Διασημοι/Celebrities

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vag25

Well-Known Member
Troll mode on:
Αριστερη εικονα. 'Ασχημο παππουδι. Μετριοτητα'.
Δεξια εικονα. 'ενα ακομα σπουδαιο βημα για την προοδο της ανθρωποτητας'.

Στα σοβαρα τωρα, δεν ειχα παρει ποτε χαμπαρι οτι ειχε χασει αυτο το μισο ''χιλιοστο'' στην hairline.
 

makis25

Well-Known Member
H αποκατασταση των μαλλιων που εχει κανει ειναι πολυ περισσοτερο εκτενης απο μισο χιλιοστο . Δεν πηρες χαμπαρι διοτι προφανως τον ενδιέφερε στο περασμα του χρονου να μην ειναι ιδιαιτερα εμφανες το μαλλι που εχασε και το μαλλι που εβαλε πισω.
 

vag25

Well-Known Member
μισο ''χιλιοστο'' . Το εβαλα σε εισαγωγικα.

Αν σηκωνε το μαλλι προ μμ, θα μπορουσαν να φανουν καποια(λιγα) cm2 κενης περιοχης. Πχ σε ταινια που γυριστηκε την περιοδο 2015-2016. Εδω κλικ.

btw για μενα ηταν πιο ωραιος προ μμ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

makis25

Well-Known Member
σημερα σπανιως ειναι ευδιακριτο το ποτε φορουν προσθετα σε ταινιες και ποτε οχι .Btw ακριβως . Για σενα . Προφανως οχι για αυτον.
 

vag25

Well-Known Member
To thinning στον δεξι του κροταφο μαρτυρα οτι δεν υπηρχε προσθετο προ μμ. Μικρο κενο θα καλυπτε και προφανως δικαιολογει και την εξαιρετικη πυκνοτητα στο αποτελεσμα.

Δεν τον εχω ρωτησει ειναι η αληθεια τον Franco για το πως εβλεπε τον εαυτο του. Προφανως για μενα μιλησα οτι ειναι χειροτερος τωρα(και τεχνικα δεν μου αρεσει στους κροταφους). Βεβαια στον χωρο του θεαματος δεν εμπιστευομαι ως καθαρα intrinsic τετοια κινητρα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Κώστας Γκ.(Μοντέλο και πρώην αρκετών διάσημων κυριών πχ Βίσση, Αλούπη..)
 

Συνημμένα

  • F0AC302A-258D-48C6-B457-AC206A1DF223.jpeg
    F0AC302A-258D-48C6-B457-AC206A1DF223.jpeg
    50.2 KB · Προβολές: 770
  • 7D3BFE11-D9B3-435C-8185-C319D8C414CC.jpeg
    7D3BFE11-D9B3-435C-8185-C319D8C414CC.jpeg
    59.7 KB · Προβολές: 757
  • D155F914-62F1-4CC1-B847-B10BF4BEC663.jpeg
    D155F914-62F1-4CC1-B847-B10BF4BEC663.jpeg
    92.7 KB · Προβολές: 754
  • CC1CEA00-6F4C-4618-9B16-F6483EA1FC04.jpeg
    CC1CEA00-6F4C-4618-9B16-F6483EA1FC04.jpeg
    38.8 KB · Προβολές: 742
  • 94576514-3E1B-4C5B-AFCA-E06429FDE9D9.jpeg
    94576514-3E1B-4C5B-AFCA-E06429FDE9D9.jpeg
    111.9 KB · Προβολές: 746
  • DFE4BA1F-47C0-48D1-AF14-F9DC81D2DB61.jpeg
    DFE4BA1F-47C0-48D1-AF14-F9DC81D2DB61.jpeg
    80.1 KB · Προβολές: 788

tol

Well-Known Member
Κώστας Γκ.(Μοντέλο και πρώην αρκετών διάσημων κυριών πχ Βίσση, Αλούπη..)
Αν ειναι να εχεις τετοιο σγουρο και αχτενιστο μαλλι, καλυτερα κοντο και αραιο.

"Να λειπει το βυσσινο" (οπως λεει ο θυμοσοφος λαος).

Αν ρωτουσαμε 100 ατομα (ανδρες και γυναικες) "σε ποια απο τις παραπανω φωτογραφιες ειναι πιο ομορφος και γοητευτικος ο εικονιζομενος;" ...........θεωρω οτι η συντριπτικη πλειοψηφια θα απαντουσε στην τριτη φωτογραφια, οπου το μαλλι ειναι κουρεμενο συριζα, οι κροταφοι ειναι αραιοι, αλλά η γενικη εικονα ειναι πολυ καλυτερη απο εκεινες με το σγουρο, ακανονιστο, με μπουκλες μαλλι.
 

makis25

Well-Known Member
Αν ειναι να εχεις τετοιο σγουρο και αχτενιστο μαλλι, καλυτερα κοντο και αραιο.

"Να λειπει το βυσσινο" (οπως λεει ο θυμοσοφος λαος).

Αν ρωτουσαμε 100 ατομα (ανδρες και γυναικες) "σε ποια απο τις παραπανω φωτογραφιες ειναι πιο ομορφος και γοητευτικος ο εικονιζομενος;" ...........θεωρω οτι η συντριπτικη πλειοψηφια θα απαντουσε στην τριτη φωτογραφια, οπου το μαλλι ειναι κουρεμενο συριζα, οι κροταφοι ειναι αραιοι, αλλά η γενικη εικονα ειναι πολυ καλυτερη απο εκεινες με το σγουρο, ακανονιστο, με μπουκλες μαλλι.
ειναι πολυ σημαντικο σε μια μεταμοσχευση να μπορεις να κουρεψεις το μαλλι και κοντο αν θες . Και πολυ κοντο . Χωρις να χρειαζεται να κανεις κολπα και να κρυβεις πραγματα .
 

vag25

Well-Known Member
Να που συμφωνουμε tol! H τριτη ειναι η καλυτερη.
''vag25 βγεεες απο το σωμα του tol''

Bεβαια εχει και ωραιο κεφαλι για το κοντο.
 
  • Like
Reactions: tol

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

naruto

Well-Known Member
ειστε σιγουροι οτι εχει κανει μεταμοσχευση ομως?
εγω βλεπω πως απλως τα χει πιο μακρια για να καλυπτει τι καραφλες περιοχες μπροστα.

Για αλλη μια φορα επισης βλεπουμε οτι με σγουρο μαλλι δε γα...σε κανενας.
Στις τελευταιοσ φωτο εγω θα τον εκανα για αστεγο που εχει να λουστει κανα χρονο.Τυχεροι εσεις που εχετε ισια μαλλια,ατυχοι εμεις με σγουρα
 

vag25

Well-Known Member
ειστε σιγουροι οτι εχει κανει μεταμοσχευση ομως?
εγω βλεπω πως απλως τα χει πιο μακρια για να καλυπτει τι καραφλες περιοχες μπροστα.

Για αλλη μια φορα επισης βλεπουμε οτι με σγουρο μαλλι δε γα...σε κανενας.
Στις τελευταιοσ φωτο εγω θα τον εκανα για αστεγο που εχει να λουστει κανα χρονο.Τυχεροι εσεις που εχετε ισια μαλλια,ατυχοι εμεις με σγουρα

Απο την αλλη εγω πιστευω πως οτι εχεις πανω σου το βλεπεις ασχημο και οτι εχουν οι αλλοι ιδανικο.

Μια χαρα ειναι και το σγουρο μαλλακι. (αν και δεν τα θυμαμαι σγουρα τα δικα σου)
 
Τελευταία επεξεργασία:

naruto

Well-Known Member
Απο την αλλη εγω πιστευω πως οτι εχεις πανω σου το βλεπεις ασχημο και οτι εχουν οι αλλοι ιδανικο.

Μια χαρα ειναι και το σγουρο μαλλακι. (αν και δεν τα θυμαμαι σγουρα τα δικα σου)
Σγουρα ειναι τα δικα μου δυστηχως.Δεν εχω ακουσει ουτε ενα φιλο μου με ισια μαλλια να λεει οτι θα θελε να χει σγουρα.
ειναι κ αυτο μια αποψη ομως.Οι γκομενες που εχουν σγουρο μαλλι παντως ειναι ολη μερα μ ενα ψαλιδι ισιωματος στο χερι.Απο προσωπικη εμπειρια...
Οσες παλι εχουν ισια μαλλια ...τα αφηνουν ισια.Αντε να κανουν καμμια μπουκλα 2-3 φορες το χρονο ετσι για αλλαγη.Αυτο κατι μας λεει
 
Τελευταία επεξεργασία:

vag25

Well-Known Member
Οι γκομενες που εχουν σγουρο μαλλι παντως ειναι ολη μερα μ ενα ψαλιδι ισιωματος στο χερι.Απο προσωπικη εμπειρια...

Αυτο κατι μας λεει

Η κοπελα που μου εχει κανει το μεγαλυτερο κλικ της ζωης μου εχει σπαστο εως πολυ σγουρο. Οποτε αυτο που μου λεει εμενα ειναι οτι ειναι βλαμμενες που τα ισιωνουν.:p :D
Και το δευτερο που μου λεει ειναι οτι θελουν να ειναι ολες ιδιες. Aντισεξι στα ματια μου.

Το ισιο στην γυναικα μου αρεσει οκ, αλλα μαζεμενο κοτσιδα, οχι κατω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

naruto

Well-Known Member
Η κοπελα που μου εχει κανει το μεγαλυτερο κλικ της ζωης μου εχει σπαστο εως πολυ σγουρο. Οποτε αυτο που μου λεει εμενα ειναι οτι ειναι βλαμμενες που τα ισιωνουν.:p :D
Και το δευτερο που μου λεει ειναι οτι θελουν να ειναι ολες ιδιες. Aντισεξι στα ματια μου.

Το ισιο στην γυναικα μου αρεσει οκ, αλλα μαζεμενο κοτσιδα, οχι κατω.
Χαχαχα είμαστε ακριβώς το αντίθετο οπότε .εμένα μ αρέσει το λεγόμενο μαλλί κουρτίνα στις γυναίκες, δηλαδή όσο πιο μακρύ κ όσο πιο ίσιο γίνετε.
Δεν θυμάμαι να έχω καψουρευτει πότε κοπέλα με σγουρα μαλλιά .
Μια θεωρία λέει ότι υποσυνηδειτα μας έλκουν χαρακτηριστικά από το άλλο φύλο τα οποία θα θέλαμε να είχαμε για τον εαυτό μας και δεν τα έχουμε.
Πχ εμένα σαν σγουρομαλη και ασπρουλιαρη στο δέρμα, όταν βλέπω μελαμψη κοπέλα με μακριά ίσια μαλλιά τότε χάνω τη μπάλα :p
Κ αυτό γιατί τα ίσια μαλλιά ήταν πάντα το απωθημένο μου ,και δεν μ αρέσει καθόλου που έχω κάτασπρο δέρμα

Στις φωτο που χεις ανεβάσει στη πρώτη είμαι με 1,5 κιλό πομαδα για να κρατάει τα μαλλιά κάπως ίσια, κ στην δεύτερη Μόλις έχω βγει από λούσιμο οπότε φαίνονται κάπως ίσια .Όταν στεγνωσουν κ είναι πάνω από 3-4 πόντους αρχίζουν και φαίνετε η σπαστική μπουκλα
 

makis25

Well-Known Member
Mark Clattenburg(Ίσως ο καλύτερος διαιτητής ποδοσφαίρου στον κόσμο)
πολυ μου αρεσε αυτο το αποτελεσμα , και οντως οπως λεει ο τασος απο τη μεταμοσχευση δε δικαιολογειται η γενικοτερη βελτιωση παντου στο μαλλι , μαλλον πηρε φαρμακα , και μπραβο του .
 
Μπλουζα