Δεν κανετε τιποτα με τα τοπικα !!!

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

crossfire

Well-Known Member
panoslydios είπε:
Το ιωδιο ειναι θαυμα.Οτι καλυτερο εχω κανει στη ζωη μου απο τοπικα.Βασικα το
χρειαζεται ο οργανισμος,διψαει για αυτο(δεν εχει ακριβως την εννοια του τοπικου).Δεν το εβαλα στα μαλλια.Το βαζω για αλλους λογους στο δερμα,και μπαινει αμεσως στο αιμα.Kαι απο την αλλη πουθενα δεν εγραψα οτι το βρωμιο ειναι μεταλλο.

ποιο ιωδιο συγκεκριμενα χρησιμοποιεις?
 

panoslydios

New Member
Η τριχοποτωση στην πανω περιοχη που λες γιαννη,εχει να κανει με την αιματωση ενος μυ που στα αγγλικα
λεγεται galea.

Με λιγα λογια:

βαρεα μεταλλα----> αναπτυξη παθογονων

κακη κυκλοφορια του αιματος-----> μειωση αμυνας του οργανισμου στην ελ λογω περιοχη και αρα επιθεση παθογονων

Τοσο απλο ειναι.

Το θεμα ειναι οτι για να ξεφορτωθεις τους παθογονους μια και καλη πρεπει να χρησιμοποιησεις
συγκεκριμενες συχνοτητες με μια μηχανη που λεγετα rife.Με αυτη παλαιοτερα αντιμετωπιζαν και τον καρκινο
και το FDA την απαγορευσε.
 

panoslydios

New Member
crossfire είπε:
panoslydios είπε:
Το ιωδιο ειναι θαυμα.Οτι καλυτερο εχω κανει στη ζωη μου απο τοπικα.Βασικα το
χρειαζεται ο οργανισμος,διψαει για αυτο(δεν εχει ακριβως την εννοια του τοπικου).Δεν το εβαλα στα μαλλια.Το βαζω για αλλους λογους στο δερμα,και μπαινει αμεσως στο αιμα.Kαι απο την αλλη πουθενα δεν εγραψα οτι το βρωμιο ειναι μεταλλο.

ποιο ιωδιο συγκεκριμενα χρησιμοποιεις?

βαμμα ιωδιου 2% αλλα στο δερμα για αλλους λογους.
παω να καταφερω κατι καλο και θα ποσταρω το αποτελεσμα σε ενα
θρεντ που εχω ξεκινησει σε ενα ξενο φορουμ για ουλες.Οταν ειναι η ωρα.

Τωρα για εσωτερικη χρηση τσεκαρε iodoral 50 mg τη μερα.
Επισης επειδη θα αποτξινωθεις απο το βρωμιο παιζει να βγαλεις και λιγα σπυρακια στην αρχη.Για να καθησυχασεις τετοια αποτελεσματα πρεπει να ακολουθησεις ενα πρωτοκολλο που λεγεται salt loading και να παιρνεις σεληνιο που ειναι co factor.Μολις θα το μαθω καλα ,θα ξεκινησω καινουριο θρεντ .

Πραγματικα αποτελεσματα θα ερθουν μονο στην απουσια οποιασδηποτε αλλης φλεγμονης.

Για το τριχωτο ,για την απολυτη αντι-μυκητιογονα δραση ,καλο θα ηταν να παρεις ασπρο ιωδιο(2%)να το βαλεις σε ενα σπρευ και να ψεκασεις το τριχωτο.Το θεμα ειναι οτι το ιωδιο δεν ειναι για ολους.Γιατι αν το κανεις συχνα,δημιουργειται ενα καρουμπαλακι -νεκρο δερμα που υποδηλωνει οτι προστατευεται η αναγεννηση που ξεκινα απο κατω προς τα πανω.

Για δερμα το ξεκινησα,και ειδα τα ματια μου να γινονται πιο ανοιχτα( http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15860295 ) ,το δερμα καλυτερο και η σκεψη πιο ευρεια και καθαρη.


Nαι καπα.Το λινκ που ποσταρες ειναι για τη μεθοδο maliniak που την κανουν στο Immortal hair forum.

Περιλαμβανει ασκησης αιματωσης και χαλαρωσης και διεγερση με violet ray wand.Noμιζω το τελευταιο εχει να κανει με ενεργοποιηση
των νευρων που βοηθα στην επουλωση.Λενε οτι ενας κυριος λογος που η σαλαμανδρα μπορει
να αναγεννησει ολοκληρο μερος του ποδιου της μετα απο ακρωτηριασμο ειναι επειδη εχει 30% περισσοτερα νευρα
απο τα θηλαστικα.
 

vag25

Well-Known Member
weznem είπε:
θελω να πω κατι σε ολους ομως..εεπιδη η ιδεολογια του πανου και αυτα που ποσταρει ειναι διαφορετικη δεν σημαινει οτι πρεπει να του επιτεθουμε..θα τον διωξετε παλι..δεν ειναι κακό μια διαφορετικη αποψη..μην ειμαστε αρνητικοι απλα για να ειμαστε..ας φιλτραρουμε αυτα που λεει και ας θεσουμε τα ερωτηματα μας.. ομορφα και ωραια..

Πες τα χρυσοστομε...
Μπορει να μην συμφωνω στο 100% με τον Pano ,αλλα εχει την αποψη του/τροφη για σκεψη και συζητηση.


baldy είπε:
πηγε κατευθειαν στην ειδικοτητα της φαλακρολογιας,εγω τον κοβω καινοτομο παντως, μετα το οζονουχο νερο η νεα λυση της φαλακαρας ειναι οι ασκησεις αιματωσης και ο διαλογισμος γιατι η αναγγενηση ξεκινα απο μεσα προς τα εξω και οχι το αναποδο,βαθυστοχαστο... προφανως μιλα για τις τριχες ε?

baldy εισαι αυτος που κλεγετε περισσοτερο για την καραφλα εδω μεσα.Εχεις ερθει να βρεις βοηθεια εδω και την την μιρλα και την αρνητικοτητα σου το μονο θα καταφερεις ειναι να μην βρεις βοηθεια.
forum=συζητηση=διαφορετικες αποψεις.
ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΣΟ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.
 

vag25

Well-Known Member
weznem είπε:
θελω να πω κατι σε ολους ομως..εεπιδη η ιδεολογια του πανου και αυτα που ποσταρει ειναι διαφορετικη δεν σημαινει οτι πρεπει να του επιτεθουμε..θα τον διωξετε παλι..δεν ειναι κακό μια διαφορετικη αποψη..μην ειμαστε αρνητικοι απλα για να ειμαστε..ας φιλτραρουμε αυτα που λεει και ας θεσουμε τα ερωτηματα μας.. ομορφα και ωραια..

Πες τα χρυσοστομε...
Μπορει να μην συμφωνω στο 100% με τον Pano ,αλλα εχει την αποψη του/τροφη για σκεψη και συζητηση.


baldy είπε:
πηγε κατευθειαν στην ειδικοτητα της φαλακρολογιας,εγω τον κοβω καινοτομο παντως, μετα το οζονουχο νερο η νεα λυση της φαλακαρας ειναι οι ασκησεις αιματωσης και ο διαλογισμος γιατι η αναγγενηση ξεκινα απο μεσα προς τα εξω και οχι το αναποδο,βαθυστοχαστο... προφανως μιλα για τις τριχες ε?

baldy εισαι αυτος που κλαιγεται περισσοτερο για την καραφλα εδω μεσα.
Εχεις ερθει για να βρεις βοηθεια εδω και με τη μιρλα και την αρνητικοτητα το μονο θα καταφερεις ειναι να μην βρεις βοηθεια ποτε.
Εντελως φιλικα στο λεω.
forum=συζητηση=διαφορετικες αποψεις.
ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΣΟ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.
 

coleman_ts

New Member
μακαρι ρε παιδια να βρεθει μια ακρη καποια στιγμη! οι επιστημονες σιγουρα το εχουν βρει δεν υπαρχει περιπτωση, εδω αλλα κ αλλα βρηκαν τοσα χρονια κ ποσα θα βρουν ακομη!! υπομονη με συζητηση κ προσπαθεια ολα θα γινουν..!!
 

weznem

Well-Known Member
εχω μια αποριa pano,δεν απαντησες η δεν καταλαβα,γιατι και οι αρχαιοι ειχαν ραφλα και οιευνουχοι δεν ειχαν?
με το ιωδιο εχω μπερδευτει πιο πινεις και πιο βαζει στο δερμα και σε ποιο σημειο?ανελυσε το μας να το κατανοησουμε διοτι δεν το πιανω αυτο με το ιωδιο,σε παρακαλω.


vag25 είπε:
weznem είπε:
θελω να πω κατι σε ολους ομως..εεπιδη η ιδεολογια του πανου και αυτα που ποσταρει ειναι διαφορετικη δεν σημαινει οτι πρεπει να του επιτεθουμε..θα τον διωξετε παλι..δεν ειναι κακό μια διαφορετικη αποψη..μην ειμαστε αρνητικοι απλα για να ειμαστε..ας φιλτραρουμε αυτα που λεει και ας θεσουμε τα ερωτηματα μας.. ομορφα και ωραια..

Πες τα χρυσοστομε...
Μπορει να μην συμφωνω στο 100% με τον Pano ,αλλα εχει την αποψη του/τροφη για σκεψη και συζητηση.
εγω δεν μπορω να βγαλω συμπερασμα..διοτι αυτα που λεει ειναι ξενα για μας..διοτι εχουμε γαλουγηθει αλλιως..αλλα δεν ειμαι αρνητικος,εχω ανοιχτους τους οριζοντες μου και προσπαθω να δω αν υπαρρχει λογικη εξηγηση..και γιατι οχι αν με πεισει σε κατι να το δοκιμασω..διχως δοκιμη πως θα κρινουμε??κουβεντα κανουμε,ηδη το ντερμα ρολερ και οι μικροφλεγμονες λειτουργουν θετικα,ισως χρειαζεται συνδυασμος,φαρμακων και αλλων μεθοδων θα δειξει..
 

Bouklas

Well-Known Member
Φιλε Baldy για το πρώτο σου post σε αυτό το θέμα. Δεν θα μιλήσω για την τριχόπτωση. Το ιώδιο μου ιντριγκαρισε το μυαλό για το δέρμα και το κρατάω για κάτι που θέλω. Θα πω για όλο αυτό που αναφέρεσαι στην καλή υγεία και στην προσπάθεια που κανεις. Συμφωνώ με 1000 με τα περί φίλτρου για το νερό να προσέξουμε τα κρέατα, το ένα το άλλο,και όλα αυτά που λες, έτσι ήμουν και γω κάποτε και το έψαχνα το θέμα όσο δεν πάει. Ξέρεις φιλε που κατέληξα? Τα πάντα στη ζωή μας είναι μολυσμένα! Ακόμα και κάτι αν δεν είναι θα γίνει. Τι να πρώτο πω, το νερό λες εσύ, θα σου πω και την μεγάλη απάτη με το γάλα εγώ, αλλα δεν βγάζεις άκρη! Πες ότι ξεμπερδεύεις με όλα, έχεις την δικη σου φάρμα με κότες, αγελάδες, πρόβατα και πάει λέγοντας. Τα δικά σου φυτεμένα φρούτα και λαχανικά. Το νερό πες πως το φιλτράρεις πριν το χρησιμοποιήσεις για το οτιδήποτε, είτε να πιεις είτε για να ποτήσεις την φάρμα σου :D Με τον μολυσμένο αέρα τι γίνετε? Που μας έχουν φλομώσει στο ψέκασμα πάλι τι γίνετε? θα κυκλοφορείς με κανένα σύστημα καθαρισμού αέρα και εσύ μέσα σε καμια διαστημική στολή για να μείνεις ανέγγιχτος από όλα αυτά? :D Θα μου πεις ναι αλλα θα έχω περιορίσει πολλά κάνοντας έστω τα μισά, εγώ πιστεύω πως καλή η προσπάθεια, δεν ξέρω αν αξίζει αλλα σίγουρα δεν την γλυτώνεις φιλε μου. Εγώ το είχα ψάξει τόσο πολύ που σε κάποια φάση το συνειδητοποίησα δεν μπορείς να ζήσεις όπως θες, είναι σαν να είσαι σε μια βάρκα όπου βουλώνεις την μια τρυπα στης βάρκας και την ίδια στιγμή πετάγονται άλλες.
 

panoslydios

New Member
Bouklas είπε:
Φιλε Baldy για το πρώτο σου post σε αυτό το θέμα. Δεν θα μιλήσω για την τριχόπτωση. Το ιώδιο μου ιντριγκαρισε το μυαλό για το δέρμα και το κρατάω για κάτι που θέλω. Θα πω για όλο αυτό που αναφέρεσαι στην καλή υγεία και στην προσπάθεια που κανεις. Συμφωνώ με 1000 με τα περί φίλτρου για το νερό να προσέξουμε τα κρέατα, το ένα το άλλο,και όλα αυτά που λες, έτσι ήμουν και γω κάποτε και το έψαχνα το θέμα όσο δεν πάει. Ξέρεις φιλε που κατέληξα? Τα πάντα στη ζωή μας είναι μολυσμένα! Ακόμα και κάτι αν δεν είναι θα γίνει. Τι να πρώτο πω, το νερό λες εσύ, θα σου πω και την μεγάλη απάτη με το γάλα εγώ, αλλα δεν βγάζεις άκρη! Πες ότι ξεμπερδεύεις με όλα, έχεις την δικη σου φάρμα με κότες, αγελάδες, πρόβατα και πάει λέγοντας. Τα δικά σου φυτεμένα φρούτα και λαχανικά. Το νερό πες πως το φιλτράρεις πριν το χρησιμοποιήσεις για το οτιδήποτε, είτε να πιεις είτε για να ποτήσεις την φάρμα σου :D Με τον μολυσμένο αέρα τι γίνετε? Που μας έχουν φλομώσει στο ψέκασμα πάλι τι γίνετε? θα κυκλοφορείς με κανένα σύστημα καθαρισμού αέρα και εσύ μέσα σε καμια διαστημική στολή για να μείνεις ανέγγιχτος από όλα αυτά? :D Θα μου πεις ναι αλλα θα έχω περιορίσει πολλά κάνοντας έστω τα μισά, εγώ πιστεύω πως καλή η προσπάθεια, δεν ξέρω αν αξίζει αλλα σίγουρα δεν την γλυτώνεις φιλε μου. Εγώ το είχα ψάξει τόσο πολύ που σε κάποια φάση το συνειδητοποίησα δεν μπορείς να ζήσεις όπως θες, είναι σαν να είσαι σε μια βάρκα όπου βουλώνεις την μια τρυπα στης βάρκας και την ίδια στιγμή πετάγονται άλλες.

Boukla H απαντηση μου σε αυτο που λες ειναι ιωδιο:)Tα αποτοξινωνει σχεδον ολα.Ρε γαμωτο γι αυτο ολες οι en vitro ερευνες εχουν θετικα αποτελεσματα.Αντιθετα οι περισσοτερες en vivo oχι,και αυτο γιατι εχουμε γινει ενα συστημα μεσα στις φλεγμονες.
weznem θα το αναλυσω σε αλλο θρεντ αφου το κοιταξω καλυτερα.
διαβαζω και ενα βιβλιο με τιτλο iodine crisis.

Επισης,καλο θα ηταν καποιος να τσεκαρει colloidal silver(ναι ασημι),
εχω διαβασει σε ενα φορουμ αντι-mainstream(curezone) οτι εχει καταφερει να βγαλει τριχες που δεν υπηρχαν για 20 χρονια.

Τσεκαρετε και αυτο να μεινετε μαλακες(δειτε τις φωτο ,αν ειναι αληθινες,κομμενο δακτυλο που αναγενναται με ιοντοφορεση ασημιου).
http://www.rexresearch.com/becker/becker1.htm
Αν ειναι αληθινο τοτε πολυ καλυτερα regrowth μπορουν να πραγματοποιηθουν απο καποιες τριχες:)

Νομιζω οτι το κακο ειναι οτι τα βλεπουμε πολυ απομονωμενα τα πραγματα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

weznem

Well-Known Member
colloidal silver το ψαξα λιγο και κγραφουν οτι δεν κανει τιποτα βαση ερευνων και οτι δημιουργει μονιμες βλαβες οπως αποχρωματισμους δερματος ,ούλων κτλ.. τι ξερεις που δεν εχω αντιληφθει
το αλλο λινκ ειναι μεγαλη ερευνα και δεν θα την διαβασω ολη σημερα,αλλα κατα ποσο ξερουμε οτι ισχυει? θεωρητικα λεει οτι με αυτην τη συσκευη αν εχεις τον επαρκη αριθμο κυτταρων μαλλον ινοβλαστες μπορει να αναπλάσει ξανα τους ιστους χερι δακτυλα κτλ..τα λεω καλα?? η φωτο εχουν ημερομηνια 1995 δεν εχει ακουστει τιποτα απο τοτε?αυριο θα την διαβασω ολη..
 

baldy

Member
το dna δεν αλλαζει ουτε με διατροφη ουτε με ασκησεις αιματωσης,δεν ειμαι εγω αρνητικος επειδη λεω το αυτονοητο ακομα δεν εχω καταλαβει τι προτεινει ο Πανος


και οπως ειπε και ο Γιαννης ολλοι οι μεταλλαδες που ζουν αθλια θα πρεπε να ειναι φαλακροι.
 

Antinoos

Member
φιλε panoslydios εγω ειμαι καινουργιο "σχετικα" μελος εδω, οποτε δεν μπορω να παρω αμεσα μερος στην τοποθετηση σου. Αν και μου αρεσει πολυ που βλεπω διαφορα ατομα να το ψαχνουμε απο διαφορετικες μεριες. Πιστευω αυτο ειναι κατι πολυ θετικο. Απλα θα ηθελα να σου επιστήσω σε κατι την προσοχη. Το ιωδιο παει κατευθειαν στα ματια και στον θυρεοειδή αδενα. Το κακο ειναι πως τον θυρεοειδη τον καταστρεφει. Καποια στιγμη που ειχα προβλημα ο γιατρος μου ειχε απαγορεψει να ακουμπησω εστω και μια σταγονα ιωδιου. ακομα κι αν χτυπουσα μου ειχε ξεκαθαρισει οτι ιωδιο δεν θα ακουμπησω. Εχει τρελη αποροφητικοτητα και παει κατευθειαν εκει. Φαντασου οτι μου ειχε απαγορεψει να μπω ακομα και στην θαλασσα. Πηρα το θαρος να σου γραψω ολο αυτο για να εχεις το νου σου μην κανεις καμια ζημια. Για καλο και για κακο ψαξτο λιγο.
φιλικα παντα
 

baldy

Member
αν πειραζει τoν θυρεοειδη τοτε εχουμε θεμα αφου προβλημα στον θυρεοειδη δημιουργει τριχοπτωση.Ενα απο τα πρωτα πραγματα που κοιτας για την τριχοπτωση ειναι αν εχεις προβλημα με το θυρεωειδη
 

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού

Antinoos

Member
baldy είπε:
αν πειραζει τoν θυρεοειδη τοτε εχουμε θεμα αφου προβλημα στον θυρεοειδη δημιουργει τριχοπτωση.Ενα απο τα πρωτα πραγματα που κοιτας για την τριχοπτωση ειναι αν εχεις προβλημα με το θυρεωειδη

yeap.. ακριβως.. κι αλλα πολλα προβληματα. οχι μονο τριχοπτωση.. Για ψαξτε το λιγο.. Γιαυτο το ανεφερα.. Μην παμε για μαλλι και βγουμε κουρεμενοι..
 

Komis

Active Member
Πρωτοκολλο 1000 ΜΜS

Γεια χαρα και απο εμενα!
Με αφορμη οσων διαβασα οτι δλδ ενα μεγαλο κομματι της φαλακρας οφειλεται στην επιθεση της κεφαλης απο παθογονους μικροοργανισμους σκευτηκα οτι η λυση μπορει να ερθει απο το σκευασμα το οποιο ονομαζεται ΜΜs.Το ειχα αγορασει πριν κατι μηνες,καθαρα για αποτοξινοση του οργανισμου.
Διαβαζοντας ομως χθες για το Galea και το πως οι παθογονοι μικροοργανισμοι δημιουργώντας φλεγμονες,εμποδιζουν την ελευθερη ροη του αιματος με αποτελεσμα να καθιστουν στασιμη τη κυκλοφορια της Dht στη κεφαλι μας,σκευτηκα το MMs.
Το MMs ειναι πολυ γνωστο οτι καταπολεμα ολα τα μικροβια,μυκητες,παθ.μικροοργανισμους και πληθωρα αρρωστιών.
Ετσι το εψαξα περισσοτερο και ειδα οτι ο δημιουργος του MMS δηλωνει οτι περα των αλλων ασθενειων που θεραπευει,δινει τη λυση και στη φαλακρα.
Δυστηχως ομως το φαρμακο αυτο δεν φτιαχτηκε καθαρα για τη φαλακρα ωστε να υπαρχουνε αποδεικτικα στοιχεια,φωτογραφιες κ.α.
Οποτε και εγω ξεκινησα απο χθες τη θεραπεια για να βγαλω τα δικα μου συμπερασματα.Αυτο το οποιο αισθανομαι καθε φορα μετα τη χρηση, ειναι τρελλη φαγουρα στους κροταφους και στο μπροστινο μερος, κατι το οποιο δεν συμβαινει οταν ριχνω το σπρει σε καποιο αλλο σημειο του σωματος.Καμια ιδεα?
Ανεβαζω φωτογραφιες απο την τωρινη μου κατασταση και θα ενημερωσω οταν θα εχω ξανα τα πρωτα αποτελεσματα.


Θελωντας να δημιουργησω νεο θεμα, μαλλον εκανα βλακεια και το τοποθετησα σε αυτο.
Καμια ιδεα πως να το διορθωσω?
 

orestis

Member
baldy είπε:
Turbobox είπε:
Panoslydios, αν οι θεραπείες δεν οδηγούν πουθενά πως γίνεται παιδιά εδώ στο forum να έχουν δει αποτελέσματα από αυτές;

υγ: Βιολογία που σπούδασες;

πηγε κατευθειαν στην ειδικοτητα της φαλακρολογιας,εγω τον κοβω καινοτομο παντως, μετα το οζονουχο νερο η νεα λυση της φαλακαρας ειναι οι ασκησεις αιματωσης και ο διαλογισμος γιατι η αναγγενηση ξεκινα απο μεσα προς τα εξω και οχι το αναποδο,βαθυστοχαστο... προφανως μιλα για τις τριχες ε?

Η ειρωνια δεν ειναι απαντηση. Απανταμε οταν εχουμε να αναπτυξουμε καποια επιχειρηματα, και οχι μονο και μονο για να πουμε κατι, το οποιο δεν λεει και τιποτα στην τελικη.
Βλεπω οτι σχολιαζεις, κατακρινεις και ειρωνεύεσαι οτιδηποτε λεχθει εδω μεσα, χωρις ομως να εχεις να προτεινεις κατι.
Η πηγη της μαθησης βρισκετε στο οτι ακουμε τα παντα και τα φιλτραρουμε προκειμενου να καταληξουμε σε ενα σωστο και ασφαλες συμπερασμα. Το να απορρίπτουμε και να ειρωνευομαστε τα παντα, ειδικα οταν δεν εχουμε να αντιπροτεινουμε κατι αλλο δεν ειναι λυση.
Εισαι τοσο νεος εδω μεσα οσο κι εγω. Εισαι τοσο ασχετος με το θεμα του φορουμ οσο ειμαι κι εγω.
Αν θες μια φιλικη συμβουλη ή διαβασε τα οσα λεγονται εδω μεσα , φιλτραρισετα και μιλα οταν εχεις να πεις κατι ουσιαστικο, οπως κανω εγω που εχω μεσανυχτα για το θεμα ή τουλαχιστον κανε επικοδομητικη συζητηση , που θα βοηθησει και εσενα και ολους τους υπολοιπους.
Ειλικρινα στα λεω αυτα με πολυ καλη διαθεση.
 
Μπλουζα