Δημητρης δ mhrc(dr michalis georgiou) fue 3100 grafts,17-18/01/2019

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1991

Well-Known Member
Δυσκολη απο ποια αποψη?Για μενα το δυσκολο ειναι να αποφευγω μονο τον ηλιο σαν τον βρυκολακα!Γενικα ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος διψως το παραμικρο σοκ-λος οποτε ειμαι σαν να μην εκανα τιποτα και απλα περιμενω να φυτρωσουν τα μεταμοσχευμενα...
Επισης θελω να δω και την δοτρια αν θα βελτιωθει...οχι οτι εχει κατι συνταρακτικο αλλα ισως το πλαινο δεξι μερος να εχει φαει ενα μικρο σοκ-λος και θελω να δω μια μικρη βελτιωση...
 
τρίτος μηνας
Screenshot_2019-05-24-19-41-09.png
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Οι 2 τελευταίες είναι τραβηγμενες σμρ το πρωί μέσα στο δωμάτιο αλλά να χτυπάει ο ήλιος στην μπαλκονοπορτα.όπως βλέπεται αριστερά πάω πολύ κλ από δεξιά άργησε να δώσει το μπαμ έγινε μετά τς 3μισι μήνες πάνω που είχα αρχίσει να ανησυχώ κ καθώς περνάνε οι μέρες βλέπω διαφορά αν και το άγχος λίγο το έχω ακόμα. Έχω κ με φλας στον τεταρτο αλλά φαίνονται πιο πυκνά οπότε δεν έχει νόημα να ανεβάσω. τις τελευταίες μέρες βγάζω πιο πολυ στν ήλιο .ρεγκειν χρησιμοποιώ μόνο μια φορά την μέρα το πρωί κ συνεχιζω το προσκαρ μισό μιλιγκραμ κάθε βράδυ.
 
Να πω επίσης ότι η δεξιά μ πλευρά έχει μικρές τριχουλες που άργησαν να σκάσουν οπότε περιμένω να μεγαλώσουν να δω τι θα γινει
 

giannis1991

Well-Known Member
Μητσαρα νομιζω παει καλα αλλα ας περιμενουμε λιγο γιατι σιγουρα θα πρεπει να δωσει παραπανω...εσενα πως σου φαινονται απο κοντα???
 
Μητσαρα νομιζω παει καλα αλλα ας περιμενουμε λιγο γιατι σιγουρα θα πρεπει να δωσει παραπανω...εσενα πως σου φαινονται απο κοντα???
Καλημέρα γιανναρα.ελπίζω να σαι καλά.κοίτα από αριστερά είμαι ικανοποιημενος νμζ φαίνεται κιόλας σχεδόν εχει μαυρίσει αλλά από δεξιά η αληθεια ειναι οτι περίμενα περισσότερα για τέταρτο μήνα .κτλβνω ότι μεγαλώνουν τμηματικά οπότε θα πρέπει να περιμένω να δω πως θα παει.επίσης η δεξια μ πλευρα ηταν τελειως αδεια ενω η αριστερη ειχε καποιες τριχες οποτε παιζει ρολο κ αυτο
 

vlafo

Well-Known Member
Πάει και αυτός.
Με τον Γεωργίου κάτι συμβαίνει και εξαφανίζονται όλοι ενώ περιμένουμε να δούμε μαζικά τα αποτελέσματα του.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα