Γυμναστήρια και ενοικιαζόμενα στην αθήνα (γλυφάδα/νότια)

turnfiji123

Active Member
Ξέρετε κανένα καλό γυμναστήριο στην Γλυφάδα/ νέα Σμύρνη κλπ; Με καλά όργανα (precor / life fitness).

Επίσης αν γνωρίζετε κάτι για ενοίκια γιατί κατεβαίνω Αθήνα σύντομα και δεν έχω ιδέα τι παίζει. Από σάιτ οι τιμές είναι εξωπραγματικές, ακούω ότι με το Airbnb είναι αδύνατο να βρεις σπίτι για να νοικιάσεις με το χρόνο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

turnfiji123

Active Member
Εμ,θέλεις και Γλυφάδα ρε φίλε.

Χαχαχα ευθύς όπως πάντα ο αεράτος. Δεν θέλω αποκλειστικά εκεί και μόνο λόγω δουλειάς ψάχνω όσο πιο κοντά γίνεται. Δεν ξέρω τι παίζει με συγκοινωνίες και αποστάσεις γιατί δεν θα έχω το αμάξι μου τον πρώτο καιρό. Δεν έχει να κάνει καθόλου με χλίδα κλπ. Γι’ αυτό και ψάχνω και γυμναστήριο νότια. Πες τίποτα, χωμένος παντού είσαι όλο και κάτι θα ξέρεις.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ξέρετε κανένα καλό γυμναστήριο στην Γλυφάδα/ νέα Σμύρνη κλπ; Με καλά όργανα (precor / life fitness).

Επίσης αν γνωρίζετε κάτι για ενοίκια γιατί κατεβαίνω Αθήνα σύντομα και δεν έχω ιδέα τι παίζει. Από σάιτ οι τιμές είναι εξωπραγματικές, ακούω ότι με το Airbnb είναι αδύνατο να βρεις σπίτι για να νοικιάσεις με το χρόνο.

Στο fb εχει μια ομαδα Greek airbnb hosts. Κανε μια ερωτηση εκει υπαρχουν αρκετοι απογοητευμενοι με τη βραχυχρονια μισθωση που θα θελουν να το δωσουν μακροχρόνια. Γραψε την περιοχη που σε ενδιαφέρει. Θα γλυτωσεις και τα μεσιτικα
 

aeratos28

Just aeratos
Turnfiji δυστυχώς φίλε μου δεν μπορώ να βοηθήσω γιατί είμαι επαρχιώτης.αλλα γιατί δεν κοιτάς και Άγιο Δημήτριο για σπίτι?είναι κοντά με Γλυφάδα κτλ και τα σπίτια είναι πολύ οικονομικότερα ρε συ
 

spyrosm

New Member
Γενικοτερα λιγο δυσκολα να βρεις airbnb για τοσο μεγαλο διαστημα ειδικα σπιτι που νοικιαζεται ευκολα,δεν τον συμφερει να σου κανει εσενα προσφορα για τοσο μακροχρονια μισθωση και επομενως φτηνοτερο ενοικιαστηριο
 
Μπλουζα