Διασημοι/Celebrities

best1210

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

κανακης κ κωστοπουλος εχουν κανει σε ελληνα.

ο κωστοπουλος εκανε αρκετα χρονια πριν κ το ειχε τονισει σε αρθρο του στο νιτρο.

εχει φτιαξει την hairline κ νομιζω με το χρημα που ειχε τις καλες εποχες αν εκανε αλλη μια στο εξωτερικο θα ηταν πολυ πολυ καλυτερα..
θα φουλαρε οπως λετε το crown κ ακομα πιο πολυ την περιοχη πισω απ την hairline.

ο κανακης τον βοηθα το ξουρα κουρεμα κ εχει βαλει μονο μπροστα.
το crown πρεπει να το αφησε απειραχτο.
κλασσικα κ στην περιπτωση του αν πηγαινε εξω θα ηταν 3 φορες καλυτερος.

αλλα απ οτι εχω παρει πρεφα λειτουργους καπως ετσι τα πραγματα.

παει ο καραφωτης κ ρωταει τον πανταζη που πηγες ρε μεγαλε για μεταμ??
στον ταδε.
παει του την κανουν κ το διαδιδει κ σε αλλους.

το μαθαινει ο καπουτζιδης κανει κ αυτος κ παει λεγοντας..
λαζοπουλος,βουρλιωτης,δαντης και και και και..

απο στομα σε στομα.
ενημερωση μηδεν οι τυποι...

στον καπουτζιδη κ στον δαντη εχει γινει καλη δουλεια μπορω να πω αλλα σε γενικες γραμμες πεταμενα χρηματα στην ελλαδα.
αν θες να κανεις κατι καλο θα σκασεις παραπανω κ θα το κανεις εξω.



υστ..ΜΙΑΣ Κ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ χτες ειδα φωτο με τον ρουνει να πηγαινει να τραγουδισει..
πρεπει να εχει γινει πολυ καλη δουλεια..

ακομπλεξαριστος πηγε στα μπαρμπειντος με την κοκκινιλα ακομα :worshipper

http://www.youtube.com/watch?v=8jTEgalrlKg&feature=player_embedded#at=18
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LOK

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Πάντος αυτός ο γιατρός ο Γκούρ@ς πρέπει να έχει 'φτιάξει' αρκετούς έλληνες διάσημους. Παρόλα αυτά δεν με πείθει... μου φαίνονται λίγο περίεργες και μικρές οι δουλειές του... Κάτι δεν μου αρέσει.
edit: Συμφωνώ με αυτά που λές best1210. Κι εγώ κάτι τέτοιο σκεφτόμουν...
 

best1210

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

lok θα κρινουμε απ του ροκου μιας κ ξερουμε οτι εκανε σιγγουρα σε αυτον..
τα καλυτερα αποτελεσματα του γιατρου αυτου ειναι δαντης καπουτζιδης κ ενα αποτελεσμα που δειχνει στο χτεσινο βιντεακι του ροκου με ενα γκριζομαλλη.
στην μετριοτητα της ελλαδας πιστευω θα ειναι ο καλυτερος.

αλλα δεν το συζητω οτι αν παρεις μια τετοια αποφαση ζωης οτι θα το κανεις εξω!! :)
 

LOK

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Ναί, έχεις δίκιο. Απλά δε μου αρέσει ένα άλλο βίντεό του με ένα παλικάρι τον Σάββα, που του κάνει μεταμόσχευση και επιλέγει μικρή hairline λόγο του οτι θα φανεί υπερβολικό αν την κατεβάσει ακόμα...Μετά απο 3 μέρες πάει και δείχνει τα αποτελέσματα της μεταμόσχευσης λες και πέρασαν 8 μήνες..., ενω στην πραγματικότητα είναι τίγκα στο toppik... Είχε πάρει μέρος και σε μια εκπομπή αυτό το παιδί, που του άλλαξαν τη ζωή κάνοντάς τον πιο όμορφο...
Πάντος και του Ρόκκου μικρή δουλειά του έκανε...,έως 2000 μοσχεύματα το πολύ...
 

best1210

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

ναι ξερω σε ποιο αναφερεσαι..
εκει κοροιδευουν την νοημοσυνη του μεσου ελληνα..

αλλα τωρα η γιαγια κ οι μαναδες μας που θα το δουν θα το χαψουν..που να ξερουν..

παντως στην αμερικη που το extreme makeover ηταν υπερπαραγωγη παλι το ιδιο καναν..

τους παρουσιαζαν μετα απο 1 μηνα λες κ περασαν 12..

παντως ασχετο αλλα μιας κ λεγαμε αν ο κανακης φορουσε τοπικ η απαντηση ειναι οχι..

γιατι αν φορουσε δεν θα βλεπαμε το παραμιρκο στιγμα.. ;)
 

LOK

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Μπορεί να ρίχνει λίγο... Όντως λένε οτι πέρασε 1 μήνας, ενώ ο ίδιος γιατρός λέει οτι πρέπει να περάσουν 8 μήνες... Εντάξει, εμείς το ξέρουμε οτι το είπε για χατίρι της εκπομπής, αλλά κάποιος άσχετος που δεν ξέρει νομίζει πως θα έχει μαλλιά κατευθείαν... εν το μεταξύ νομίζω οτι μερικές φωτό απο τα αποτελέσματά του, είναι απο άλλες κλινικές... νομίζω...,δεν είμαι σίγουρος.
 

LOK

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Είναι αυτό που είπες πριν: 'στην μετριοτητα της ελλαδας πιστευω θα ειναι ο καλυτερος'.
Κι εγώ αυτό πιστεύω. Kάνει μόνο strip...?
 

best1210

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

δεν γνωριζω αδερφε...παντως αυτα που εκανε ειναι strip..

πιστευω οτι σε αυτον εχουν παει οι πιο πολλοι σελεμπριτις..

ακουγεται το ονομα του κ ηδη με την μεταμοσχευση του ροκου θελει να ακουστει ακομα πιο πολυ..

πιο μεγαλη περιεργεια εχω για την κλινικη που πηγε ο ρουνει κ τι αποτελεσματα θα εχει..
 

vag25

Well-Known Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Aπο τα 10+ αποτελεσματα που ειδα μονο τα 2 μου αρεσαν.Αν λαβουμε υποψη μας οτι εβαλε τα καλυτερα εκει,θα μιλαμε για μια 10%- πιθανοτητα να μου αρεσε το αποτελεσμα αν καποτε εκανα μεταμοσχευση εκει. :down
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Απ: Διασημοι/Celebrities

Ρε συνάδελφοι, αυτοί στην ΤΙΒΙ τίγκα τόπικ μου φαίνονται εμένα...δεν με πείσανε ΚΑΘΟΛΟΥ όμως. Και φυσικά δε γίνεται ούτε λόγος για τη δια βίου λήψη φίνας ή τη μελλοντική αραίωση ή το shock loss, έτσι; Όλα καλά "Βάλαμε μαλλιά, λύσαμε το πρόβλημά μας!".

Βέβαια σ'αυτούς τσάμπα ήρθε, οπότε στ'αρχίδια τους κιόλα.

Απατεώνες ε απατεώνες.
 

Manos21

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

οσον αφορά τον Rooney έκανε μεταμοσχευση από ότι διαβασα στην London’s Harley Street Hair Clinic . το site τουϛ είναι http://www.hshairclinic.co.uk/
από ότι είχα ψαξει όμωϛ η καλυτερη κλινικι εδώ στην αγγλια είναι στο manchester στο F@rjo m3d1c@l c3ntr3 το λινκ τιϛ κλινικιϛ http://www.farjo.net/doctors.asp
είναι κάτι σαν οικογενιακή κλινικι καθοϛ είναι ένα αντρογυνο που κάνει τιϛ επεμβασειϛ από εκεί κ το όνομα F@rjo καθοϛ είναι το επιθετο τουϛ 8)
την συγκεκριμένη κλινικι μου την είχε προτινει κ η Suzie από την HDC. αν και δεν έκανα ακoμα πουθενα! :angel:
αληθεια που χαθηκε αυτη;;; :chinscratch
 

best1210

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

μαγκες να ρωτησω κατι..

ο πανταζης που εχει κανει μεταμοσχευση εδω κ χρονια φοραει τοπικ?ποια η γνωμη σας?
 

xk

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

το jason statham look μας αφησε χρονους..τριχοζωη σε μας...

Jason+Statham+Jason+Statham+Arriving+Flight+6GHedKa-w10l.jpg


Jason+Statham+Rosie+Huntington+Whiteley+Jason+dFJss-ZJuwUl.jpg


Jason+Statham+Jason+Statham+Arriving+Flight+EDeUuRo32Knl.jpg


Jason+Statham+Jason+Statham+Arriving+Flight+Rp6OVhoEPG_l.jpg
 

crossfire

Well-Known Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Προς skeptikisti
Εαν επιμενεις οτι ο beckham εχει το ιδιο πλουσιο μαλλι που ειχε πριν μερικα χρονια τοτε παω πασο......
Ειναι φανερο οτι εχει μια αργη τριχοπτωση και κανει προσπαθειες να την σταματησει
 
Απ: Διασημοι/Celebrities

Μονο ενας μανιακος (ολοι εμεις δλδ) θα ασχολουμασταν με το αν το μαλλι που απεικονιζεται στη φωτογραφια, και ανηκει σε εναν 40χρονο, παρουσιαζει "σημαδια" τριχοπτωσης.
Εγω ειχα τετοιο μαλλι στα 18 μου και ημουν ευχαριστημενος. Το μαλλι του ειναι αυτο που λεμε full head of hair.
Που βρισκεις τα σημαδια δε μπορω να καταλαβω... ::)
 
Μπλουζα