Διασημοι/Celebrities

tasos33

Well-Known Member
και που ξερεις αν ο ρουνει τηρουσε της οδηγιες κατα γραμμα.
Αυτος απο τις πρωτες βδομαδες ισως εδινε κεφαλιες και να τα καταστρεψε η επιπονη γυμναστικη η αλλα χιλια δυο που κανουν..
ετσι ακριβως δεν ξερουμε τιποτα,ουτε καν ποσα εβαλε για να εχουμε μια ταξη μεγεθους, το μονο που γνωριζουμε ειναι οτι εχει κανει μμ, η πιθανοτητα αποτυχιας σε μια μμ ειναι παντα πιθανη και δε μπορεις να την αποκλεισεις ακομα κ αν πας στον καλυτερο γιατρο του κοσμου, απλα εκει ελαχιστοποιεις το ενδεχομενο αυτο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giodion

Member
Εχει κανει 2 μεταμοσχευσεις παρακαλω και οχι μια. Πραγμα που σημαινει οτι και αυτος το κυνηγησε το θεμα. Και σας λεω και το αλλο για τον Κοντε που αναφερθηκε ή για τον Κλοπ. Που ξερουμε οτι και αυτοι δεν το φουλαρουν στο τοπικ?
 

gang

Member
ο παιχτης που ενδιαφερεται η αεκ ο φλετσερ εχει κανει στον ιδιο γιατρο με αρκετα καλα αποτελεσματα
 

nine

Active Member
Δεν μπορουμε να γνωρ
και που ξερεις αν ο ρουνει τηρουσε της οδηγιες κατα γραμμα.
Αυτος απο τις πρωτες βδομαδες ισως εδινε κεφαλιες και να τα καταστρεψε η επιπονη γυμναστικη η αλλα χιλια δυο που κανουν..

ακριβως αυτο μετα την επεμβαση δεν ξερουμε τι εκανε.
ποσο μαλλον αν ακολουθησε θεραπεια με φινα για να κρατησει οτι μπορει.
αν και νομιζω απαγορευετε στους αθλητες η χρηση φινας.
 

tasos33

Well-Known Member
Εχει κανει 2 μεταμοσχευσεις παρακαλω και οχι μια. Πραγμα που σημαινει οτι και αυτος το κυνηγησε το θεμα. Και σας λεω και το αλλο για τον Κοντε που αναφερθηκε ή για τον Κλοπ. Που ξερουμε οτι και αυτοι δεν το φουλαρουν στο τοπικ?
Ασ εχει κανει και δυο δεν λεει κατι, εαν το αποτελεσμα που επιδιωκε ηταν σε συναρτηση με τα μαμαμ μαλλια απο την στιγμη που αυτα θα επεφταν θα γυρνουδε στα ιδια,Οι έμπειροι κ μακροχρονιοι χρήστες τοππικ μπορούμε να καταλάβουμε ποιος βάζει κ ποιος όχι,είναι εκπαιδευμένο το μάτι, εμένα πχ αν Μου βάλεις δέκα και φορά ο ένας θα στον βρω κατευθείαν,άστο μην την ψαχνεις
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ασ εχει κανει και δυο δεν λεει κατι, εαν το αποτελεσμα που επιδιωκε ηταν σε συναρτηση με τα μαμαμ μαλλια απο την στιγμη που αυτα θα επεφταν θα γυρνουδε στα ιδια,Οι έμπειροι κ μακροχρονιοι χρήστες τοππικ μπορούμε να καταλάβουμε ποιος βάζει κ ποιος όχι,είναι εκπαιδευμένο το μάτι, εμένα πχ αν Μου βάλεις δέκα και φορά ο ένας θα στον βρω κατευθείαν,άστο μην την ψαχνεις

τοππικιστι μου εσυ!!!
 

nucky

Active Member
Κατάφερα να δω ολόκληρο παιχνίδι και έχω ενα να δηλώσω. Ο κοντε μόνο με μεταμόσχευση δεν μπορεί να δίνει αυτο το αποτελεσμα. Μπορεί να έχω επηρεαστεί και πο τη φόλα Ρούνει αλλα και εκεί μέσα έπεσα.
 

mikegad

Well-Known Member
Σιγα την διαφορα
HAIR-main_2754328a.jpg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kal

Member
ο κοντε καπου εχει και βιντεο κ με βρεγμενο μαλλι και ειναι μοκετα, εντυπωσιακο αποτελεσμα
 

giannis1991

Well-Known Member
Ενας αλλο που γνωμη μου ειναι οτι εχει κανει μεταμοσχευση και σιγουρα φοραει dermmatch ειναι ο αρσενιου...δειτε εδω και συγκρινετε με αλλες φορες που τον εχετε δει μεπιο αραιη hairline...
 

Συνημμένα

  • Resizer.jpg
    Resizer.jpg
    86.4 KB · Προβολές: 501
  • 11024135_788791514546915_1797203162_n.jpg
    11024135_788791514546915_1797203162_n.jpg
    61.8 KB · Προβολές: 511
  • arseniou1_h_630_450.jpg
    arseniou1_h_630_450.jpg
    30.5 KB · Προβολές: 545

tasos33

Well-Known Member
Φουλ στο τοππικ είναι ο μικρός και κανει καραμπαμ,όταν εχεις μεγάλη αραίωση για να μη σε παίρνουν χαμπαρι πρέπει να το κανεις επιστήμη,αλλιως κλαφτα
 

Serifis

Active Member
Το μεγαλύτερο λάθος με το τόπικ που κάνουν πολλοί, είναι που τιγκάρουν την hairline. Έχουν μια hairline που φαίνεται ζωγραφισμένη και απο πίσω μικρό όγκο μαλλιού που δεν τη δικαιολογεί.
 
Μπλουζα