ναι αφου εχει καραφλιτσα αλλα μικρη. Ακουγονται διαφορα για αυτον αλλα πιστευω οτι δε στεκουν, σε αντιθεση με τον Μαθιο ;)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

zaxosdogkanos

Active Member
καλα ολο το cast της justice league εχει θεματακια με τα μαλλια.εχω περασει αρκετες φορες τον σουπερμαν που εχει θεμα σε hairline.κατα τη διαρκεια της ταινιας μου ειχε κανει τεραστια εντυπωση.ο affleck ειχε μαλλι μοκετα στο batman vs superman.

δειτε για αλλη μια φορα εδω

https://www.google.gr/search?biw=16...0....0...1c.1.64.img..2.4.400...0.Kv-cA19z-7c
 

billaros

Active Member
παιδια νομιζω οτι υπερβαλλετε λιγο με τον μαθιο.απλα ο ανθρωπος εχει πετυχει μια καλη μ.μ. και δεν του προχωρησε η αριαωση.τωρα οσον αφορα το βιντεο που βαλατε δεν δειχνει τετοια αραιωση διαχυτη κιολας ωστε οταν εχει πιο μακρυ μαλλι να δειχνει χαμηλη πυκνοτητα.οπως φαινεται και στο βιντεο ειναι το μαλλι του.ουτε καμια τουμπανο πυκνοτητα ουτε χαλια.ουτε θεωρω οτι φοραει περουκινι κλπ/.ο μπεν αφλεκ ναι φαινεται στο μπατμαν οτι ειναι τελειως ψευτικο το μαλλι του.απλα αν δεν ειναι και του μαθιου μια καλη μ.μ. τοτε πιανου εινμαι ρε παιδια??πειτε μου εναν διασημο με καλη μ.μ. χωρις τοπικ και προσθετα που σας αρεσει η πυκνοτητα του.και του τομ χανκς την θεωρω καλη
 

gang

Member
το τι θα λέω δικό μου θέμα.αν είναι πολλά η όχι πάλι δικό μου θέμα και όχι δικό σου.inbox μπορώ να λέω ότι θέλω και να απαντώ όπως μου μιλάνε.δημόσια όμως δεν έχω βρίσει ποτέ και δεν θα το κανω.. τελειώνει εδώ η κουβέντα και δεν θέλω να μου απευθυνεσαι, όπως άλλωστε κάνω και εγώ gang.
Ινμποξ μπορείς οτι θες το ξέρουμε μεχρι εκει εισαι... Μάγκες του πληκτρολογίου σαν εςενα δόξα το θεό έχουμε γνωρίσει πολλούς... Μεγαλύτερο κωλοτουμπα απο σενα δεν παίζει να έχει το φόρουμ
 

FreeThinker

Well-Known Member
παιδια νομιζω οτι υπερβαλλετε λιγο με τον μαθιο.απλα ο ανθρωπος εχει πετυχει μια καλη μ.μ. και δεν του προχωρησε η αριαωση.τωρα οσον αφορα το βιντεο που βαλατε δεν δειχνει τετοια αραιωση διαχυτη κιολας ωστε οταν εχει πιο μακρυ μαλλι να δειχνει χαμηλη πυκνοτητα.οπως φαινεται και στο βιντεο ειναι το μαλλι του.ουτε καμια τουμπανο πυκνοτητα ουτε χαλια.ουτε θεωρω οτι φοραει περουκινι κλπ/.ο μπεν αφλεκ ναι φαινεται στο μπατμαν οτι ειναι τελειως ψευτικο το μαλλι του.απλα αν δεν ειναι και του μαθιου μια καλη μ.μ. τοτε πιανου εινμαι ρε παιδια??πειτε μου εναν διασημο με καλη μ.μ. χωρις τοπικ και προσθετα που σας αρεσει η πυκνοτητα του.και του τομ χανκς την θεωρω καλη


Ο Μακοναχι στον Λετερμαν καπου στο 2000 ισχυριζεται οτι εβγαλε μαλλια με το regenix. Οπως βλεπεις εχεις φουλ μαλλι. Δες μετα παλι τη φωτογραφια του 2008. Οταν εγω βλεπω καποιον να χανει/φυτρωνει/ξαναχανει/ξαναφυτρωνει μαλλι δεν λεω οτι εχει κανει μεταμοσχευση αλλα οτι μαλλον φοραει προσθετο ( ή concealer)
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
O Μακοναχι καραφλιασε οταν ακουσε την πρωτη του χρηματικη αμοιβη εκατομμυριων δολλαριων και ξανα εβγαλε μαλλι οταν ακουσε την δευτερη χρηματικη αμοιβη εκατομμυριων...λογικο ειναι μια να καραφλιαζει μια να βγαζει μαλλια απο μονος του...δεν ξερει πως να αντιδρασει ο οργανισμος του απο την χαρα και απο τα μ@νια μου μαμαει....
 
Μπλουζα