Διασημοι/Celebrities

kal

Member
Να ρωτησω απο την εγχωρια μουσικη σκηνη,ο βουρλιωτης δεν ειχε κανει μεταμοσχευση..Ρωταω γτ βλεποντας παλια βιντεο τα ξυριζε και λεγε οτι ειχε προβλημα και μετα ως δια μαγειας το μαλλι εγινε μοκετα..Τι παιζει μ αυτον?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Μερικες αποτυχημενες μμ στην b**** k**** και 1 container τοπικ.

kal είπε:
Να ρωτησω απο την εγχωρια μουσικη σκηνη,ο βουρλιωτης δεν ειχε κανει μεταμοσχευση..Ρωταω γτ βλεποντας παλια βιντεο τα ξυριζε και λεγε οτι ειχε προβλημα και μετα ως δια μαγειας το μαλλι εγινε μοκετα..Τι παιζει μ αυτον?
 

xk

Active Member
η κατηφόρα συνεχίζεται...θέλω να δω πότε θα ο πάρει απόφαση ή να το ξυρίσει ή να κάνει μεταμόσχα,έτσι όπως παει θα κάνει comb over




spanoulis.jpg
 

Samba

Member
Παιδιά είδα τον φίλο μας τον Μάθιου εχθές σε ένα ιταλικό show ζωντανά στην τηλεόραση. Αρχικά να πω ότι τα μαλλιά του φαινόντουσαν διαφορετικά απ' ότι στα Όσκαρ και αυτά μάλλον επειδή τα κούρεψε μιας και φαινόντουσαν πιο κοντά. Επίσης αποκλείω το γεγονός να φοράει πρόσθετα. Είναι κάτι που μπορεί να φανεί απο την hairline αλλά σαν γενική εικόνα το μαλλί του είναι σε πολύ καλή κατάσταση ΩΣΤΟΣΟ το μαλλί του δεν ήταν σε καμία περίπτωση τόσο πυκνωμένο όσο τα Όσκαρ.

Επίσης έψαξα λίγα πράγματα για τον Κόντε. Σύμφωνα με τους Ιταλούς ο Κόντε έκανε 2 μεταμοσχεύσης στην Φερράρα (Ιταλία) στον γιατρό που έκανε και ο Μπερλουσκόνη τα μαλλιά του. Ο Κόντε πριν χρόνια όντως παραδέχτηκε ότι έκανε μμ σε έκεινον τον γιατρό και είπε πολύ καλά λόγια αλλά δεν είπε τον άριθμο μμ που έκανε. Το θέμα είναι άλλο. Το αποτέλεσμα που βλέπουμε σήμερα κατα πάσα πιθανότητα δεν είναι αποτέλεσμα του Ιταλού γιατρού αλλά απο ένα ινστιτούτο στον Καναδά. Νομίζω ένας φίλος έγραψε την ονομάσια σε παλιότερες σελίδες. Ο ίδιος ο Κόντε δεν λέει τι συμβαίνει τώρα τελευταία με τα μαλλία του αλλά σε ερώτηση δημοσιαγραφού για το αν τα μαλλιά του είναι περούκα ή προιόν μμ ο ίδιος είπε ότι δεν φοράει τίποτα πάνω στο κεφάλι του και ότι με 10.000 δολάρια τα πάντα γίνεται όσον
αφορά τις τρίχες. Παρόλα αυτά υπάρχουν ακόμα Ιταλοί δημοσιογράφοι που αφήνουν να εννοηθεί ότι φοράει περούκα. Εγώ δεν το πιστεύω με την καμμιά αυτό. Πάντως το αποτέλεσμα του Κόντε δείχνει ότι σήμερα μπορούνε να γίνονται θαύματα με τα μαλλιά. Τι μαλλί έχει ο άτιμος....ούτε γυναίκα με αλογότριχα να ήτανε.....
 

krhtikos21

Member
φιλε για τον μακοναχι είμαι 100% σίγουρος οτί φοράει πρόσθετο και κατά 90% για τον κοντέ γτ έχω καιρό να τον δώ.γενικότερα να δείτε live πρώτα μία πολύ καλή μμ και ένα πολύ καλό πρόσθετο.όσο τέλεια να ναι μια μμ ,αυτό που χει ο μακόναχι εδώ και 15ετία δεν το σώζει ο θεός ο ίδιος :p. τα πρόσθετα που φοράνε αυτοί είναι τέλεια και τα αλλάζουνε άμεσα.ίσως από πολύ κοντά να δεις την διαφορά αλλά απο φωτος και βιντεο δεν βλεπεις αν ο άλλος φοράει τοπικ ή πρόσθετο ή έχει αραίωση που να ανταποκρινεται στην πραγματικότητα. πχ στο καπτεν φιλιπς ειναι καραμπαμ οτι έχει κάνει μμ ο άλλος μου συγκρινεις αυτό με την πυκνότητα κοντε η μακοναχι? ουτε καν :p
 

Samba

Member
Θα σο πω το εξης. Ο Μάθιου παροτι τα μαλλιά του είναι σε καλή κατάσταση για το πρόβλημα που έχει αν παρατηρήσεις το κεφάλι του και τα μαλλιά του θα καταλάβεις ότι κάτι δεν πάει καλά. Καταρχην δεν έχει δυνατή τρίχα και κατα δεύτερον δεν έχει μεγάλη πυκνότητα. Άμα ήθελε να βάλει πρόσθετο λες να μην έπαιρνε το καλύτερο που υπάρχει στον κόσμο με τα λεφτά που έχει? Γιατί να διάλεγε ένα που δεν θα φαινόνταν τόσο καλό? Ο Μάθιου δεν έχει πυκνότητα παίδες έχει απλώς μακρύ μαλλι και αδύναμο.

Όσο για τον Κόντε επειδή είμαι Ιταλία τον βλέπω κάθε εβδομάδα (όχι απο κοντά βέβαια) αλλά τον έχω δει στην παραλία, με βροχή, με άνεμο, ιδρωμένο και άλλα 100 πράγματα μαζί και ακόμα πιστέυω ότι δεν φοράει πρόσθετο. Πρέπει να παραδεχτούμε απλώς ότι ο Κόντε έχει ψαχτεί πολύ με το θέμα των μαλλιων τα τελευταία 10 χρόνια και προφανώς έχει βρει του καλύτερους γιατρούς/μύγματα θεραπίες κλπ.

Κάτι άλλο πάλι με άτομο της Γιούβε. Είδα μια συνέντευξη του Μπουφόν πριν 10 χρόνια. Μάγκες καμμία σχέση το μαλλί του με το σήμερα. Ότι έκανε στον ίδιο γιατρό με τον Κόντε πρέπει να έκανε και αυτός. Έτσι μου έρχεται να πάω Τορίνο και να τους ρωτήσω στα ίσια. Χωρίς πλάκα σκέφτομαι να το κάνω.

Είδα και τον Σάλπι τις τελευταίες μέρες έχει γίνει πολύ καλό το μαλλί του σε σχέση με το παρελθόν. Κάτι άκουσα ότι έκανε μμ στην Γερμανία...
 

Serifis

Active Member
Φίλε Samba σόρυ αλλά δεν γίνεται να μην σχολιάσω τον Μπουφόν που ανέφερες. Πραγματικά; Πρόβλημα ο Μπουφόν; Μην τρελαθούμε ρε παιδιά, μην ψάχνουμε και τα προφανή. Ο τύπος έχει από τις πιο τούμπανες hairline που έχω δει..Όσο για τον Μακόναχι θα το ξαναπώ. Μας τρολάρει κανονικά. Φοράει εκεί τα πρόσθετά του και τέλος. Όποιος έχει δει καμιά 5αριά ταινίες του το καταλαβαίνει. Επίσης, αυτό που λές για το πρόσθετο, ότι δεν είναι πολύ πυκνό κλπ. Αυτό είναι το νόημα, το πρόσθετο να είναι και λίγο ρεαλιστικό. Έχει φτάσει και σε μια ηλικία, τι θα κάνει, τα ρεζιλίκια του Σταλόνε; Όσο για τον Κόντε; Ναι έχει κάνει μμ απλά τον βοηθάει το κούρεμά του και φαίνεται καλύτερο το αποτέλεσμα.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Serifis είπε:
Φίλε Samba σόρυ αλλά δεν γίνεται να μην σχολιάσω τον Μπουφόν που ανέφερες. Πραγματικά; Πρόβλημα ο Μπουφόν; Μην τρελαθούμε ρε παιδιά, μην ψάχνουμε και τα προφανή. Ο τύπος έχει από τις πιο τούμπανες hairline που έχω δει..Όσο για τον Μακόναχι θα το ξαναπώ. Μας τρολάρει κανονικά. Φοράει εκεί τα πρόσθετά του και τέλος. Όποιος έχει δει καμιά 5αριά ταινίες του το καταλαβαίνει. Επίσης, αυτό που λές για το πρόσθετο, ότι δεν είναι πολύ πυκνό κλπ. Αυτό είναι το νόημα, το πρόσθετο να είναι και λίγο ρεαλιστικό. Έχει φτάσει και σε μια ηλικία, τι θα κάνει, τα ρεζιλίκια του Σταλόνε; Όσο για τον Κόντε; Ναι έχει κάνει μμ απλά τον βοηθάει το κούρεμά του και φαίνεται καλύτερο το αποτέλεσμα.

για τον σταλονε τωρα που το ανεφερες καπου τον ειδα στην τηλεοραση σε μια παλια ταινεια με ανοιχτους κροταφους και τωρα εγινε εφηβος :21m:
 

Samba

Member
Serifis είπε:
Φίλε Samba σόρυ αλλά δεν γίνεται να μην σχολιάσω τον Μπουφόν που ανέφερες. Πραγματικά; Πρόβλημα ο Μπουφόν; Μην τρελαθούμε ρε παιδιά, μην ψάχνουμε και τα προφανή. Ο τύπος έχει από τις πιο τούμπανες hairline που έχω δει..Όσο για τον Μακόναχι θα το ξαναπώ. Μας τρολάρει κανονικά. Φοράει εκεί τα πρόσθετά του και τέλος. Όποιος έχει δει καμιά 5αριά ταινίες του το καταλαβαίνει. Επίσης, αυτό που λές για το πρόσθετο, ότι δεν είναι πολύ πυκνό κλπ. Αυτό είναι το νόημα, το πρόσθετο να είναι και λίγο ρεαλιστικό. Έχει φτάσει και σε μια ηλικία, τι θα κάνει, τα ρεζιλίκια του Σταλόνε; Όσο για τον Κόντε; Ναι έχει κάνει μμ απλά τον βοηθάει το κούρεμά του και φαίνεται καλύτερο το αποτέλεσμα.

Kαο εγώ φίλε την άποψη που έχεις και εσύ είχα πριν δω την συνέντευξη που ανέφερα η οποία έγινε στο ντεμπούτε του Μπουφόν 15+ χρόνια πριν δηλαδή. Σε εκείνη την συνέντευξη είχε το μαλλί του κοντό κουρεμένο και η τρίχα του αλλά και η πυκνότητα του δεν έχει καμμία σχέση με αυτό που είναι σήμερα. Σήμερα είναι τούμπανο όπως είπες. Φουλ πυκνότητα και χοντρή τρίχα. Δεν ξέρω αν έχει ΑΑ αλλά σε εκείνη την συνέντευξη σίηουρα όποιος την δει θα δει τεράστια διαφορά με το σήμερα. Εκτός και αν όσο μεγαλώνει πυκνώνει το μαλλί του και αλλάζει η ποιότητα τρίχας του. Μετά πάω πάσο.....
 

George3V

Member
Ο Κόντε είχε προχωρημένη αραίωση.Αποκλείεται το αποτέλεσμα του ναι είναι ΜΟΝΟ μεταμόσχευση.Όσο επιτυχημένη και να ειναι μια μεταμόσχευση σε Νοργουντ όπως αυτό του Κόντε δε μπορεί να δίνει τέτοια πυκνότητα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Serifis

Active Member
Είχα τις υποψίες μου για τον Ίκερ, αλλά τώρα δεν έχω.
http://www.realmadrid.jp/news/wordpress/wp-content/uploads/2011/06/113.gif
 

best1210

Member
http://2.bp.blogspot.com/-b0cFWGHa-b8/UYbWzIL4snI/AAAAAAABvnc/DoIwWfCmBuI/s400/1.gif

http://www.sportlive.co.za/incoming/2012/05/03/antonio-conte.jpg/ALTERNATES/crop_630x400/Antonio+Conte.jpg

Ο Κοντε ειναι σιγουρο οτι εχει ψαξει παρα παρα πολυ καλα το κομματι της μεταμοσχευσης και εχει κανει απο τις πλεον εξαιρετικες.


Οσον αφορα τον Μακ Κοναχι εχει δηλωσει ο ιδιος οτι εχει κανει μεταμοσχευση.Δεν ξερω αν ειναι μονο μεταμοσχευση ή και κατι αλλο αλλα το εχει παραδεχτει δημοσια.

http://cdn01.cdn.justjared.com/wp-content/uploads/headlines/2006/09/matthew-mcconaughey-surfing.jpg

http://i500.listal.com/image/408965/400full.jpg

Οσον αφορα τον Τομ Χανκς θεωρω οτι εχει γινει μια τιμια δουλεια και εχει ενα πολυ καλο αποτελεσμα και κατα την γνωμη μου το πλεον ιδανικο για την ηλικια του.

http://cdn01.cdn.justjared.com/wp-content/uploads/2014/01/hanks-critics/tom-hanks-barkhad-abdi-critics-choice-awardw-2014-19.jpg
 

nucky

Active Member
Ο Μακόναχι δεν έχει παραδεχτεί οτι έχει κάνει μμ

Το παραμύθι του είναι η λοσιον regenix
 

kal

Member
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/1531645_628619257208553_1892075372_n.jpg

Ξεχασε ο Αρσενιου το τοπικ του και εκτεθηκε..τι νοργουντ ειναι αυτος?
 

Serifis

Active Member
Ο Νικ, σύμφωνα με αμερικανικά blog, την «πάτησε» επειδή... ήθελε να ξαναβγάλει μαλλιά.
http://www.gazzetta.gr/basketball/article/606047/adikia-gia-kalathi
 

geroksouras

Active Member
ρε σεις με τον Λιανο τι γινετε?
εχω την εντυπωση οτι χανει μαλλια(ειδικα στην hairline) με γρηγορους ρυθμους
δεν ξερω αν εχει μεγαλυτερο προβλημα και βαζει κανα toppic και το κρυβει
αλλα ειναι εμφανες οτι εχει θεμα
ειδα και τον κωστοπουλο στο golden πριν καιρο και πραγματικα εχει μεγαλη αραιωση
εχει μακρια τα μπροστινα και καλυπτει το μεσο που ειναι κενο και πισω το crown ειναι εντελως αδειο
σιγουρα βαζει toppic καθημερινα.στην τηλεοραση φαινεται με 3πλασιο μαλλι
 

jimys

Member
geroksouras είπε:
ρε σεις με τον Λιανο τι γινετε?
εχω την εντυπωση οτι χανει μαλλια(ειδικα στην hairline) με γρηγορους ρυθμους
δεν ξερω αν εχει μεγαλυτερο προβλημα και βαζει κανα toppic και το κρυβει
αλλα ειναι εμφανες οτι εχει θεμα
ειδα και τον κωστοπουλο στο golden πριν καιρο και πραγματικα εχει μεγαλη αραιωση
εχει μακρια τα μπροστινα και καλυπτει το μεσο που ειναι κενο και πισω το crown ειναι εντελως αδειο
σιγουρα βαζει toppic καθημερινα.στην τηλεοραση φαινεται με 3πλασιο μαλλι

το παράξενο με το Λιανό δεν είναι το οτι έχει σήμερα αραίωση αλλά ότι την έχει διατηρήσει σταθερή τα τελευταία 6-7 χρόνια..
 

Smart

New Member
Επιασε βροχη στο Γιουβεντους-Μπενφικα και ο Κοντε φορεσε καπελακι.Πιρλο και Μπουφον ομως δεν περνουνε χαμπαρι με τετοια μαλλουρα
 
Μπλουζα