Διασημοι/Celebrities

mimis giova

Active Member
ναι εβαλε καπελο ο πουστης..αλλα μετα το εβγαλε καπια στιγμη..τι σκατα εχει κανει ο μαγκας..τετια μμ μονο σε ονειρο..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kal

Member
Αυτα ειναι φιλε..Οταν μοιραζει γονιδια ο θεος..


Αυτα ειναι φιλε..Οταν μοιραζει γονιδια ο θεος..
 

Συνημμένα

  • brad-pitt-1.jpg
    brad-pitt-1.jpg
    130.2 KB · Προβολές: 863

kamounias

Member
Μάγκες σήμερα έμαθα απο δικό μου άτομο ότι ο καπουτζιδης φοραει πρόσθετο


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Ρε παιδια μου φαινεται οτι κ ο Γιωργακης ο Ππαπανδρεου εχει αραιωσει λιγο. αν κ καλα κρατει η μεταμοσχευση που εκανε στον Γκουρ@@@@@@ χαχαχα.
 

Samba

Member
Παιδιά ξέρω ότι δεν είναι επι του θέματος αλλά επειδή ένας φίλος είπε πιο πάνω πως κρατιέται ο Λιανός τα τελευταία χρόνια, το έχω απορία καιρό τώρα. Η φαλάκρα η το αραίωμα αν ξεκινήσει υπάρχει περίπτωση να φτάσει μέχρι ενος σημείου και μετά να σταματήσει? Δηλαδή κάποιος να χάσει λίγο έδαφος στους κρόταφους ή στο πίσω μέρος και μετά να σταματήσει για πάντα ή απλά σε μερικούς μετά απο ένα σημείο πάει πολύ αργά και για αυτό φαίνεται πως δεν χάνει όπως πχ ο Λιανός. Επειδή αυτό το έχω δει και σε άλλους πχ. ενώ πριν 5 χρόνια ήτανε πολύ αραιοί και έλεγες ''αυτός θα τα χάσει όλα σύντομα'' παρ' όλα αυτά σήμερα είναι ακριβώς στην ίδια κατάσταση.
 

tropheus

Well-Known Member
Samba είπε:
Η φαλάκρα η το αραίωμα αν ξεκινήσει υπάρχει περίπτωση να φτάσει μέχρι ενος σημείου και μετά να σταματήσει?

Ναι υπάρχει περίπτωση...
Ο πατέρας μου έφτασε NW3 στα 45 του και τώρα που είναι 82 έχει ακριβώς την ίδια εικόνα.
 

Smart

New Member
Και ο πατερας μου τα ιδια.nw 2 στα 45 και εχει μεινει ετσι μεχρι τα 60.απλα με τα χρονια το υπολοιπο μαλλι εχει χασει σε πυκνοτητα.το θεωρω και λογικο λογο ηλικιας να χανεις καποιες τριχες με τα χρονια.κανεις δεν εχει την πυκνοτητα σε ολο το κεφαλι οπως ειχε στα νιατα του ακομα και αν δεν κανει μπιφτεκι η κροταφους.εκτος απ τον μπεζο και το χατζηνικολαου,χαχα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Samba

Member
Είδα πρόσφατα τον Καναβάρο σε διαφήμηση για πατατάκια με τον Μέσι και είχε αφήσει μαλλιά. Καλά μιλάμε ο τύπος είναι τούμπανο καλύτερος και απο Πίρλο. Εννοείται πως δεν είχε ποτέ θέμα τριχόπτωσης αλλά όταν τον βλέπεις μια ζωή με ξυρισμένο κεφάλι (οι νεότεροι τον θυμούμαστε με ξυρισμένο ασχετος αν στις αρχές που έπαιζε τα άφηνε μακριά) σου έρχεται κάπως.

Πάντως μπαίνει και αυτός στην κατηγορία που ακόμη και γουλί να τα έχει δείχνει μια χαρά. Σε μερικούς ταιριάζει και πιο πολύ πως να το κάνουμε τώρα.
 

petrospap

Active Member
Οποίος είδε τελικό τσου λου χτες και προσεξε τον bale είναι χαλαρα nw 2.5 και έχει αρχίσει και λίγο στο crown
 

mimis giova

Active Member
τι ειναι???καλο!!norwood 2.5??δεν εισαι καλα μαλλον..


τι ειναι??χαχαχα..εχεις τρελαθει ρε φιλακι??
 

petrospap

Active Member
http://i1.ytimg.com/vi/DaOUrGHOZ0w/0.jpg

http://i1.ytimg.com/vi/Uldxo8fmkCs/0.jpg

Και αυτές είναι πιο παλιές..χτες ήταν χειρότερα και είχε κάνει και combover
 

Smart

New Member
Παντως ο Μπειλ εχτες εκανε μπαμ οτι εχει αρχισει και εχει θεμα στο crown. τελικα ολοι το ιδιο κολλημα εχουμε.να κοιταμε τα μαλλια των αλλων.
 

kal

Member
εγω μονο στο κροουν ειδα ψιλοαραιωση..Κατα τ αλλα απο ποιοτητα μαλλιου μια χαρα φαινονταν χτες.

http://www.youtube.com/watch?v=dKfTezEn5H0
αν βαλετε στο 0 40 φαινεται η αραιωση στο κροουν που τελικα δεν ειναι κ μικρη..
 
Μπλουζα