Δερματολογος

cmos516

Member
Γεια σας,μιας και στο φορουμ αυτη η ειδικοτητα ειναι πολυ δημοφιλες θα ηθελα αν γινετε τι βοηθεια σας.
Καραασχετος με νοσοκομεια και γιατρους.

Θελω να με δει ενας δερματολογος (οε0),οχι για μαλλια και τριχοπτωση,αλλα για ενα γκρομπαλακι κυστουλα μαλλον που εβγαλα.
Δυστηχως αν και εργαζομε σε δικη μου δουλεια ,η κριση μας εχει γονατισει και δεν ειμαι ασφαλισμενος αυτο το διαστημα.
Αποφασισα 2 φορες να παω σε δημοσιο,τη μια στο συγγρος με ραντεβου μαλαστα,με το που αντικρυσα τι μπουρ....λο γινοταν και αν και με ραντεβου θα τρωγα ολη τη μερα,τους γαμοστραυρισα και σηκωθηκα και εφυγα.
Δευτερη φορα λεω θα χω καλυτερη τυχη,κοιταζω ποιο εφημερευει να με δει ενας δερματολογος ρε παιδι.Αττικο χαιδαρι,νουμερο και αγιος ο Θεος 4ωρο για πλακα.δεν μπορουσα και δεν ειχα τη υπομονη να περιμενω με τον καθε βρωμιαρη και του γυφτους παντου παραδιπλα μου,παιρνω νουμερο παω σε κατι δουλειες,επειτα απο 2ωρες γυρναω και δεν ειχε ερθει το νουμερο μου!!
Αποδιοργανωση πληρης,η κατασταση απελπιστηκη μονο για πολυ υπομονετικους και ΑΡΓΟΣΧΟΛΟΥΣ.
Και ρωτω σαν ασχετος,πως θα γινει να με δει ενας δερματολογος δηλαδη ελεος!
Ενας ιδιωτικος ποσο παιρνει για την επισκεψη μεσο ορο να παω να τελειωνω.
Αγανακτηση,βοηθεια!7
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
Εξοπλίσου με τόστ, τυρόπιτα, σνακ, νερό, χαρτομάντηλα, mp3 Player με ακουστικά, ebook reader ή βιβλίο και πήγαινε στο Συγγρός.
Εναλλακτικά ενας ιδιώτης δερματολόγος παίρνει 50-70€.
Υπάρχει η επιλογή δημοτικών ιατρείων που δεν χρειάζεσαι ασφάλιση αλλά δεν μπορούν να σου γράψουν φάρμακα, πρέπει να τα πληρώσεις.
 
Μπλουζα