Γνώμη για μμ σε ιδιώτη γιατρό

Kokis

New Member
Εχεις δικιο φιλε μου..Αυτο σκεφτομαι κ γω.. γιατι ειναι κριμα να με πετσοκοψουνε κ μετα να κλαιω τη μοιρα μου..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
αφού αυτά σκέφτεσαι ρε kokis γιατί ανοιξες θέμα για τον συγκεκριμενο αφου παρακολουθείς καιρό το φόρουμ όπως λες και αφού ξέρεις και εμένα προφανως και βλέπεις ότι πετάω σήμερα κιόλας!!! φςςςςςς όπως λες..το να παρακολουθείς καιρό το φόρουμ,καλά κανεις,αλλά όχι και να κανείς υποδείξεις στο δεύτερο μνμ σου πως θα πρέπει και τι εδώ μέσα..στον administration τις έμπειρες συμβουλές για το πως πρέπει να κινείται το φόρουμ.. θα έπρεπε να έχεις σχηματίσει γνώμη ήδη τι να κανεις από θέμα γιατρού μόνος σου και όχι να ρωτας εδώ μέσα για κάποιον που ξέρεις ότι κανείς δεν τον ανέφερε ποτέ καν..επίσης το να μπαινεις σαν μέλος αφού έχεις διαβάσει καιρό τωρα το φόρουμ και να ζητάς συμβουλές στο πρώτο σου μήνυμα και στα καπάκια να ειρωνευεσαι με απαντήσεις τύπου κούνια που σε κουναγε κτλ νομίζω πως δεν χρειάζεται γενικά κανείς μαζί σου να ασχολείται..ξερεις οτι η πλειοψηφια μιλαει για κυπρο,ξερεις οτι οι περισσοτεροι αν εισαι αποφασισμενος για ελλαδα θα σου πουν για dhi και αυτο υπο προυποθεσεις,τωρα εχει μπει και βεκρης με ενα του αποτελεσμα στο φορουμ τουλαχιστον,μας πετας ενα ονομα που δεν εχει συζητηθει καν ακομα και μετα λες οτι δεν θες να σε σφαξουν εδω και ότι σκέφτεσαι ακριβώς τα ίδια όπως ο Δημητρης38...ακυρο τελειως το νημα σου..ουτε εγω θα ασχοληθω παλι μαζι σου..και ναι σε ευχαριστώ που δεν θα ασχοληθείς καν μαζί μου γιατί πραγματικά δεν έχω καμία τέτοια ανάγκη να ξέρεις..
 

kwsTakis

Active Member
βαλε καμια φωτο φιλε,,απο ελλαδα ρωτα κ d,,i,,εγω εκει το κανα κ εμεινα ικανοποιημενος,,ψαχτω καλα γενικως
 
Τελευταία επεξεργασία:

MpampisSougias

New Member
Καλησπερα και απο μενα. Μολις γραφτηκα γιατι σκεφτομαι και εγω τη μεταμοσχευση. Εχω δει καποια ονοματα να παιζουν στο σαιτ, αλλα βλεπω οτι μιλατε και για εξωτερικο. Υπαρχει καποια καλη προταση στην Ευρωπη? Με την προυποθεση βεβαια οτι δεν κοστιζει 10 φορες πιο πολυ απο οτι στην ελλαδα....

Παντως επειδη δεν εχω βγαλει και πολλη ακρη, μπορειτε επισης να μου προτεινετε καποιον στην Αθηνα?
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα