Δευτερη μεταμοσχευση μετα απο 6 χρονια

gpeiraias

Member
ios80 είπε:
Κ εγω ετσι πιστευω.η τιμη παιδια ηταν τσαμπα..μονο τα εργαλεία που χαλανε οι ανθρωποι ειναι κοντα στα χρήματα που εδωσα.ειναι πολυ καλο να βλεπεις απο κλινική μαλλιων να σε αντιμετωπίζουν ανθρωπινα κ με κατανόηση.λογικα επειδή εκανα την προηγούμενη μμ σχετικα κοντα γιαυτο κ μ εφτιαξαν τοσο καλη τιμη.κανονικα αν δν κανω λαθος η ελάχιστη τιμη για μια μικρη συνεδρία ειναι1000.η επομενη κινηση ειναι τατου αναμεσα στα μμ κ στην ουλη.

Καλή ξήγα τύπε...Αν καταφέρνανε το αποτέλεσμα σου σε 1 συνεδρία θα είχαν περισσότερους πελάτες πάντως.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ios80

New Member
Δν ξερω αν ειναι εφικτό ρε φιλε τι να πω;; σιγουρα θα ηταν καλυτερα δν το συζηταω.αλλα κ η επιβιωση των μοσχευματων ειναι το πιο σημαντικο.
 

ios80

New Member
Εφυγαν τα καπαλα μαζι.με μερικες τρίχες. .πολυ αισιοδοξος!!!
 

Συνημμένα

  • 20140205_173750.jpg
    20140205_173750.jpg
    3.5 MB · Προβολές: 145

ios80

New Member
Για οσους δεν καταλαβαν η φωτο ειναι μετα απο 5 μερες απο την μμ.δειχνω δοτρια κ την ουλη που με το ζορι φαίνεται πλεον!!!!!
 

ios80

New Member
Εχω σταματήσει να ασχολούμαι πλέον παιδιά με το θέμα.. Ξυρίζω το κεφάλι μου με τρίτη σκαλα κ δν φαίνεται ούτε ουλη ουτε η διαφορά μεταμοσχευμενων με τα δικα μου.... Τερματισα μαγκες.
 

ios80

New Member
Παιδια καλησπερα προσπαθω εδω κ μερες να ανεβασω φωτο αλλα για καποιο λογο δν ανεβαινουν.συμβαινει κ σε κανεναν αλλο;


Μονο αυτη καταφερα.εχει να κανει με το μέγεθος του αρχειου δν ξερω
 

Συνημμένα

  • 20140526_122536-1.jpg
    20140526_122536-1.jpg
    381.8 KB · Προβολές: 48

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Δημητρης38

Active Member
Τι μμ εκανες εσυ ρε φιλε ? εσυ εισαι τουμπανο στο μαλλι σου για ποιον λογο προχωρησες σε εγχειρηση μεταφυτευσης ??
 

ios80

New Member
Τωρα ειμαι τουμπανο πριν ηταν λες και ειχε πέσει μπομπα.δες προηγούμενα ποστ


Βρηκα μια
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2014-05-29-22-18-29-1.png
    Screenshot_2014-05-29-22-18-29-1.png
    1.1 MB · Προβολές: 42
Μπλουζα