Διάσημος γιουτιούμπερ

Quarantine

Active Member



Πως σας φαίνεται η εμφύτευση του πολύ γνωστού Έλληνα γιουτιούμπερ σε μια κλινική της Θεσσαλονίκης?
Αν δείτε πως πρήστηκε την επόμενη μέρα θα τρομάξετε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Quarantine

Active Member
Το χουμε υπεραναλυσει στο νημα των celebrities φιλε
Έχει τεράστιο ενδιαφέρον η περίπτωση του διότι μοιάζει με παταγωδης αποτυχία.
Να φανταστείς είχε πρηστεί τόσο πολλοί που έκαναν στοριες δύο πολύ γνωστοί γιατροί που έλεγαν πως αυτό δεν έπρεπε να συμβεί.
 

g_pal

Member
Έχει τεράστιο ενδιαφέρον η περίπτωση του διότι μοιάζει με παταγωδης αποτυχία.
Να φανταστείς είχε πρηστεί τόσο πολλοί που έκαναν στοριες δύο πολύ γνωστοί γιατροί που έλεγαν πως αυτό δεν έπρεπε να συμβεί.
Καλά δεν νομίζω ότι έχει κάποια σημασια το πρήξιμο αφού έτσι και αλλιώς φεύγει σε λίγες μερες.
Και ο Κωστέτσος που είχε κάνει επέμβαση με τον bisanga που είναι πολύ έμπειρος γιατρος είχε παρομοιο πρήξιμο με τον κογια στην αρχή για λίγες μερες.
Το αποτέλεσμα θα το δούμε σε κάνα 6μηνο για το πως θα πάει
 

Quarantine

Active Member
Καλά δεν νομίζω ότι έχει κάποια σημασια το πρήξιμο αφού έτσι και αλλιώς φεύγει σε λίγες μερες.
Και ο Κωστέτσος που είχε κάνει επέμβαση με τον bisanga που είναι πολύ έμπειρος γιατρος είχε παρομοιο πρήξιμο με τον κογια στην αρχή για λίγες μερες.
Το αποτέλεσμα θα το δούμε σε κάνα 6μηνο για το πως θα πάει
Δεν σου φαίνεται πολύ άδειο το κεφάλι του στο σημείο που έβαλε?
Και άλλοι έχουν κάνει εμφύτευση αλλά τόσο άδειο το κεφάλι τους δεν το θυμάμαι.
 

g_pal

Member
Δεν σου φαίνεται πολύ άδειο το κεφάλι του στο σημείο που έβαλε?
Και άλλοι έχουν κάνει εμφύτευση αλλά τόσο άδειο το κεφάλι τους δεν το θυμάμαι.
δεν έχει κλείσει ακόμα 2ο μήνα από την μμ του... και τα μαλλιά που ειχε ηταν αποδυναμωμένα...και τώρα τα ξυρίζει κιόλας στη λήπτρια οπότε φαινονται και λιγοτερα νομίζω
 

Quarantine

Active Member
δεν έχει κλείσει ακόμα 2ο μήνα από την μμ του... και τα μαλλιά που ειχε ηταν αποδυναμωμένα...και τώρα τα ξυρίζει κιόλας στη λήπτρια οπότε φαινονται και λιγοτερα νομίζω
Γενικά είναι μια περίπτωση που χωρίς φίνα η ντουτα δεν έχει νόημα η εμφύτευση διότι εχει πολύ έντονη τριχόπτωση και είναι μόλις 27.Δυστυχώς αυτό ειναι το στενάχωρο το ότι δεν τους το λένε από τις κλινικές για να αρπάξουν τα λεφτά.Ειναι από τις περιπτώσεις που και όλα τα μοσχεύματα και αν έβαζε θα κατέληγε στον ίδιο παρονομαστή.
 
Μπλουζα