Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

Teri

New Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

Admin είπε:
Πολύ καλό teri. Απλώς μην το παίξεις πολύ cool guy και δεν κάνεις καμιά κίνηση "flirt", γιατί στο τέλος θα την κάνεις να σκεφτεί "Καλά τι ακριβώς θέλει αυτός από μένα"?
Kino,kino,kino...Μας σώζει πολλές φορές... :D

Επίσης, γνώμη μου, πολλοί το παίζουν cool (γενικά μιλάω, απ'οτι έχω δει) και μετά τα shit tests που του κάνουν, την πατάνε.
πχ "
-Τύπος: Ήμουν προχτές με 2 γυναίκες στην αμαξάρα μου και τις έκανα το και το. (Σε πολύ cool alpha τρόπο).
-Αυτή: Κράτα μου για λίγο το ποτό ή κάνε μου αυτό

Και αυτός το κάνει αμέσως. you know what i mean. Πάει περίπατο το coolest/alpha/high value guy στυλ ...
Οι πολύ όμορφες γυναίκες ή μερικές που είναι "μαγκάκια" (που κατά περίεργο τρόπο, αυτές "με τραβάνε" εμένα προσωπικα ;) ), θα σε ελέγχουν συνεχώς για να δουν αν είσαι ή όχι fake.

Επίσης, πολλοί τύποι μπαίνουν στο κουτί που λέει "φίλος". Προσοχή σε αυτό.

Πάνω σε αυτό που λες, το οποίο το βρίσκω 110% σωστό..

Έχει πει κάποιος ότι: ποτέ μα ποτέ μα ποτέ , μα ΠΟΤΕ!! αν σου πει κοπέλα το εξής: " Είμαι στο club Venue έλα τώρα!"

Ποτέ μην πας "τώρα". Μα ποτέ..

Πες της " οκ θα έρθω σε λίγο" Και ουτε καν μην προσδιορίσεις το πότε.

Και έχει δίκιο ΄τύπος ..

Οι λόγοι ευνόητοι..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

Teri είπε:
Πες της " οκ θα έρθω σε λίγο" Και ουτε καν μην προσδιορίσεις το πότε.
Ή της λες "Θα πάω στο club x, έλα από εκεί εσύ, θα περάσεις υπέροχα" :D

By the way, επειδή είμαι αδαής, αυτό το club Venue είναι υπαρκτό; Και αν ναι , Αθήνα;
 

Teri

New Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

Admin είπε:
[quote author=Teri link=topic=257.msg7091#msg7091 date=1234288760]
Πες της " οκ θα έρθω σε λίγο" Και ουτε καν μην προσδιορίσεις το πότε.
Ή της λες "Θα πάω στο club x, έλα από εκεί εσύ, θα περάσεις υπέροχα" :D

By the way, επειδή είμαι αδαής, αυτό το club Venue είναι υπαρκτό; Και αν ναι , Αθήνα;
[/quote]

Χε,
Ξέχασα να βάλω το πχ δίπλα του.. Αλλά ωραίο όνομα πέτυχα πλάκα πλάκα.
 

Άκης

Administrator
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

:D
Δεν είμαι από εκείνα τα μέρη, γι΄αυτό και είμαι αδαής. Αλλά θέλω να κατέβω κάποια στιγμή και να γνωρίσω άτομα από εδώ και φυσικά τα club σας... :p
 

Teri

New Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

Admin είπε:
:D
Δεν είμαι από εκείνα τα μέρη, γι΄αυτό και είμαι αδαής. Αλλά θέλω να κατέβω κάποια στιγμή και να γνωρίσω άτομα από εδώ και φυσικά τα club σας... :p

Προφανώς ενοείς να κατέβεις Αθήνα..
 

Teri

New Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

Admin είπε:
Ναι. Είμαι από Λάρισα...


Αρα αναφέρεσαι προφανώς στα υπόλοιπα παιδιά γιατί εγώ είμαι από Χίο. :D
Αλλά φυσικά και είσαι ευπρόσδεκτος να γνωρίσεις και τα δικά μας μαγαζιά.

Όπως και όλα τα παιδιά εδώ βέβαια, όποιος θέλει η Χίος προσφέρεται για φιλοξενία.
Κλείνω γιατί είμαι και off topic. :p
 

Άκης

Administrator
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

Α, ναι; Σε νόμισα για Αθήνα μεριά.
Χίο ήμουν φαντάρος, by the way... 96 Τυπεθ...
Ωραίες στιγμές, τι μου θύμισες ...
 

saggel

New Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

Ένας καθηγητής μου (που δεν έχει τρίχα στο κεφάλι του), όταν του είπα ότι έχω έντονη τριχόπτωση, μου είπε:

"Μην αγχώνεσαι, εγώ τα καλύτερα m0un1@, φαλακρός τα g@m1s@"

(δεν θέλω να παραβώ κάποιο κανόνα χρήσης του forum και γι αυτό έγραψα έτσι τις δύο λέξεις, αν υπάρχει πρόβλημα, σβήστε τα!)
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

αν εισαι φτωχος πρεπει να εισαι εμφανισιμος

αν εισαι πλουσιος η εχεις σταθερο και καλο μισθο περιοπη θεση στην κοινωνια

τοτε και καραφλος να εισαι βρισκεις γυναικα πολυ ευκολα

αποτε ο δασκαλος που στο ειπε αυτο ειναι σε αλλη φαση

οσο για αυτα που εγραψες καλο ειναι να αποφευγονται για να μην ξεφυγει η κατασταση
ωστοσο δεν στα σβηνω εγω
ο ακης που ειναι in charge αν το κρινει

τελως να ξανα πω πως καλο ειναι να αποφευγονται γιατι οι γραμμες ειναι λεπτες και ευκολα μπορει να ξεφυγει η κατασταση
 

Άκης

Administrator
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

Παναγιώτη ότι αναφέρεις, εμφάνιση, λεφτά κλπ είναι όλα ότι μας πλασάρουν.
Δεν ισχύουν σε μεγάλο βαθμό, ευτυχώς.
Ναι, θα πρέπει να προσέξει κανείς την υγιεινή του και την εμφάνιση του. ΟΧΙ ,δεν χρειάζεται να έχει στον λογαριασμό του αρκετά ψηφία.

Παλιά είχα και εγώ τέτοιου είδους ιδέες. Δεν το λέω για να κατηγορήσω κάποιον, αλλά επειδή είχα και εγώ παρόμοιες αντιλήψεις, δεν μου επέτρεπαν να δω και να κάνω πράγματα που ήθελα. Αλλά έμαθα πολλά πράγματα που με βοήθησαν να δω αλλιώς κάτι που πίστευα λάθος (πχ το NLP) και μπορώ να βοηθήσω και άλλους αν θέλουν να λύσουν κάποιο πρόβλημα (πχ φόβος να πλησιάσεις/μιλήσεις κάποια) με μερικές απλές ασκήσεις...

Το μυαλό, παίρνει συνεχώς πληροφορίες από τις αισθήσεις μας και τις αποθηκεύει, ακόμη και τις ποιο "άχρηστες".
Όταν κάτι συνεχώς επαναλαμβάνετε, αποθηκεύεται σαν ιδέα και στην ουσία είναι αυτές που μας κάνουν να βλέπουμε κάποια πράγματα και να συμπεριφερόμαστε ανάλογα σε αυτά.
Αυτά τα μέσα που υποστηρίζουν αυτές τις αντιλήψεις μας, ονομάζονται "εμπειρίες αναφοράς". Για παράδειγμα, στην Αμερική που υπήρχε ο ρατσισμός με τους μαύρους, τα
παιδιά μεγάλωναν σε περιβάλλον όπου οι μαύροι απεικόνιζαν κάτι κακό ή οτιδήποτε άλλο πίστευαν. Μεγαλώνοντας τα παιδιά το δέχονταν χωρίς ερωτήσεις.
Έτσι το μυαλό μας κρατάει "γερά" κάτι τέτοιες αντιλήψεις και δεν τις αλλάζει εύκολα. Και θα παρέχει διάφορες ιδέες, προκειμένου να τις κρατήσει.
Δηλαδή αν δεις μία γυναίκα, αυτόματα το μυαλό θα τρέξει ιδέες όπως "δεν θα της αρέσεις, δεν σε θέλει, δεν έχεις λεφτά" κλπ..για να σε κρατήσει "ασφαλή".
Ο μόνος τρόπος για να αλλάξεις τέτοιου είδους ιδέες, βαθιά αποθηκευμένες, είναι να δεχτείς κάτι "ισχυρό". Γιαυτό και απλές συμβουλές δεν πιάνουν.

Το χειρότερο; Το μυαλό, αν δεχτεί αρκετές φορές κάτι, το δίνει ιδιαίτερη σημασία. Δίνει ιδιαίτερη σημασία σε εμπειρίες που θα δώσουν και κάποιο συναίσθημα.
Τι συμβαίνει με αυτό; Ότι το μυαλό κατασκευάζει και ένα φυσικό συναίσθημα για να δέσει και η ιδέα. Αυτό ονομάζεται "δεσμός". Για να το καταλάβει κανείς, πάμε πάλι στο
παραπάνω παράδειγμα. Αν δεις μία όμορφη γυναίκα, θα σου δώσει το μυαλό τις παραπάνω ιδέες, αλλά θα σου δώσει και ένα συναίσθημα, όπως ταχυκαρδία, σφήξιμο στο στήθος και στο στομάχι.
Όσο συχνότερη η ιδέα ή δυνατότερη, τόσο δυνατό και το αίσθημα. Αυτή η διαδικασία ονομάζεται "άγκυρα".
Τα έχει νιώσει ή τα νιώθει κανείς; Θεωρώ ότι οι περισσότεροι άντρες τα έχουν νιώσει ή τα νιώθουν ακόμη.

Γενικά λοιπόν, το μυαλό μας θα αναζητήσει εμπειρίες που δίνουν ευχαρίστηση και θα αποφύγει εμπειρίες που ενδέχεται να δώσουν πόνο (πχ απόρριψη από μια γυναίκα; κοινωνική ντροπή;)
Γιαυτό και οι κακές συνήθειες είναι δύσκολο να κοπούν.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

άρχοντα,
το εν λόγω βιβλίο το έχεις σε pdf μορφή να ρίξουμε καμιά μελέτη;!
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

ακη εν μερη συμφωνω με τα περισσοτερα

αλλα πιστευω η πραγματικοτητα ειναι πολυ πιο ωμη
οι περισσοτεροι ανθρωποι ζουνε στον κοσμο τους γιατι δεν αντεχουν να αντιμετωπισουν την πραγματικοτητα

σπυρο σε ενα θεμα εχω κανει upload μερικες σελιδες απο ενα βιβλιο

διαβαστε το σε λιγες σελιδες που εχω βαλει λεει τοσα πολλα
που εγω οταν τις διαβασα επαθα μεγαλη πλακα

http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,154.msg1608.html#msg1608

λιγο πιο πανω ειναι οι σελιδες απλα διαβαστε το και ελατε να το συζητησουμε
 

Άκης

Administrator
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

Δεν είναι από βιβλίο τα παραπάνω. Αλλά αν θέλει κανείς να διαβάσει 2 καλά βιβλία, το ένα από τον "πατέρα" της NLP Richard Bandler, είναι το Get the Life You Want: The Secrets to Quick and Lasting Life Change with Neuro-Linguistic Programming (αυτό διαβάζω αυτόν τον καιρό, by the way).
Το άλλο είναι το NLP Mind-Lines - L. Michael Hall, αλλά δεν το έχω διαβάσει ακόμη .

Καλά τα αναφέρω από τις γνώμες άλλων που τα διάβασαν, μπορείτε να δείτε τα σχόλια στο amazon πχ.
 
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

Παιδιά εγώ πιστεύω, ότι πιστεύουμε για τον ευατό μας αυτό πιστεύουν και οι άλλοι για μας, γιατί το δείχνουμε.. Φαίνετε απ' το κάθετι που κάνουμε, με την "γλώσσα του σώματος". Απ' τον τρόπο περπατάμε, απ'τον τρόπο που καθόμαστε, απ'τον τρόπο που θα κρατήσουμε το τσιγάρο, από πολλά κι ας μην το καταλαβαίνουμε. Αν κάποιος πιστεύει στον εαυτό του πιστεύουν και οι άλλοι σ'άυτόν. Σε μία παρέα ατόμων αν παρατηρήσεις πως μιλάνε και πως συμπεριφέρονται μπορείς να καταλάβεις πολύ εύκολα ποιος είναι ο "αρχηγός" και ποιον ακολουθούν οι περισσότεροι.
Ο admin πχ δεν χρειάζεται να κοιτάξεις τον τίτλο για να καταλάβεις ότι είναι ο admin.. Δεν κάνουν οι τίτλοι εμάς, εμείς κάνουμε τον τίτλο.
 

Άκης

Administrator
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

GeorgeToumpa είπε:
Παιδιά εγώ πιστεύω, ότι πιστεύουμε για τον ευατό μας αυτό πιστεύουν και οι άλλοι για μας, γιατί το δείχνουμε.. Φαίνετε απ' το κάθετι που κάνουμε, με την "γλώσσα του σώματος". Απ' τον τρόπο περπατάμε, απ'τον τρόπο που καθόμαστε, απ'τον τρόπο που θα κρατήσουμε το τσιγάρο, από πολλά κι ας μην το καταλαβαίνουμε. Αν κάποιος πιστεύει στον εαυτό του πιστεύουν και οι άλλοι σ'άυτόν. Σε μία παρέα ατόμων αν παρατηρήσεις πως μιλάνε και πως συμπεριφέρονται μπορείς να καταλάβεις πολύ εύκολα ποιος είναι ο "αρχηγός" και ποιον ακολουθούν οι περισσότεροι.

Με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνο, Γιώργο. Να πω κάτι που ταιριάζει απόλυτα με αυτό που λες.
Είχα δει μία συνέντευξη ενός τύπου, που είχε πάει σε ένα club (Αμερική) όπου θα πηγαίνανε και οι συντελεστές της ταινίας "Σκοτεινό ποτάμι".
Τεσπα, αφού μπαίνουν όλοι μέσα, μπαίνει και ο σκηνοθέτης της, ο Clint Eastwood. Τον κοιτούσαν όλοι φυσικά, επειδή είναι και γνωστός, αλλά οκ, συνέχισαν την κουβέντα τους. Ε, κάποια στιγμή μπήκε και ο Sean Penn. Μπήκε με ένα ύφος και με ένα στυλ, όπου τράβηξε τα βλέμματα αμέσως. Περπατούσε λες και του άνηκε ο χώρος. Πήγε και κάθισε ποιο μακρυά από όλους, αλλά όλοι εκεί σε αυτόν πηγαίναν και αυτόν ήθελαν να γνωρίσουν όσοι δεν τον ήξεραν. Και το καλό είναι ότι τότε δεν τον γνώριζαν οι περισσότεροι. Άρα, αυτό που λέει ο Γιώργος παραπάνω, είναι 1000% σωστό. Σε άλλο ποστ, έβαλα ένα video που δείχνει τον "My name is Bond" να δίνει "μαθήματα" σωστής συμπεριφοράς, τρόπου, αυτοπεποίθεσης κλπ.
Gold.
Την καλύτερη ατάκα να ξέρεις, αν δεν την πεις όπως πρέπει, κλάιν μάιν, που λέγαμε και στον στρατό ;)
 

NoMoreLoss

New Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

μια και μιλάμε για γυναίκες. παντρεύεται ο bro μου και πάμε να κάνουμε χαζομάρες στο baby o. εκεί που πηγαίναμε που λέτε εξω απο το μαγαζί είναι ένα τραβέλι. πιάνουμε κουβεντούλα γελάμε και καθώς πάω να φύγω να μπώ στο μαγαζί γυρνάει και μου λέει <<Καλά σου πέσανε τα μαλλιά>> φωναχτά!!!! πάει το πάρτυ σκατά ήμουν όλη νύχτα. άλλο τώρα. είμαι με ένα απιστετω μωρό σπίτι της και χαζεύουμε στο υπολογιστή της. και κάνει προς τα πίσω και ρίχνει μια ματιά στα μαλλιά μου και την κόβω με την άκρη του ματιού μου να μην γούσταρε το θέαμα που είδε. μιλάμε να μου έχει πέσει η μούρη στο πάτωμα να φανταστείτε σκοτωθήκαμε με την γκόμενα στα καντήλια για άλλο λόγο βέβαια αλλά μου είχε κάτσει στο υποσυνείδητο αυτη της η κίνηση. και άλλα πολλά. βέβαια είμαι μαλ@κας και λέω σε κάθε ένα τον πόνο μου.
 

Teri

New Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

NoMoreLoss είπε:
μια και μιλάμε για γυναίκες. παντρεύεται ο bro μου και πάμε να κάνουμε χαζομάρες στο baby o. εκεί που πηγαίναμε που λέτε εξω απο το μαγαζί είναι ένα τραβέλι. πιάνουμε κουβεντούλα γελάμε και καθώς πάω να φύγω να μπώ στο μαγαζί γυρνάει και μου λέει <<Καλά σου πέσανε τα μαλλιά>> φωναχτά!!!! πάει το πάρτυ σκατά ήμουν όλη νύχτα. άλλο τώρα. είμαι με ένα απιστετω μωρό σπίτι της και χαζεύουμε στο υπολογιστή της. και κάνει προς τα πίσω και ρίχνει μια ματιά στα μαλλιά μου και την κόβω με την άκρη του ματιού μου να μην γούσταρε το θέαμα που είδε. μιλάμε να μου έχει πέσει η μούρη στο πάτωμα να φανταστείτε σκοτωθήκαμε με την γκόμενα στα καντήλια για άλλο λόγο βέβαια αλλά μου είχε κάτσει στο υποσυνείδητο αυτη της η κίνηση. και άλλα πολλά. βέβαια είμαι μαλ@κας και λέω σε κάθε ένα τον πόνο μου.

Σε καταλαβαίνω, ΜΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ καλέ μου φίλε. Κι εγώ -στο παρελθόν πολύ περισσότερο- αλλά και τώρα αν και πιο λίγες φορές, παρατηρώ κατι άλλο.. Μερικά άτομα την ώρα που μου μιλάνε εστιάζουν πάνω απο το κούτελό μου αρκετές φορές. Το έχω παρατηρήσει αρκετές φορές αυτό και ξέρω ότι κοιτάνε το συγκεκριμένο. Μέχρι και ο κολλητός μου στο παρελθόν το είχε κάνει και του είπα "Ρε μαλ..... ξεκόλα επιτέλους!"

Ε ξεκόλησε... :p


Μου είχε τύχει και στο παρελθόν κάποιος να μου κάνει ένα κακόγουστο σχόλιο-"αστείο" για το μαλλί μου, και μάλιστα μπροστά σε άλλα 2-3 άτομα. Του την είπα αργότερα όταν μείναμε οι 2 μας και μου ζήτησε μεν συγνώμη αλλά του στυλ "εντάξει ρε Λευτέρη ένα αστείο είπα, μην χαλιέσαι κι εσύ τόσο πολύ πια με το συγκεκριμένο θέμα.."

Aλλά εν πάσει περιπτώσει, το συμπέρασμα είναι ότι μόνο εμείς καταλαβαινόμαστε σε αυτό το θέμα.
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

NoMoreLoss είπε:
βέβαια είμαι μαλ@κας και λέω σε κάθε ένα τον πόνο μου.
άρχοντα,δεν φταις εσύ που μπορείς να μοιράζεσαι το συναίσθημα-αυτοί φταίνε που είναι ανίκανοι να σε ακούσουν τουλάχιστον,μιας και δεν θα σε καταλάβουν...

τελικά αυτό είναι η ουσία αυτού του forum - ΑΛΛΗΛΟΚΑΤΑΝΌΗΣΗ .... 8)
 

Άκης

Administrator
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

NoMoreLoss είπε:
μια και μιλάμε για γυναίκες. παντρεύεται ο bro μου και πάμε να κάνουμε χαζομάρες στο baby o. εκεί που πηγαίναμε που λέτε εξω απο το μαγαζί είναι ένα τραβέλι. πιάνουμε κουβεντούλα γελάμε και καθώς πάω να φύγω να μπώ στο μαγαζί γυρνάει και μου λέει <<Καλά σου πέσανε τα μαλλιά>> φωναχτά!!!! πάει το πάρτυ σκατά ήμουν όλη νύχτα. άλλο τώρα. είμαι με ένα απιστετω μωρό σπίτι της και χαζεύουμε στο υπολογιστή της. και κάνει προς τα πίσω και ρίχνει μια ματιά στα μαλλιά μου και την κόβω με την άκρη του ματιού μου να μην γούσταρε το θέαμα που είδε. μιλάμε να μου έχει πέσει η μούρη στο πάτωμα να φανταστείτε σκοτωθήκαμε με την γκόμενα στα καντήλια για άλλο λόγο βέβαια αλλά μου είχε κάτσει στο υποσυνείδητο αυτη της η κίνηση. και άλλα πολλά. βέβαια είμαι μαλ@κας και λέω σε κάθε ένα τον πόνο μου.
Κανόνας 1ος: Ποτέ μα ποτέ μην πας να την βγεις σε άτομο που τα "θέλει ο ρόλος του"... Έχουν τέτοιο στόμα που δεν σε ξεπλένει ούτε ο Πηνειός (το γνωστό ποτάμι μας :) ). Άσε που δεν μασάνε να σου πούνε φωναχτά και μπροστά σε πολύ κόσμο τα πάντα, αφού ότι και να τους πεις δεν "πτοούνται". Τι να καταλάβουν άλλωστε...

Κανόνας 2ος: Ποτέ μα ποτέ μην αφήνεις να σου χαλάσουν την "ζαχαρένια" σου κάτι τέτοια πράγματα.. Stay cool και απάντα παρομοίως αλλά στο ίδιο επίπεδο ή ποιο χυδαίο. :D

Αλλά σε καταλαβαίνω απόλυτα.

Teri είπε:
Σε καταλαβαίνω, ΜΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ καλέ μου φίλε. Κι εγώ -στο παρελθόν πολύ περισσότερο- αλλά και τώρα αν και πιο λίγες φορές, παρατηρώ κατι άλλο.. Μερικά άτομα την ώρα που μου μιλάνε εστιάζουν πάνω απο το κούτελό μου αρκετές φορές. Το έχω παρατηρήσει αρκετές φορές αυτό και ξέρω ότι κοιτάνε το συγκεκριμένο.

Το έχω παρατηρήσει και εγώ πολλές φορές. Ειδικά όταν πχ τύχει να γνωρίσουμε κάποια, που τις περισσότερες φορές πλησιάζω εγώ από την παρέα μου :p , όταν τους λέω τι έγινε μετά, συνήθως με κοιτάνε στο κούτελο σαν να λένε "καλά με αραιά μαλλιά που έχεις και έπεσε?" κλπ...

Αλλά δεν μασάω από αυτά, που το ίδιο συνιστώ και σε εσάς.
 
Μπλουζα