Δεν ξερω ειληκρινα τι κανω

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Απ: Δεν ξερω ειληκρινα τι κανω

azyx είπε:
Αγοραζω KIRKLAND μινοξ απο ΕΒΑΥ 12 μπουκαλακια 60ml 42 ευρω μαζι με τα μεταφορικα απο USA ( 4.2 ευρω τα 60ml)
Finasteride περνω την FINAR απο φαρμακειο 24 ευρω τα 30 χαπακια των 5mg
Και τρετινοινη 3 ευρω τα 20g
εμεις ειμαστε ακομα αχαριοι για τετοια πραματα! στο μελλον σιγουρα ^_^
μολις εριξα τα χαπακια στην μινοξιδιλη
αληθεια γτ δν χρειαζετε να διαλησουμε τα χαπακια οπως κανουμε με την σπιρονολακτονη, λογο του οτι διαλιοντε ευκολα ή η μινοξιδιλη τα κανει να διαλυθουν ευκολα?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Δεν ξερω ειληκρινα τι κανω

dimitris1991 είπε:
σπυρο στο ποστ του ακη το διαβασα που ειναι και πιντ..
λεει για ηλικιες κατω των 20..
ελπιζω να ειναι ψεματα οπως λες
σε επικοινωνία που είχα με 2-3 πλαστικούς του εξωτερικού,
μου έγραψαν ότι δίνουν φινα 0,2 mgr σε ασθενείς με Α.Α <18 ετών χωρίς 2η σκέψη-θεωρούν όλα τα τοπικά συμπληρωματική θεραπεία που δεν μπορεί να δώσει ουσιαστικά αποτελέσματα χωρίς φινα... :-[
 

george29

New Member
Απ: Δεν ξερω ειληκρινα τι κανω

παιδια επειδη μου εχουν περισεψει κατι χαπια προσκαρ αλλα και προπεκια που σταματησα και βλεποντας τιs φοτο του azyx, θα ηθελα να τα βαλω και εγω σε ενα τοπικο διαλυμα.. κανω χρηση μινοξ 5%, σπριρο 5% κρεμα και ρεβιβο. που πρωτινετε να τα χρησιμοπιησω σε τοπικο επιπεδο? να τα βαλω στην μινοξ? και αν ναι 12 ειναι η σωστη δοσολογια στα 60 ml regain?
 
Απ: Δεν ξερω ειληκρινα τι κανω

Σπύρος είπε:
[quote author=dimitris1991 link=topic=1230.msg20690#msg20690 date=1258567150]
σπυρο στο ποστ του ακη το διαβασα που ειναι και πιντ..
λεει για ηλικιες κατω των 20..
ελπιζω να ειναι ψεματα οπως λες
σε επικοινωνία που είχα με 2-3 πλαστικούς του εξωτερικού,
μου έγραψαν ότι δίνουν φινα 0,2 mgr σε ασθενείς με Α.Α <18 ετών χωρίς 2η σκέψη-θεωρούν όλα τα τοπικά συμπληρωματική θεραπεία που δεν μπορεί να δώσει ουσιαστικά αποτελέσματα χωρίς φινα... :-[

[/quote]
σαν να μου λες παρε φινα
ε?
σου ειπαν 0,2 καθε μερα ή μερα παρα μερα?

edit: μολις διαβασα και την μεταφραση σου στο ποστ του γυμναστηριου και τλκ θα εφαρμοζω μονο τοπικα..
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Δεν ξερω ειληκρινα τι κανω

αυτό θα το αποφασίσεις εσύ

απλά,
όσο και αν την πάλεψα με τοπικά,
δεν είχα το αποτέλεσμα που είχα και ξαναέχω με φινα-άσε που πήγα πολύ πίσω με την διακοπή του proscar... :-[
 
Απ: Δεν ξερω ειληκρινα τι κανω

Σπύρος είπε:
αυτό θα το αποφασίσεις εσύ

απλά,
όσο και αν την πάλεψα με τοπικά,
δεν είχα το αποτέλεσμα που είχα και ξαναέχω με φινα-άσε που πήγα πολύ πίσω με την διακοπή του proscar... :-[
μου μαμησες την ψυχολογια σπυρο
 

heyya

New Member
Απ: Δεν ξερω ειληκρινα τι κανω

Δημήτρη δεν υπάρχει λόγος να χαλιέσαι, διότι πέρα του ότι διαφέρει ο κάθε οργανισμός είσαι και πιο μικρός άρα και μικρότερη αραίωση προφανώς ώστε να μπορείς να δεις αποτέλεσμα με τοπικά σε αντίθεση με κάποιους άλλους!
 
Απ: Δεν ξερω ειληκρινα τι κανω

heyya είπε:
Δημήτρη δεν υπάρχει λόγος να χαλιέσαι, διότι πέρα του ότι διαφέρει ο κάθε οργανισμός είσαι και πιο μικρός άρα και μικρότερη αραίωση προφανώς ώστε να μπορείς να δεις αποτέλεσμα με τοπικά σε αντίθεση με κάποιους άλλους!
ετσι το σκεφτομε και εγω..
η αραιωση μου ειναι παρα πολυ μικρη.. κανεις δν καταλαβενει οτι εχω αραιωση...
γιαυτο δεν θελω χαπι αν κ πηρα για 1 μερα :p
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Δεν ξερω ειληκρινα τι κανω

dimitris1991 είπε:
[quote author=Σπύρος link=topic=1230.msg20757#msg20757 date=1258704308]
αυτό θα το αποφασίσεις εσύ

απλά,
όσο και αν την πάλεψα με τοπικά,
δεν είχα το αποτέλεσμα που είχα και ξαναέχω με φινα-άσε που πήγα πολύ πίσω με την διακοπή του proscar... :-[
μου μαμησες την ψυχολογια σπυρο
[/quote]
δεν ξέρω γιατί το βλέπεις έτσι-προσωπική άποψη εκφράζω και δεν σημαίνει ότι στην περίπτωσή σου δεν γίνεται εξαίρεση

εγώ είμαι norwood 3v,οπότε δεν γίνεται πια να το παλεύω μόνο με τοπικά-τα ίδια τα αποτελέσματα (>6-8μηνο θεραπείας) δείχνουν πως να κινηθεί ο καθένας
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα