Διασημοι/Celebrities

aeratos28

Just aeratos
ρε τον τρελάκια τον μπέμπη..πλάκα έχει,φοβερός.!πως έγινε αυτό όμως,τόσο μαλλί με το που γεννηθηκε? πάντως δεν παίζεται με τίποτα,φάτσας μεγάλος...χαχαχα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nikolakis

Well-Known Member
Νινο πριν 5 χρονια
image.jpeg

Κ ξαφνικά το θαύμα...
image.jpeg

Εντυπωσιακό
 

aeratos28

Just aeratos
καλά ο μενιος ειναι για να ναι.!χαχαχα..πάντως ρε παιδιά εγώ να πω την αλήθεια το μαλλί του νινο περισσότερο μου αρέσει πως ήταν πριν 5 χρόνια που λέει η φωτό,παρά μετά..στην πρώτη φαίνεται πολύ μπαμ,ενώ στη δεύτερη κάτι δεν σου κολάει καλά..γνώμη μου βεβαια..βασικά αυτό που τον χαλάει στη δεύτερη φωτό πολύ,είναι τα temple points.. έχει χαθεί η ισσοροπια στο πρόσωπο και δείχνει πολύ πλατύ.ενώ στην πρώτη είναι πολύ συμμετρικό ..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
δεν χρειαζεται προσθετο υπο καταλληλες συνθηκες φωτισμου,η φωτο του Νινο ειναι χαλια.
Δες εμενα που δεν φοραω προσθετο πως δειχνω εδω απο πυκνοτητα
1010145_724849190930705_6423649231600345384_n.jpg
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ναι γιαννη υπο καταλληλες συνθηκες. Αυτοι που λεμε ειναι σφουγγαριστρες ακομα και στα φωτα μεσα στο στουντιο. Βλεπε φουρθιωτη
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
και εγώ αυτό πιστεύω.όχι ποστης..δεν ξέρω και πώς τα λένε κιόλας.νομίζω τουπε..μπορεί και να είναι το ίδιο αυτό που λέω,δεν τα ξέρω καθόλου καλά..αλλα παίζει σίγουρα ψευτικο μαλλί..είναι τσιμέντο εντελώς.έχει δίκιο ο δημητρης..με φώτα από πάνω του όπου και αν είναι δεν υπάρχει σημείο που να φαίνεται καν αραιός.
 

FreeThinker

Well-Known Member
John εισαι ωραιο παιδι ρε? No homo, αλλα απο οσο εχεις αφησει και φαινεται στη φωτο λες και εισαι μοντελο φαινεσαι. Απο αποψη σχηματος προσωπου και το μαλλι οπως φαινεται εδω. Λολ.
 

billaros

Active Member
Παιδιά έχει αναφερθεί κ παλαιότερα για νινο αν δείτε φοτο αποταν ήταν στρατό είχε πολύ αραίωση.πρεπει να φοράει σίγουρα πρόσθετο γιατί έχει μαλλί βούρτσα στην κυριολεξία
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
John εισαι ωραιο παιδι ρε? No homo, αλλα απο οσο εχεις αφησει και φαινεται στη φωτο λες και εισαι μοντελο φαινεσαι. Απο αποψη σχηματος προσωπου και το μαλλι οπως φαινεται εδω. Λολ.

ενταξει ενα ωραιο παιδι ειμαι ,αλλα εχω και φωτογενεια αν εκανα και λιγο gym θα ημουν καλυτερος.
Πριν την μεταμοσχευση αυτη η εικονα που βλεπεις δεν υπηρχε.με χαλουσε ολη την εικονα και με ασχημενε.θα δω να βρω καμια φωτο να καταλαβεις,
 

nikolakis

Well-Known Member
Αυτος που απότομα έχασε έδαφος η εκανε καλο καμουφλάζ ειναι ο συμπαθέστατος κ φοβερός τραγουδιστής μουσικός κ στιχουργός Γιώργος Σαμπάνης
image.jpeg

Τελικά όλοι οι μελλοντικοί καράφλες βγάζουν τα ωραιότερα κορίτσια, οποτε ας μην αγχωνόμαστε
image.jpeg
 
Μπλουζα